26

Odp: Rediscover the web!

A ja tam wole Avant Browsera. Uzywa silnika IE, a ma fiuczery jak FF czy inna Opera. Moze nie wszystkie, ale te co ma w pelni mnie satysfakcjonuja.

27

Odp: Rediscover the web!

lewiS, ale tu wlasnie chodzi o to, zeby nie uzywac silnika IE!

a to dlaczego?
- IE lapie spywary, dialery, wirusy, etc.. wszystko co mu sie pod nos poda
- IE posiada kupe wlasnych ficzerow wychodzacych poza standard HTML, a takze niejednokrotnie poprawia bledy webmastera (przechodza nie zamkniete znaczniki, cudzyslow itd...) dzieki czemu duzo stron jest zrobionych niedbale (autorowi sie 'nie chce' lub nawet nie jest swiadom wlasnych bledow)... wyobrazcie sobie co to by bylo gdyby w jezyku pokroju pascala/c/uotewer.. kompilator 'domyslal sie' co tez autor mial na mysli i czasem nawet nie raczyl nas o tym powiadomic..
- w momencie gdy IE zlapie jakiegos syfa, mamy automatycznie syfa w calym systemie
- i nie mowicie, ze nakladki typu myIE itp.. niweluja wszystkie bugi, bo to prawda nie jest. Widzialem wielokrotnie komputer na ktorym uzywano takiej protezy z 'przeszkadzajkami' w ilosci, ze glowa mala

28

Odp: Rediscover the web!

http://hacking.pl/news.php?id=4310

29

Odp: Rediscover the web!

hihi :)

30

Odp: Rediscover the web!

Kiedys uzywalem, Mozilli, ale z nieznanych przyczyn co jakis czas po zmianie konsoli i powrocie do tej z Mozilla, nie reagowala na niej klawiatura. (tzn. w zadnym polu edycyjnym przegladarki nie mozna bylo nic pisac a strzalki nie dzilaly)  Ale jako, zedobra przegladarka to taka, ktora ma taby(zakladki) to poprostu uzywam Netscape i wszystko dziala.

A co do Internet Explodera, to widzialem stronki ktore nie tylko wieszaja samego IE, ale nawet potrafia wywalic sama winde :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

31

Odp: Rediscover the web!

havoc: a wiesz oczywiscie ze te bledy zostaly zalatane w oficjalnym releasie ZANIM pojawilo sie to certowe advisory? A wiesz oczywiscie ze opera software nie wydaje swoich komunikatow o znalezionych bledach.(security by obsurity) A wiesz oczywiscie ze siejesz FUD?

:)

32

Odp: Rediscover the web!

A wiesz oczywiscie ze opera software nie wydaje swoich komunikatow o znalezionych bledach.(security by obsurity)

:)

czego oczy nie widza tego duszy nie zal  :D  :D

33

Odp: Rediscover the web!

FUD?

Female Urinary Device ?

All I hear is the sound of me falling on the ground

34

Odp: Rediscover the web!

A co do Internet Explodera, to widzialem stronki ktore nie tylko wieszaja samego IE, ale nawet potrafia wywalic sama winde :)

Ty tyle nie gadaj, tylko te strony zapodawaj. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.