26

Odp: Atari Mega STe i zamiennik stacji dyskietek

Skoro działa z ST to i z megą powinna bez problemu. Wniosek taki, że pewnie masz kontroler uwalony. Jesli nie masz pewności, czy działa z ST - trzeba sprawdzić. Jak tam zadziała - jak piszę - to i w medze zadziała. Jeśli nie działa - coś z kompem/taśmą.

Sikor umarł...

27

Odp: Atari Mega STe i zamiennik stacji dyskietek

Ta przeróbka z linku jest pod Amigę, ST nie używa sygnału Disk Change.

Moja kolekcja: Atari 1040STe (4MB), Atari 1040STfm (4MB, BLiTTER, AT-ONCE+), Atari 800XE (SIMM EXP 1MB), Atari 800XL (RAMBO XL 256kB), Atari 600XL (64kB), Sinclair ZX SPECTRUM+ (48kB), TIMEX Computer 2048 (48kB), Commodore A600 (2MB+4MB, HDD CF 4GB), Commodore C64C.

28

Odp: Atari Mega STe i zamiennik stacji dyskietek

No faktycznie, możesz mieć rację bo raczej pod amigę przerabiałem kiedyś, ale z Atari śmiga też bez problemowo :)

29

Odp: Atari Mega STe i zamiennik stacji dyskietek

W dwóch Mega STe stacja działa tak samo, włącza się przy starcie. Po wejściu do systemu i kliknięciu na Disk A, błąd. Testowałem na dyskietce DD sprawnej. Stacja na STe działa i czyta dyskietki DD, HD nie sprawdzałem (TOS 1.62/2.06).

65xe 128kb;800XL Side2,u1mb, Sdrive Max;STe;MST1;MSTe,uSatan,Netusbee;MSTe;Falcon14MB;

30

Odp: Atari Mega STe i zamiennik stacji dyskietek

Jak działa na STe, zadziała i w medze. Albo coś zwalone albo coś źle robisz (skoro w dwóch ten sam objaw).

Sikor umarł...