126

Odp: Lost Party 2020

Jaki jest ogólny plan na piątek i sobotę?

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

127

Odp: Lost Party 2020

Plan zostanie podany do publicznej wiadomości niebawem.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

128

Odp: Lost Party 2020

Super, dzięki Pin.
Pozdrawiam!

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

129

Odp: Lost Party 2020

Do zlotu został nieco ponad tydzień.

Przypominam i informuję o sprawach dotyczących obostrzeń związanych z sytuacją epidemiologiczną:
1. W sali głównej NOSIMY maseczki. Na zewnątrz: na tarasie, na ławkach za strażnicą, w namiocie grillowym, w restauracjach - nie ma obowiązku pod warunkiem zachowania dystansu.
2. Zgodnie z prawem mam obowiązek zebrać parę informacji od Was:
- oświadczenie, że wg Waszej wiedzy nie jesteście nosicielami wirusa, nie jesteście na kwarantannie ani pod nadzorem epidemiologicznym - wystarczy mi Wasz podpis pod tym,
- dane kontaktowe (imię, nazwisko, nr telefonu) - te dane mam obowiązek przekazać służbom sanitarnym w wypadku potwierdzenia, że osoba zarażona była zlocie.

Oba dokumenty będę przechowywał 14 dni od zakończenia imprezy. Potem zostaną zniszczone (prześlę Wam filmik ze spalenia ;)).

Nie będzie w tym roku samoobsługowego bufetu w takiej formie jak poprzednio, czyli czajnik, darmowa kawa, herbata itp. Zgodnie z prawem musiałbym do niego przydzielić na stałe osobę, która by się tylko tym zajmowała. Ale nie martwcie się. Będzie do tego dostęp, tylko po prostu trzeba będzie podejść do mnie i ja to obsłużę. Nie będzie jednorazowych kubeczków, talerzyków itp. Bardzo proszę, abyście sztućce (grill będzie!), kubki zabrali z domu. Jeśli macie papierowe tacki to też zachęcam do zaopatrzenia się.

Niestety, dochodzą do mnie słuchy, że część osób planuje celowo uchylać się od obowiązku noszenia maseczki. Bardzo proszę o zaniechanie takich pomysłów. Wiem, że to nie uchroni na 100% od zarażenia, ale wolę zwiększać w taki sposób bezpieczeństwo niż nie robić nic.

Jesteśmy w różnych sytuacjach. Część mieszka sama lub z kimś w podobnym wieku i raczej zarażenie powinniśmy w miarę bezproblemowo przeżyć. Ale część mieszka lub ma częsty kontakt z osobami starszymi i/lub schorowanymi. I w razie czego sytuacja będzie poważna, z możliwą śmiercią tej osoby. Ja naprawdę nie chcę mieć na sumieniu takiej sytuacji nawet w daleko pośredni sposób. Wierzę, że Wy też nie. Myślicie, że jak komuś zejdzie ktoś z rodziny, to będzie jak by nic się nie stało dalej jeździł na zloty? Co mu powiecie? Że przykro, że to było niechcący? Że było tak niewygodnie nosić tę maseczkę?

W Polsce od marca żadnego zlotu raczej nie było. Odbyła się chyba tylko PLatariada w Czechach. Kolejne imprezy są odwoływane lub przenoszone do sieci. Sytuacja nie jest normalna więc i nasz zlot nie będzie do końca normalny. Cieszmy się, że mamy szansę się spotkać.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2020-07-01 13:13:34)

130

Odp: Lost Party 2020

To nie ma szans że przyjadę i kupie wejściówkę na miejscu  ?

.

131

Odp: Lost Party 2020

Jeśli jeszcze będą wolne miejsca, bo zgodnie z prawem obowiązują limity. Pytanie czy chcesz się o tym przekonać na miejscu czy lepiej kupić teraz i mieć pewność miejsca?

A, bo pytania się powtarzają: wszyscy którzy rezerwowali noclegi przy mojej pomocy mają je zapewnione. Płatność będzie na miejscu po przyjeździe.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2020-07-01 14:30:50)

132

Odp: Lost Party 2020

@Vasco

niestety muszę zrezygnować z przybycia w tym roku, w sumie mam z narzeczoną miesiąc do przybycia pierworodnego na świat i po tej całej izolacji wolimy mimo wszystko jeszcze nie ryzykować.
Znajomy (Rangun) też odpada, oczywiście wsparcie zostaje i mam ogromną nadzieję, że party się uda, a za rok się już spotkamy na miejscu, bo online będę śledzić tak czy siak ;)

133

Odp: Lost Party 2020

Dzięki za informację! Dostaniecie hasła do głosowania (i mam nadzieję do streama), więc chociaż w taki sposób będziecie mogli uczestniczyć :)

134

Odp: Lost Party 2020

Vasco/Tristesse napisał/a:

1. W sali głównej NOSIMY maseczki

... lub przyłbice, prawda?

Polecam. W przyłbicy wygodniej się np. pije herbatę ;)

135

Odp: Lost Party 2020

Tak, jasne. To był skrót myślowy. Dozwolone są też np. kominy, chusty czy czym tam sobie zasłaniacie ;)

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2020-07-01 17:24:05)

136

Odp: Lost Party 2020

I pamiętajmy o tym, aby Pinokio tradycyjnie dla bezpieczeństwa założył prezerwatywę na mikrofon. Byle nie była wcześniej używana :P

Sikor umarł...

137

Odp: Lost Party 2020

Nie używam prezerwatyw. Prezerwatywy są passeee :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

138

Odp: Lost Party 2020

A na Grzybsoniadzie? :D Szach-Mat :P
http://ftp.pigwa.net/stuff/parties/media/Grzybsoniada,2007.05.4-6,Czestochowa,Poland/by_Miker/medium/img_0087.jpg

Sikor umarł...

139

Odp: Lost Party 2020

Mmmm... bananowa.. moja ulubiona :-)

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

140

Odp: Lost Party 2020

... to zrobiło nam się tu z deka tęczowo ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

141

Odp: Lost Party 2020

Zostało dokładnie 9 dni na przesyłanie gotowych prac na konkursy. 9 dni to sporo aby doszlifować swój diament. 9 dni to także sporo, jeśli chcesz dopiero zacząć. Są wakacje, mamy więcej czasu. Może warto spróbować swych sił?

Przypominam, że prace nadsyłamy do 11 lipca 2020 r. do godz. 12:00 na vasco@atari8.info.

Każda praca zostanie nagrodzona drobnym gadżetem, a zwycięzcy otrzymają cenne nagrody!

142

Odp: Lost Party 2020

Vasco/Tristesse napisał/a:

Są wakacje, mamy więcej czasu.

...chyba, że niektórzy siedzą po 2/3 zmiany na egzaminach zawodowych, więc będą je mieli za chwilę ;)
@Pin, wiem, wtedy byłeś piękny i młody... Piękny wykreśliłem, bo to nie z tej bajki - nie łapiemy się :D

Sikor umarł...

143

Odp: Lost Party 2020

@Vasco,
Frasunek!!!
Ty już wiesz za co .

144

Odp: Lost Party 2020

Ponieważ zostałem poproszony o info w temacie przyłbic to nadmieniam, ze jedyne co sensownego widzę na aledrogo wygląda tak:

https://allegro.pl/oferta/maska-przylbi … 9096476933

... sensownego, czyli jakościowo wykonanego być może na tyle solidnie, że nie rozlezie się po pierwszej godzinie użytkowania ;)

@Sikor - teraz jestem piękny i młody ;)

Ostatnio edytowany przez Pin (2020-07-02 22:35:37)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

145

Odp: Lost Party 2020

https://www.lostparty.pl/2020/gfx/news/identyfikatory.jpg

Pozostał już niecały tydzień do zlotu. Prasujcie krawaty! ;)

Na zlocie będą imienne identyfikatory. Koniecznie sprawdźcie pod adresem https://www.lostparty.pl/2020/visitors, czy Wasza ksywa/grupa/platforma jest wpisana prawidłowo. Osoby, które są zapisane na liście w formie imię i inicjał nazwiska otrzymają identyfikatory z pustym miejscem na samodzielne wpisanie flamastrem. Jeżeli wpis na stronie nie będzie poprawiony do niedzieli, to interweniujcie.

Osoby, które planują przyjazd z rodziną i chciałyby, aby cała ekipa miała identyfikatory indywidualne, także proszone są, aby poinformowali mnie o tym jakie imiona/ksywy mają być umieszczone na plakietkach oraz czy na rodzinnych także oznaczyć platformę.

Proszę o maila/priva/messengera (może być i poniżej) w formacie: główny uczestnik + członkowie rodziny, w nawiasach platforma np.:

VIPScenowiec (Atari)
- Jagna (Amstrad)
- Jurek (Commodore)
- Julka (Spectrum)
- Jonek

Oczywiście indywidualne identyfikatory dotyczą tylko osób, które mają bilet (lub zakupią wspierający, aby dopłacić różnicę na miejscu). Przypominam: na całą rodzinę kupujemy 1 bilet!

Termin: niedziela, 5 lipca 2020!

146

Odp: Lost Party 2020

Moje ok, będę z rodziną, ale rodzinie wystarczą wypisane na miejscu ;)

Sikor umarł...

147

Odp: Lost Party 2020

Wieczorem poprawiam ostatnie identyfikatory i z rana idą do druku. Więc jeśli coś trzeba poprawić w napisach, to jest to ostatni moment!

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2020-07-05 14:12:34)

148

Odp: Lost Party 2020

... a co z naszym szanownym gościem? ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

149

Odp: Lost Party 2020

https://www.lostparty.pl/2020/gfx/news/roland-pantola.jpg

Mimo mi poinformować, że specjalnym gościem Lost Party 2020 będzie Roland Pantoła. Autor legendarnych gier na małe Atari i Commodore 64: A.D.2044 (tylko XL/XE), Klątwa czy Władcy Ciemności, które zaprogramował w języku Forth.

Po zmianie platformy kontynuował karierę w gamedevie tworząc wersję na PC: A.D.2044 (chyba pierwsza polska gra wydana CD-ROMie) a także takie gry jak Reah oraz serię Schizm (pierwsza polska gra na DVD, obecnie trwają pracę nad trzecią częścią).

Spotkanie z Rolandem Pantołą jest zaplanowane na sobotni wieczór. Będzie możliwe zadawanie pytań, zdobycie autografu. Nie powinno Was tam zabraknąć!

150

Odp: Lost Party 2020

Jeśli ktoś potrzebuje dojazdu mam 2 miejsca siedzące w samochodzie + jedno jak ktoś lubi w bagażniku :).

Ostatnio edytowany przez Kermit83 (2020-07-07 10:23:11)