76

Odp: SIC Dyskusja

?!
https://www.pcbway.com/project/sharepro … Atari.html

"wszystko się kiedyś kończy......."

77

Odp: SIC Dyskusja

Generalnie gość ma w...ne na zapis licencyjny. Cyt.: "Mam to gdzies bede chcial to bede robol kartridże i sprzedawał".

Ostatnio edytowany przez perinoid (2020-07-13 16:54:30)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

78

Odp: SIC Dyskusja

Ma również konto na tym forum, a także jak wcześniej pisano - nie jest to jednorazowa sprzedaż, a raczej stałe źródło dochodu z retro. Co widać na różnych polskich grupach FB poświęconych temu lub zbliżonemu hobby.

Tu nie chodzi o ściganie po sądach, a jednoznaczne potępienie tego typu zachowania. Trzeba pamiętać, że po tego typu akcjach i jeszcze tłumaczeniu niektórych osób, że w sumie to nic się nie stało, nie zobaczycie żadnego projektu od Candle i Strykera, który zostanie udostępniony jak SIC, bezpłatnie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

79

Odp: SIC Dyskusja

Rozumiem, że niejaki Roman "Tumiwisi" jest powodem zdjęcia materiałów z spiflash.org?  To jak ja mam se teraz zbudować Sic-a :-) Myślę, że w przypadku tego projektu trzeba by zastosować wzmożoną akcję i może jak nas więcej ludzi napisze do PCBWAY to może go zbanują?

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

80

Odp: SIC Dyskusja

pancio.net - napisz do Romana ;p on ma ?
A tak serio napisz na priv podeślę linka :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

81

Odp: SIC Dyskusja

...a może sami załóżcie konto na PCBWay, wrzucajcie tam swoje projekty i zarabiajcie na nich. Choć z tym zarabianiem na PCBWay to bym nie przesadzał.

Ja się tylko powtórzę - albo trzymam projekt zamknięty, zajmuję się produkcją i dystrybucją, albo robię projekt otwarty i nie płaczę (a wręcz się cieszę), jak ktoś inny zacznie go produkować i sprzedawać. Wszystko zależy od tego czy zależy mi na kasie, czy na popularności mojego projektu... no i od tego czy w ogóle mam "zdolności produkcyjne". Bo jeśli zaprojektowałem, zrobiłem 10 czy 20 sztuk i dalej ani nie produkuję kolejnych, ani nie uwalniam projektu jako Open Hardware, to tego nie rozumiem :/ Sam nie zarabiam, ale komu innemu też nie dam zarobić, o co chodzi?

Ostatnio edytowany przez _tzok_ (2020-07-14 12:14:40)

Moja kolekcja: Atari 1040STe (4MB), Atari 1040STfm (4MB, BLiTTER, AT-ONCE+), Atari 800XE (SIMM EXP 1MB), Atari 800XL (RAMBO XL 256kB), Atari 600XL (64kB), Sinclair ZX SPECTRUM+ (48kB), TIMEX Computer 2048 (48kB), Commodore A600 (2MB+4MB, HDD CF 4GB), Commodore C64C.

82

Odp: SIC Dyskusja

@_tzok_
Właśnie o to chyba chodzi; jak to mówią "sam nie zje i drugiemu nie da" ;)
"Polityka" twórców S!Ca jest cokolwiek dziwna, ale to chyba akurat wszyscy wiedzą :).

fb.com/MagiaOsmiuBitow | fb.com/RetroKlinikaSerwis | fb.com/RetroKlinika | soundkiller.bandcamp.com

83

Odp: SIC Dyskusja

Nie tylko ich. Znam kilka takich przykładów. Ale autor ma prawo zrobić cokolwiek że swoim dziełem, włącznie z jego zniszczeniem.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

84

Odp: SIC Dyskusja

Nie, nie tylko ich. I to drugie to też prawda.
Ale podejście jest dość dziwne - i chyba wszyscy się z tym zgodzimy.

fb.com/MagiaOsmiuBitow | fb.com/RetroKlinikaSerwis | fb.com/RetroKlinika | soundkiller.bandcamp.com

85

Odp: SIC Dyskusja

Dyskusji nie ma co prowadzić mam nadzieje że w niedługim czasie pojawią się "gdzieś" gołe pcb z sic 1.1 i sic+ które to przyczynią się przez ich zakup do wsparcia pigwy i pewnych atarowych imprez.

"wszystko się kiedyś kończy......."

86

Odp: SIC Dyskusja

No i to "się mnie" podoba! :)

fb.com/MagiaOsmiuBitow | fb.com/RetroKlinikaSerwis | fb.com/RetroKlinika | soundkiller.bandcamp.com