151

Odp: Lost Party 2020

https://www.lostparty.pl/2020/gfx/news/timeline.jpg

Party timeline:

czwartek, 9 lipca:
15:00 - otwieramy drzwi (jeśli ktoś zapuka wcześniej, to nie będziemy drobiazgowi...)

piątek, 10 lipca:
21:00 - grill

sobota, 11 lipca:
12:00 - deadline dla prac zgłaszanych do konkursów
17:00 - wjazd tortu
18:00 - spotkanie z Rolandem Pantołą
20:00 - compos
22:00? - grill
00:00? - koniec głosowania

niedziela, 12 lipca:
10:00 - ogłoszenie wyników

Niestety, nie odbędą się zaplanowane na tę edycję 2 koncerty. Artyści obiecali, że zagrają w przyszłym roku.

W tym roku prace na compo zostaną upublicznione nie tak jak rok temu w momencie rozpoczęcia konkursów, tylko bezpośrednio po ich zakończeniu. Same konkursy prawie na pewno (jeśli nam coś nie padnie) będą transmitowane przez Internet dla uczestników wspierających.

Głosować będzie można jeszcze co najmniej godzinę po zakończeniu konkursów, aby osoby nie oglądające transmisji mogły sobie na spokojnie obejrzeć wszystkie prace lub obejrzeć je ponownie. Jeśli prac będzie dużo, to wydłużymy czas głosowania - oczywiście podamy wtedy ostateczny termin.

Krótkie przypomnienie o najważniejszych sprawach.

Zabieramy ze sobą na imprezę:
- maseczki/przyłbicę,
- sztućce i kubek - nie będziemy mieli dostępu do kuchni i nie będą dostępne jednorazowe,
- dokumenty, aby się zameldować w pensjonacie.

Nie zabieramy:
- śpiwora i materaca - nie przydadzą się, ponieważ nie mamy sali do spania,
- herbaty i kawy - będą na miejscu,
- papierowego talerza do konsumpcji tortu i dań grillowych, będą na miejscu.

foto: Krupkaj

152

Odp: Lost Party 2020

Ogłoszenie wyników też będzie online?

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

153

Odp: Lost Party 2020

Taki jest plan.

Jeżeli ktoś się waha, czy przyjechać, to informuję, że jeżeli na stronie można kupić bilet wspierający to miejsca są. Tylko radzę go tam kupić, żeby się nie okazało, że zanim dojedziecie, to się skończą. Nie powinny, ale przyjedzie autobus i może być różnie :)

154

Odp: Lost Party 2020

Vasco, nie wiesz może czy działa normalnie komunikacja Konin --> Licheń?
Dojadę do Konina jutro przed 18 i planuję złapać pks albo jakiegoś busa.
Na stronie PKS Konin pokazują rozkład, ale ostatnio przekonałem się, że przez koronę panuje totalny chaos w peksach i sytuacja zmienia się dynamicznie.

PS. Trzymaj dla mnie proszę nocleg w tym wieloosobowym, który zaklepałem. Uiszczę oczywiście za 3 noce tak jak zamawiałem.
Dzięki.

155

Odp: Lost Party 2020

nosty: ojejku poproś kogoś o transport samochodem, w końcu od tego są koledzy :)

156

Odp: Lost Party 2020

gorghu, poradzę sobie, a gdybym utknął to będę dzwonił po pomoc :)

Natomiast miałbym przy okazji inną prośbę do Atarowców dobrej woli: byłem przekonany, że przyłbice są wszędzie w sprzedaży, a dziś obszedłem 6 aptek i faktycznie w sprzedaży są, tyle że akurat ich nie ma :P

Więc jeśli ktoś miałby zapasową przyłbicę albo ma gdzie kupić i mógłby zabrać to będę wdzięczny. Mogę wymienić na carta do Atari :D

157

Odp: Lost Party 2020

Nie mam pojęcia jak jeżdżą PKSy/busy. Jak nic nie będzie to dzwoń, coś się zorganizuje.

Mikery jutro odbierają jakieś przyłbice z Konina. Skontaktuj się z nimi, może będą mogli wziąć jedną więcej.

158

Odp: Lost Party 2020

Bawcie się dobrze (!)

159

Odp: Lost Party 2020

Jakby co w sobotę około 9-10 będę wyjeżdzał z Wrocka na Losta :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

160

Odp: Lost Party 2020

Właśnie rozesłałem dane do zalogowania do systemu głosowania oraz streama. Sprawdźcie (wszyscy) maila, messengera oraz PW na AA.

Mam nadzieję, że nikogo nie przegapiłem. Jeśli ktoś nie otrzymał wiadomości (a powinien), to proszę o pilny kontakt!

Zgodnie z rozkładem rozpoczynamy o 18 spotkaniem z Rolandem Pantołą!

161

Odp: Lost Party 2020

Zaczynamy stream!

162

Odp: Lost Party 2020

....link do systemu głosowania pojawi się na stronie internetowej....

jakoś ni ma :(

163

Odp: Lost Party 2020

Votki na stronie.

164

Odp: Lost Party 2020

Ci z daleka dziękują, że mogli obaczyć choć część imprezy, wielkie dzięki.

Roland był gwiazdą.     Vasco - świetna ipmreza

https://drive.google.com/uc?export=view&id=1d9AcF2ai4pDliZXq41zkSOLjRILsmppe

165

Odp: Lost Party 2020

Dziękuję Vasco i wszystkim organizatorom, że mogłem pojawić się na tak udanej imprezce - mimo, że na niewielu byłem to i tak w moim rankingu nie było lepszych :-) Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej, choć lepiej niż było być nie może!.  Wszyscy jesteście zaje.fajni i żałuję, że tak późno zdecydowałem się na przyjazd. Mega profeska i mega fajni ludzie. Dzięki raz jeszcze!


P.s. 0
Sebaloz odstawiony bezpiecznie :-)

P.s. 1
Kolo do którego cały czas waliłem "pajero" - możesz powiedzieć jaką masz ksywkę?

P.s. 2
Lisu, sorki za mój wredny charakter :-). Następna Krowa będzie ode mnie (albo inne coś).

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

166

Odp: Lost Party 2020

Dobrze słyszeć, że party zostało odbyte normalnie, a nie na zumie. Pierwsze jaskółki za płoty :)

167

Odp: Lost Party 2020

I ja dziękuję ;)

Sikor umarł...

168

Odp: Lost Party 2020

@mgr - okaże się do dwóch tygodni ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

169

Odp: Lost Party 2020

@pin: 10 dni jest kluczowe. Dwa tygodnie to zwyczajowo. No i w sumie można liczyć od piątku, no, od soboty - bo chyba wszyscy już w sobotę byli. Choć nie, cofam - część mogła się załatwić jeszcze w lokalu wyborczym.

Sikor umarł...

170

Odp: Lost Party 2020

Jakieś zdjęcia macie ?

.

171

Odp: Lost Party 2020

Mi też się bardzo podobało. Pół piątku przesiedziałem w jeziorze, drugie pół na Lostowym grillu. Zapomniałem już co to kac, ale cudownie, że mi przypomnieliście. Miejscówka dalej pierwsza klasa, organizacja też, ludzie dopisali mimo wiadomych niewiadomych. Prodki na poziomie. Cieszę się, że mogłem tam z Wami być. Ma nadzieję, że takiej ilości cytrynówki to żadem wirus by nie przetrwał i tego wszystkim życzę :D Dzięki!

https://i.ibb.co/r0sMr16/cudo.jpg

172

Odp: Lost Party 2020

Ja też dziękuję za super zlot. Mega mi się podobało. Bardzo fajnie było Was spotkać i pogadać. Brawo dla Vasca za organizację, dla Pina za atmosferę :). Do następnego zlotu! :)
@Lisu: Krówkówka super :P

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

173

Odp: Lost Party 2020

A ja dziękuję za strumień. Też było bardzo miło pooglądać co się tam wyprawia :) Dzięki Vasco za fajny zlot!

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

174

Odp: Lost Party 2020

strumień tym razem nie z kuchni :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

175

Odp: Lost Party 2020

Szkoda ze bez linku. Nie kazdy zna wszystko na pamiec.