Temat: Recap Falcona - źródło kondensatorów

Myślałem, że niepotrzebny ale jednak mój Falcon domaga się recapu. Listę kondensatorów mam ale ponieważ są głównie osiowe, jest kłopot ze znalezieniem wszystkich. Czy macie jakieś sprawdzone źródło, gdzie one są (ale nie, że są w katalogu a na magazynie brak, jak to jest w TME)? Jeszcze przeszukam znane mi sklepy aczkolwiek nie pogardzę podpowiedziami. Wolałbym wszystko z jednego miejsca a nie składać z kawałków.

Dzięki!

[Edit]
Można wywalić. Załatwione.

Ostatnio edytowany przez perinoid (2020-09-16 14:46:47)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

2

Odp: Recap Falcona - źródło kondensatorów

Podziel się źródełkiem...

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

3

Odp: Recap Falcona - źródło kondensatorów

Prawie wszystkie znalazłem na conrad.pl (z wyjątkiem 3.3uF). Większość z lekkim zapasem (np. 25V zamiast 16V itp.) Mam pewne wątpliwości co do 4700uF/25V bo jest o 2mm grubszy od oryginalnego i nie wiem jak i się wpasuje. Przyjdą to się zobaczy.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.