1

Temat: [S] Drukarkę Star LC-10

Sprzedam drukarkę Star LC-10.
Dokładnie jest to model Star LC-10 color. Drukarka jako monochromatyczna jest technicznie sprawna. Posiada EPROM z polskimi literami. Została zakupiona w 1989 roku i dzielnie służyła mi do wydruku listingów programów. Ma jednak pewne drobne wady.

  • Zaczepy plastikowej prowadnicy papieru uległy uszkodzeniu (typowa wada, oryginalnie są bardzo delikatne), ale jeśli oprzeć ją z tyłu o jakąś ściankę (jak na pierwszym zdjęciu), to prowadnica spełnia swoje zadanie.

  • Uszkodzony jest zaczep mocujący kasetę z taśmą kolorową, ale nie ma to wpływu na mocowanie kasety z taśmą czarną.

  • Obudowa z przodu jest lekko pożółkła, z tyłu mocno.

  • Pęknięta jest plastikowa folia wokół klawisza POWER, ale nie wpływa to na jego działanie.

Do drukarki dołączam:

  • Kabel CENTRONICS (drukarka – komputer).

  • Dwie fabrycznie zapakowane kasety z czarną taśmą barwiącą (jedna z 2009 roku, a druga 2015) i jedną używaną.

  • Szczegółową instrukcję obsługi. Jest mocno sfatygowana, ale nic nie straciła na wartości merytorycznej, nawet jednej literki.

Cena 175,00 zł, tym razem bez licytacji. Kto pierwszy, ten lepszy. Jeśli ktoś chciałby stać się posiadaczem LC-10, proszę o rezerwację w tym wątku. Odezwę się mejlowo w wolnej chwili. Jak zwykle można zadawać pytania, nawet po złożeniu rezerwacji.

W cenę wliczone są koszty wysyłki Pocztą Polską na wskazany adres lub z odbiorem w punkcie. W tym drugim przypadku potrzebny będzie numer telefonu, na który zostanie wysłany SMS przez Pocztę.

https://i.postimg.cc/9DLr9gbZ/LC10-1.jpg

Ostatnio edytowany przez Bluki (2020-10-16 18:38:17)

2

Odp: [S] Drukarkę Star LC-10

Przepraszam że nie na temat (a nie masz luznego tego plastiku do podawania pojedyńczych kartek)? Mam LC20 (pewnie taki sam jest, ale brak mi tej części.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

3

Odp: [S] Drukarkę Star LC-10

@Jarkeczek, niestety, nie mam.

4

Odp: [S] Drukarkę Star LC-10

Przypominam, że drukarka nadal jest do wzięcia. Szkoda byłoby oddać ją do utylizacji.
Okazja będzie aktualna jeszcze tylko do 14.10.2020.

Ostatnio edytowany przez Bluki (2020-10-09 18:32:16)

5

Odp: [S] Drukarkę Star LC-10

Niestety, nie znalazł się nabywca drukarki. Oferta jest już nieaktualna.

Ostatnio edytowany przez Bluki (2020-10-17 10:37:54)

6

Odp: [S] Drukarkę Star LC-10

Spóźniłem się....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

7

Odp: [S] Drukarkę Star LC-10

@Duddie
Znajomy zabrał ode mnie drukarkę i miał razem ze swoimi rupieciami w piątek zawieźć do utylizacji. Przed chwilą dzwoniłem do niego i okazało się, że wczoraj nie zdążył, więc drukarka jest jeszcze do odzyskania. Jeśli nadal jesteś zainteresowany, wrzuć mi na mejla adres, na jaki mam wysłać (chyba że masz jakieś pytania), a ja odeślę numer konta.