1

Temat: [K] dyskietki 3,5''

Jak w temacie. Preferowane DD, ale HD też mogą być. Potrzebne do mojego ST.

2

Odp: [K] dyskietki 3,5''

Ile ich potrzebujesz? Musiałbym zejść do piwnicy, żeby podać konkrety, ale myślę, że trzydzieści sztuk to powinienem mieć do oddania bez problemu (HD)

3

Odp: [K] dyskietki 3,5''

Jury: myślałem o 20-30, super, to bym poprosił, czy możliwa jest wysyłka? (pokryję koszta)

4

Odp: [K] dyskietki 3,5''

Tak, mogę wysłać pocztą lub paczkomatem.
Dobra, w takim razie jutro zejdę do piwnicy i przyniosę 30 dyskietek HD. Sprawdzę na Falconie losowo wybrane ze trzy sztuki, i jak okaże się, że działają, to paczka leci do Ciebie.

5

Odp: [K] dyskietki 3,5''

Dobra, przyniosłem 30 dyskietek. Zakleiłem w czterech z nich czujkę HD i na Falconie włączyłem formatowanie na 720KB. 1 dyskietka coś trochę kręciła nosem podczas formatowania ale przeszła. Ponowna próba formatowania jej przeszła już bez problemu. Druga dyskietka też coś miała problemy przy formatowaniu jej 2 razy, a trzecie formatowanie przeszło całkowicie pomyślnie. Pozostałe 2 dyskietki sformatowały się bez problemu za pierwszym razem. Więc pytanko czy chcesz te dyskietki czy szukasz dalej?
Generalnie są to dyskietki które jakieś 15 lat temu ocaliłem w pracy przed wyrzuceniem na śmietnik. Wziąłem ich dość dużo, ale sam po kilku latach sporą cześć wyrzuciłem z racji tego, że tylko leżały i kurzyły się. Zostawiłem sobie dwa pojemniki i sam co jakiś czas sięgam po nie jak potrzebuję. Absolutna większość działa bez problemu, ale faktycznie co jakiś czas trafia się taka która nie działa.

6

Odp: [K] dyskietki 3,5''

biere! wysłałem wczoraj maila kontaktowego, dzięki Jury