Temat: Atari 800 - instalacja incognito, pomoc

Cześć

Szukam kogoś kto zainstaluje mi incognito w atarce. Moge dojechac do 200 km ( np. Wawa, popołudnie, weekend). Ewentualnie moge wysłac sprzęt.
Oczywiście odwdzięczę  się PLNami

.

2

Odp: Atari 800 - instalacja incognito, pomoc

Z modem przycisku do zmiany dyskietek? Dwa założyłem i działają. Ale aż tak szybki żeby w popołudnie założyć to nie jestem.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: Atari 800 - instalacja incognito, pomoc

tak z modem do dyskietek :D

.

4

Odp: Atari 800 - instalacja incognito, pomoc

@pablozp: to jak już będziesz w Wawie daj znać - może jakiegoś sztaba da się zrobić :)

Sikor umarł...

5

Odp: Atari 800 - instalacja incognito, pomoc

Jak będę to dam znać :)

.

6

Odp: Atari 800 - instalacja incognito, pomoc

To weź się umów z chłopakami na jakiś dzień. Podrzucisz mi kompa a odbierzesz w drodze powrotnej.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

7

Odp: Atari 800 - instalacja incognito, pomoc

Sikor napisał/a:

@pablozp: to jak już będziesz w Wawie daj znać - może jakiegoś sztaba da się zrobić :)

Bardzo dobry pomysł!
Dawno nie było sztaba.

8

Odp: Atari 800 - instalacja incognito, pomoc

AS... napisał/a:
Sikor napisał/a:

@pablozp: to jak już będziesz w Wawie daj znać - może jakiegoś sztaba da się zrobić :)

Bardzo dobry pomysł!
Dawno nie było sztaba.

wyśmienity pomysł

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

9

Odp: Atari 800 - instalacja incognito, pomoc

Tylko kiedy ?

10

Odp: Atari 800 - instalacja incognito, pomoc

jak jeszcze nie ogarnąłeś tematu to jestem jeszcze jutro w Lublinie

przechodze na tumiwisizm

11

Odp: Atari 800 - instalacja incognito, pomoc

dely... no zrób coś..

Ostatnio edytowany przez Candle (2020-10-10 23:07:20)

przechodze na tumiwisizm

12

Odp: Atari 800 - instalacja incognito, pomoc

Seba dzięki za propozycje  ale komp już jest w Wawie u Łukasza.na warsztacie.

Ostatnio edytowany przez pablozp (2020-10-11 06:51:02)

.