1

Temat: Giercownia

Przypadkowo wpadłem na kolejna stronke poświeconą atarowkim gierkom.Tym razem stronka polska (podobno zawiera 1843 gry).Nie wiem czy już adresik aby nie przewinął sie przez forum.

     http://tiny.pl/dql

gep/lamers^dial

2

Odp: Giercownia

.. fajne miejsce - znalazłem tam coś ciekawego - TEKBLAST; z czego wiem prawa autorskie w przypadku tego produktu nadal "działają" - SIKOR - do roboty. :lol: ..........

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Giercownia

he:) no to ciekawie co autor stronki na to? moze zna ktos tego kolesia?

gep/lamers^dial

4

Odp: Giercownia

..może najpierw niech sam zainteresowany się wypowie. Sikor;- jest tam kto ?? :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Giercownia

Kurde, zaraz sprawdzę... Cały dzień mnie nie było...

Sikor umarł...

6

Odp: Giercownia

SIKOR - wypuść gościa i zadaj mu zapytanie; coś w stylu "że szukałeś" gierki od dłuższego czasu - czy inne pier_doły - spróbuj wyciągnąć - skąd to ma. ..chyba że na sieci gdzieś to wygrzebał - a wówczas mógł się sam czegoś takiego nie spodziewać - i nie działać w "złej wierze". No chyba, że zhaczył.. :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Giercownia

Pin: byłeś może kiedyś na szkoleniu w BSA? :D

gep/lamers^dial

8

Odp: Giercownia

Ludzie, nie przesadzajcie!
Wystarczy czlowieka poinfrmaowac.
Przeciez nikt przy zdrowych zmyslach, kto nie zna sceny (czy tez np AA) nie spodziewa sie ze gry na 8-bitowce podlegaja prawu autorskiemu...

Ostatnio spotkalem kolege, ktory twierdzil wrecz, ze ustawa o ochronie raw autorskch w Polsce wylaczyla gry na 8-bitowce spod ochrony... Ale nie chcialo mi sie doszukiwac gdzie to wyczytal.
Takze, wiecej zrozumienia i edukacji potrzeba a nie straszenia.

9

Odp: Giercownia

...mógł się sam czegoś takiego nie spodziewać - i nie działać w "złej wierze". No chyba, że zhaczył.. :twisted:

- przecież i o tym pisałem  :D Gep - BSA? - ... :D  :D - eeeeee;-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Giercownia

pinokio/bsa - buahaah! MOC!  :twisted:

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

11

Odp: Giercownia

Wysłałem mu maila w sobotę - i na razie cisza... Czekam jeszcze z tydzień i zobaczymy...

Sikor umarł...