1

Temat: Co to za gra?

Gralem kiedyś w grę, której nie mogę zlokalizować. Pokrótce: jechało się jakimś czołgiem, i zbierało literki (albo cyferki, nie pamiętam) do hasła. Hasło było chyba czteroznakowe, i składało się z ograniczonej liczby znaków, więc pamietam że w limicie czasu mozna bylo je odgadnąć, nawet jak sie wcześniej nie znalazło żadnej literki. Także ultra proste.

Sprawdzałem gry takie jak Tank Commander, Tank Battle i inne o podobnych tytulach, ale jak nie było tak ni ma... Czy ktoś jest w stanie pomóc?

2

Odp: Co to za gra?

Hmm, nie jestem pewien, ale chodzi mi po głowie taki tytuł... iXion? Ale mogę się mylić - grałem w to wieki temu...

Sikor umarł...

3

Odp: Co to za gra?

motyla noga, już miałem nadzieję, ale to nie ixion. też się zbiera literki, ale tamto to było zupełnie co innego. Tam się jechało jakoś w górę ekranu, i potem po właściwej grze był ekran gdzie przez pewien czas (może z pół minuty) trzeba było odgadnąć kombinację liter. jak się dobrze wpisało, to był koniec. Cała rozgrywka trwała może ze trzy minuty. Miałem to na kasecie, no ale to chyba mała podpowiedź.

4

Odp: Co to za gra?

Na 100% chodzi o Countermeasure. Fajna gra, tylko troszeczkę monotonna :)

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

5

Odp: Co to za gra?

oł je!

już nawet sobie przypomniałem co mi się w niej najbardziej podobało. Ta zmieniająca kolory czacha jak się przegrało. RRRRoargh!!!

6

Odp: Co to za gra?

pamietam ta gre, wlasnie przez ta czaszke

jak pierwszy raz wyskoczyla znienacka, az podskoczylem :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

7

Odp: Co to za gra?

uważam, że zdecydowanie za mało było gier z czaszkami...

krótki: dzięki.

8

Odp: Co to za gra?

malo? moze, ale za to jakie!

The GOONIES
Jet Set Willy
Ghost'n Goblins

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

Odp: Co to za gra?

Montezuma, Preliminary  :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

10

Odp: Co to za gra?

Czaszki...

gep/lamers^dial

11

Odp: Co to za gra?

uważam, że zdecydowanie za mało było gier z czaszkami...

to był oczywiście żart, ale jak widzimy przy okazji wyszło, że każda gra z czaszką była niezła...  ;)

12

Odp: Co to za gra?

Czaszki...

Klątwa też (kostka z/bez oczek!) :)

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: Co to za gra?

uważam, że zdecydowanie za mało było gier z czaszkami...

Za to były dema. Np. Dupokop...

14

Odp: Co to za gra?

W demku ( chyba "TopDemo" 1 ew. 2 czy jakoś tak ) niezła czacha była...

wszystkie trzy strony świata

15

Odp: Co to za gra?

A co to za gra: łapiesz w Taklamakanie składane krzesło i udajesz Pacmana (copyright by MIker)? Ktoś jeszcze grał?

Uwaga! Trwałość krzesła mocno ograniczona! (Zaraz <wazelina> Kierownik </wazelina> pokaże nam, co znaczy AssBaner, za OT).

16

Odp: Co to za gra?

Pewnie Realtime Pacman in Virtual Drinkality ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

17

Odp: Co to za gra?

Panowie - do topica może, chyba że Wam się w czaszkach coś tentegez... :P

I Ty zostaniesz big endianem...