1

Temat: Reedycja Bajtka

Może jeszcze nie wszyscy wiedzą, że uzyskałem zgodę Axel Springer na reedycję Bajtków. Informacje na profilu Retronics, oraz tu:

https://www.facebook.com/retronics.eu/p … 5790170541

Chociaż reedycja bazuje na reduksach Fausta, którego zgodę także uzyskałem, to jest mocno poprawiona - literówki, błędy merytoryczne, listingi, zdjęcia, rysunki. Niebawem będą dostępne też listingi do pobrania ze strony w formacie emulatorowym - dla każdego komputera!

Post's attachments

bajtki render2.png 1.37 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

2

Odp: Reedycja Bajtka

Chyba nie jeden stał pod kioskiem Ruchu o 6-stej rano czekając na otwarcie by kupić ten bezcenny dodatek. A błędy się wybaczało.

Popieram reedycje.  A można jeszcze zakupić, czy tylko już po ptakach?


@ Jer:  Większość starych wyg z nas ma, jak i stare książki, ale to reedycja. Jak będzie w 2040 to też kupię jak los pozwoli.

Ostatnio edytowany przez pajero (2020-11-10 19:25:22)

3

Odp: Reedycja Bajtka

Ja tam mam oryginały.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

4

Odp: Reedycja Bajtka

Ja mam oryginały ale reedycję też zakupiłem.

Atari 800XL | Atari 130XE | Atari 65XE | California Access CA-2001 | Atari Jaguar | Atari 2600 | Atari XC12
Atari 520STe | Atari 1040STfm | Atari SC1224 | Atari SM124 | Benq BL702A
Amiga 500 | 1200 | CDTV | Commodore 64 + 1541 II | ZX Spectrum 48 | +3 | Commodore 1084S D2 | Commodore 1084

5

Odp: Reedycja Bajtka

Można zamawiać cały czas.
@jer, oryginały już rozpadają się w rękach, druk zanika. Poza tym roi się w nich od błędów. Stąd decyzja o reedycji.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

6

Odp: Reedycja Bajtka

Jestem po przeglądaniu, wertowaniu i wspominaniu.
Zostawiam Bajtki od deski do deski na Święta.

Teraz przypominam sobie pozycje Zientary.

Dziękuję za jedyną prawdziwą lekturę w czasach ***

7

Odp: Reedycja Bajtka

Duddie napisał/a:

Można zamawiać cały czas.
@jer, oryginały już rozpadają się w rękach, druk zanika. Poza tym roi się w nich od błędów. Stąd decyzja o reedycji.

Eee tam dobrze działają,
Jurek kiedy będziesz miał wszystkie kupił bym raz aby się nie pierdzielić :P