1

Temat: Harmony Cart na 2600

Rozważam zakup: https://harmony.atariage.com/Site/Harmony.html
Od razu piszę - ja stawiam na wersję Encore - ma większe możliwości, wersja MicroSD, cena 69$, wysyłka 15$. I tak - można kupić kilka i jedna wysyłka, wtedy przyoszczędzimy jednostkowo na kosztach, jak ktoś chętny - zapraszam do dopisywania się. Oczywiście musimy się liczyć z doliczeniem cła...
Planuję zakup pod koniec miesiąca, więc jakby co - dwa tygodnie na ewentualne deklaracje i potem wpłaty (PayPal), dopisujemy się do listy, jakby co...
1. Sikor, Encore micro SD

Sikor umarł...

2

Odp: Harmony Cart na 2600

1. Sikor - Encore micro SD
2. voy - Encore micro SD

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

3

Odp: Harmony Cart na 2600

1. Sikor - Encore micro SD
2. voy - Encore micro SD
3. Rastan - Encore micro SD

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

4

Odp: Harmony Cart na 2600

Jaka jest różnica między zwykłym a encore? W zasadzie to nie wiem jaki mam, na pewno na duże karty.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Odp: Harmony Cart na 2600

Zwykły mniej schematów bankowania obsługuje i nie wszystkie ROMy działają, na encore powinny pójść wszystkie nowości.

Sikor umarł...

6

Odp: Harmony Cart na 2600

Ja też się piszę na encore.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

7

Odp: Harmony Cart na 2600

Czyli:
1. Sikor - Encore micro SD
2. voy - Encore micro SD
3. Rastan - Encore micro SD
4. Duddie - Encore micro SD

Sikor umarł...

8

Odp: Harmony Cart na 2600

Dobra Panowie, zamówiłem - jest obniżka ze względu na covid, 54,99$/szt - zaokrąglam do 55. Wysyłka 16$ - dzielimy po równo jakby co. Ponieważ nie pytałem - jak ktoś się wycofa, to ok. Proszę na maila o ewentualne potwierdzenie, rozliczymy się jak przyjdzie (ciekawe, czy nas ominie cło?).

Sikor umarł...

9

Odp: Harmony Cart na 2600

Ha!
Mam info, że poszło priorytetem, bo kilka sztuk zamówiłem. Obaczymy, kiedy dojdzie :)

Sikor umarł...

10

Odp: Harmony Cart na 2600

Za 2 miesiące pewnie. Ja czekam już półtora na przesyłkę z USA.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Harmony Cart na 2600

Gdzie wpłacać?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

12

Odp: Harmony Cart na 2600

@Duddie: na razie nigdzie. Jak przyjdzie dopiero. Póki co potwierdziłeś Ty i Voy. No i ja :)

Sikor umarł...

13

Odp: Harmony Cart na 2600

OK. Potwierdzam.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

14

Odp: Harmony Cart na 2600

O.K.
Jak dojdzie - dam znać. Śledźcie wątek.

Sikor umarł...

15

Odp: Harmony Cart na 2600

@Sikor: dzieje się coś w temacie?

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

16

Odp: Harmony Cart na 2600

Tak, wysłali drugi raz, bo zginęło po drodze. Pozwolę sobie przekleić info:

batari_atariage napisał/a:

Since the first package seems hopelessly lost, I shipped a second package using the same tracking number as the first. Again, the tracking number is HJ690421385US.

20 października opuściło San Francisco... Co dalej? Czekamy, mam nadzieję, że tym razem dotrze.

Sikor umarł...

17

Odp: Harmony Cart na 2600

Dzięki za info.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

18

Odp: Harmony Cart na 2600

Hejka!
Zainteresowane osoby poproszę o kontakt - doszło dzisiaj. Wyszło 59USD plus przesyłka w Polsce dla chętnych. Proszę o potwierdzenie i czy chcą wpłacać na konto czy PayPalem. Preferuję wysyłkę w Polsce paczkomatem, cena 12,99zł (nie wiem, czy zadziała promocja "lekka paczka").

Sikor umarł...

19

Odp: Harmony Cart na 2600

@Rastan: rezygnujesz? Bo wiadomość widzę odczytałeś, a zero kontaktu?

Sikor umarł...

20

Odp: Harmony Cart na 2600

@Sikor: nie rezygnuje. Poszła wiadomość na PW.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

21

Odp: Harmony Cart na 2600

Ok, poszedł mail. Spokojnie, chciałem potwierdzić. Dalszą korespondencję proponuję prowadzić przez maila. Do Voya już wyszło.

Sikor umarł...

22

Odp: Harmony Cart na 2600

Ok, sprawa wygląda tak - dotarła do mnie w zeszłym tygodniu paczka nadana wcześniej... Przez Sydney (które odwiedziła we wrześniu). Z @Batarim ustaliłem, że mogę spróbować odsprzedać te co przyszły w Polsce, jak się nie uda - po prostu mu odeślę. Po przeliczeniu aktualnych kursów wychodzi mi na obecną chwilę około 250zł plus przesyłka w Polsce, ale nie ukrywam, że pewnie dojdzie przeliczenie waluty przez PayPal, więc, jak ktoś chętny - 260zł plus przesyłka, mam 4 sztuki. Czekam na ewentualnych chętnych do niedzieli, potem spróbuję na alledrogo najwyżej, a jak nie zejdzie - wraca do Batariego.
Z użytkowych rzeczy: póki co uruchamia mi się wszystko, font ma mało czytelny, ale caly czas nie przeflaszowałem sobie na PAL, no i na LCD działam, więc to też może być przyczyna.
Dopisujemy się w wątku poniżej.

Sikor umarł...

23

Odp: Harmony Cart na 2600

To Encore czy zwykłe?

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

24

Odp: Harmony Cart na 2600

Encore dla microSD.

Sikor umarł...

25

Odp: Harmony Cart na 2600

Jeden zarezerwowany. Pozostały trzy.

Sikor umarł...