4,426

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ja tam wczoraj na pogrzebie ciotki byłem, lekki zawał przeszła i wylądowała w szpitalu, 75 lat, zarazili ją tą chińską zarazą i zmarła po tygodniu.

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

4,427

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

I bez wirusa łatwiej umrzeć bo lekarze nie kwapią się do pomocy bez testów, na które trzeba czekać. A potem może być za późno.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

4,428

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

nawet nie o to chodzi... starsi ludzie boja sie teraz isc do lekarza, dochodzi do tego ze nie chca isc nawet na wczesniej umowione wizyty, czesto slysze, ze moze dozyje i pojde jak to sie wszystko skonczy. po prostu rece opadaja.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4,429

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zgadza się. I z tego powodu we wrześniu było kilka tysięcy zgonów więcej niż rok temu w tym samym miesiącu. Co do października danych nie widziałem ale pewnie też. Część tego to covid ale nie aż tyle. Reszta to wynik niepójścia na wizyty w miesiącach poprzedzających.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

4,430

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Albo raczej niepójścia lub niedostania się do lekarza... A w skrajnym przypadku dostania się i zarażenia jak opisał to jedynymentos (wyrazy współczucia).

4,431

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A tym czasem jeden z forumowiczów pożegnał w ostatni piątek kolegę, 49 lat i covid. Też był sceptyczny co do epidemii.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4,432

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A tymczasem Pin nadal nie rozumie o czym tu się mówi i nadal obraża intelekt osób, kwalifikując wszystkich jak leci do wora "_też_ był sceptyczny". A niby kto _też_ jest sceptyczny? W zasadzie gdyby uznać, że robi to nieświadomie (no bo przecież nie rozumie), to należało by po prostu jednym uchem wpuścić, a drugim wypuścić (chociaż w odniesieniu do forum, na którym uszu nie używamy, to może należało by wpuścić okiem, a wypuścić dupą, co niniejszym uczyniłem:-)).

4,433

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Rozumiem doskonale o czym jest tu mowa, zrozumiałem też kim jesteś i kto i jaki poziom tutaj reprezentuje. Zresztą to może dobrze, bo przynajmniej wiem czyje wypowiedzi śmiało można "wypuścić dupą". Dzięki za tego posta, wiele wyjaśnił :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4,434

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

trzeba dbac o siebie...

Ostatnio edytowany przez xxl (2020-11-19 09:46:40)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4,435

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Fajne, takie nie za mądre, nie za śmieszne ;)

4,436

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Odnoszę wrażenie, że niektórzy tutaj piszący są przekonani, iż ludzie są nieśmiertelni. To przeczy rzeczywistości.

Różne różności dla Atari i nie tylko - przydatne, bądź nie ale i tak warto zajrzeć...
http://atari.myftp.org  Atari - Power without price and necessary elements with some sh*t onboard
https://reversing.pl SSL enabled site

4,437

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pin napisał/a:

zrozumiałem też kim jesteś

O, fajnie. Tak że można już teraz uznać Cię prawie wszechwiedzącym. Kiedyś wymyśliłeś o czym myślę, wsadziłeś mi też w usta słowa, których nie mówiłem twierdząc, że coś tam sugeruję, chociaż nie miało to miejsca. Teraz dodatkowo wiesz kim jestem, można by stwierdzić, że przejrzałeś mnie już na wskroś.
Ciekawi mnie w takim razie, do której grupy mnie zakwalifikowałeś, bo przeglądając Twoje wypowiedzi natknąłem się, że pisałeś o takich, których powinno się wystrzelać, pisałeś też o grupie, której życzysz, żeby zachorowali na covida i wtedy coś tam zobaczyli co sobie wyobrażasz, najlżejsze było jeszcze sklasyfikowanie grupy dyskutantów na zupełnie inny temat jako tych, którzy wierzą w to, że Ziemia jest płaska. Aha, co do wiary, to też był szereg klasyfikacji osób do grup, które wierzą w to, czy wierzą w tamto, chociaż nikt z tych osób nie twierdził że w cokolwiek z tych rzeczy wierzy. I tak jest wielokrotnie i dzieje się to ciągle w kółko. I wszystko to w tematach covida na tym i sąsiednim forum.
Tak że podziel się może kogo konkretnie do której grupy przypisałeś, zwłaszcza w tym zakresie komu złorzeczyłeś, bo nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek złorzeczył Tobie na tym lub sąsiednim forum, a Ty sobie to lekko czynisz wielokrotnie.
Nie mam wielkiego żalu, bo w obliczu obecnych czasów widzę, że panika przybiera różne oblicza, a naturalną reakcją organizmów jest bronienie się, stąd zapewne każdy reaguje jak mu instynkt podpowiada, czasami nielogicznie, bezwładnie i w sposób przypadkowy, ale na to można chyba jedynie spojrzeć pobłażliwie.

4,438

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie wiem o czym piszesz, bo musiałem to "wypuścić dupą" :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4,439

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To musisz trochę kontrolować co wypuszczasz:-) Zapomniałem o tym wspomnieć opisując koncepcję wypuszczania:-)

4,440

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zadzwonię na teleporadę, zgłoszę ten problem.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4,441

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

"Informujemy, ze opłata za połączenie liczona jest proporcjonalnie do ilości zgłoszeń. Ze względu na pandemię czas oczekiwania na połączenie z Konsultantem może być wydłużony, może być wydłużony, może być wydłużony, może być wydłużony ... prognozowany czas oczekiwania to 0.00003 sasinodnia .... tuuu, tuuu, tuuuu, tuuuu ....." :)

4,442

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Hahahahh ;))

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4,443

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Od 0:19

Ostatnio edytowany przez Mq (2020-11-19 18:07:07)

4,444

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kto sie nie zaszczepi ten antyszczepionkowiec.

Ostatnio edytowany przez xxl (2020-12-04 09:58:26)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4,445

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Proponuję namówić tak zwany strajk kobiet do demonstracji przeciwko niechcącym się zaszczepić.
A zaraz po nim następną demonstracje przeciwko zaszczepionym.   A co. ? Niech będzie po równo.
Oczywiście żeby nie było,  wszystko spontaniczne. 
Może i pani Nowacka i pani Jahira i pani Wielgus, a może i pan Czarzasty i Borys B, też wyjdą i będą bronić immunitetem Polaków przed Polakami.
Hmm.  To takie prawie polskie.

4,446

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

I niech je podwiozą tzw. spontaniczni uczestnicy tego tzw. narodowego marszu samochodowego.
Przy okazji żywym ogniem wypalą ogniska wirusa ... po drodze niech wpadną spontanicznie do księgarni po płyty z kolędami.

4,447

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Te cienkie "miękiszony" chcą - CHCĄ! - wyszczepić MILIOOOON luda miesięcznie. Ta "operacja" zajmie im ze trzy lata z poprawką na logistykę :)

Podziwiam i kiwam głową z uznaniem. Szapo-ba!

Źle, że napuszczają milicję na ludzi, która bezprawnie prześladuje porządnych obywateli, ale to też się zapamięta i podliczy na zakończenie tej szemranej imprezy...

Ostatnio edytowany przez tOri (2020-12-04 23:33:56)

Różne różności dla Atari i nie tylko - przydatne, bądź nie ale i tak warto zajrzeć...
http://atari.myftp.org  Atari - Power without price and necessary elements with some sh*t onboard
https://reversing.pl SSL enabled site

4,448

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kulsony dostaną szczepionke zamiast gazu i bedą rozpylać.

A co do szczepionki, ja jestem za, pojdę się zaszczepić jako pierwszy , zaraz po tym jak niezależne media pokażą że cały aktualny nierząd , tych 460 posłów + senat dadzą przykład i sie sami najpierw zaszczepią . A w kolejce do szczepionek będzie stał też cały episkopat. Jak mi to potwierdzą niezależni i prawdziwi lekarze, że oni sie zaszczepili to ja tez idę.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

4,449

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ale w Polandzie będzie ruska szczepionka - przez kontakty Macierewicza... więc najlepsza.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

4,450

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Czyli taka 97% alco.