Temat: Nie działa loader w SIDE2

Szanowni!
Jak w temacie, tzn ni z tego ni z owego przestał działać loader w SIDE2, zamiast niego po krótkim myśleniu Atarynka wywala self test. Po przełączeniu SIDE2 w tryb SpartaDOS, dos uruchamia się normalnie. Pewnie można wiele zdziałać z jego poziomu, lecz to raczej nie mój poziom.
Nadmieniam, że dwa dni wcześniej dokonałem aktualizacji, SIDE2 do najnowszej wersji i po tym wszystko działało bardzo dobrze.
Czy ma ktoś może jakieś sugestie odnośnie tego problemu?

2

Odp: Nie działa loader w SIDE2

Przeflashuj może jeszcze raz?

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: Nie działa loader w SIDE2

Zrobiłem jako pierwsza myśl, która przyszła mi do głowy, ale nie pomogło. No chyba żeby przywrócić oryginalny.

4

Odp: Nie działa loader w SIDE2

Oryginalny to może niekoniecznie. Jakaś wcześniejsza wersja od FJC? Albo zaktualizuj sam loader.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Odp: Nie działa loader w SIDE2

Problem rozwiązany, wystarczyło zgodnie z twoją sugestią wgrać starszą wersję loadera i po sprawie. Dzięki za pomoc.