Temat: sieć do Atari ??????

Czy jest możliwość podłączenia kilku ATARI w sieć i grania przez nie ??? Sam posiadam kilka sztuk(9) i chciałbym je połączyć...

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: sieć do Atari ??????

Byly rozne projekty zrobienia sieci (kiedys nawet firma Atari proponowala cos takiego), ale w zyciu nie widzialem nic co by to wykorzystywalo. O schematy pytaj Pigule. On chyba cos tam takiego mial.

3

Odp: sieć do Atari ??????

Wejdz na strone Monsoft'a  http://www.atari.cuprum.com.pl/ .
W dziale Schematy jest opis GameLink II (przez to można połączyć 8 atarynek) oraz Interfejs sieciowy dla Atari xl/xe.

/| Atari Ruls /|
-----------------------------------
Pozdrawiam ...

4

Odp: sieć do Atari ??????

Wejdz na strone Monsoft'a  http://www.atari.cuprum.com.pl/ .
W dziale Schematy jest opis GameLink II (przez to można połączyć 8 atarynek) oraz Interfejs sieciowy dla Atari xl/xe.

/| Atari Ruls /|
-----------------------------------
Pozdrawiam ...

Jeżeli Nietoperek dotrzyma słowa i w najbliższym czasie podeśle mi 20 wtyczek SIO do Atari to gotowy interfejs (nie wiem tylko na ile compów 3-6) postaram się na 99.9% zrobić na Lato Ludzików i będzie można zobaczyć na żywo jak to cacko się zachowuje o ile oczywiście schemat który przywieźliśmy z Czech (albo Słowacji już nie pamiętam ;(( ) nie ma w sobie żadnych błędów ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: sieć do Atari ??????

A jest jakis program / gra co to obsluguje ?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: sieć do Atari ??????

moze fpp fox'a bedzie to obslugiwalo ? :)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

7

Odp: sieć do Atari ??????

Jasne, że będzie, tylko muszę mieć ten sprzęt.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

8

Odp: sieć do Atari ??????

Foksiu a jak ci dostarcze suszarke do wlosow to tez bedzie obslugiwana przez Vectora ? Np. bedzie sie wlaczac po wyjsciu bohatera z wody ?

:lol:  :lol:  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: sieć do Atari ??????

Suszarkę już mam. :) :)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

10

Odp: sieć do Atari ??????

A jest jakis program / gra co to obsluguje ?

Jest panie Dely gra, którą juz dawno przywieźliśmy ze Słowacji z emerytem Vasciem i Jurgim ....

tylko mimo usilnych prób (wysyłałem ją chyba ze 2 razy) Monsoft cały czas nie umieścił jej na swojej stronie ...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

11

Odp: sieć do Atari ??????

Jest panie Dely gra, którą juz dawno przywieźliśmy ze Słowacji z emerytem Vasciem i Jurgim ....

Mógłbym prosić o przesłanie gierki na maila :?:  :?:  :?:
Z góry dziękuję :!:  :!:

12

Odp: sieć do Atari ??????

Z tego co pamietam, sa co najmniej dwie takie gry, a moze i nawet trzy (wszystkie czeskie/slowackie). Mam je w swoich zbiorach, tylko trzeba by je odszukac...
W jednej z nich pamietam, ze byl nawet schemat polaczenia atarynek...

Kaz/Rohar

13

Odp: sieć do Atari ??????

Z tego co pamietam, sa co najmniej dwie takie gry, a moze i nawet trzy (wszystkie czeskie/slowackie).
Kaz/Rohar

Ja mam tylko tą ze schematem jak możesz poszukaj reszty - bo właśnie skończyłem robić dwa kable SIO2PC na zamówienie i biorę się za opracowanie ładnej płytki do tego cacka (4 sprawne Atarcie mam w domu) wiec będzie na czym testować ........

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

14

Odp: sieć do Atari ??????

hm... to moze niektorych zainteresuje:

http://www.faqs.org/faqs/atari-8-bit/fa … on-47.html
What games support 4 or more simultaneous players?

http://atari.dla.wszystkich.pl/files/At … LINKII.TXT
Specyfikacja GameLink-II (mysle, ze Fox'owi sie przyda ;])

15

Odp: sieć do Atari ??????

Wlasnie kilka dni temu przyszla do Pirxa (OUR 5OFT) paczuszka od Jzego Bernaska w ktorej znajdowala sie dyskietko z dwiema nowymi grami na te siec.
Lezy teraz u mnie, a ja nie mialem jeszcze czasu odpalic i skopiowac na grzyba. Postaram sie dzis moze.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

16

Odp: sieć do Atari ??????

Wlasnie kilka dni temu przyszla do Pirxa (OUR 5OFT) paczuszka od Jzego Bernaska w ktorej znajdowala sie dyskietko z dwiema nowymi grami na te siec.
Lezy teraz u mnie, a ja nie mialem jeszcze czasu odpalic i skopiowac na grzyba. Postaram sie dzis moze.

no to czym prędzej kopiuj nie wiem na co jeszcze czekasz ;))
kopiuj i ślij pocztą elektroniczną oczywiście ...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

17

Odp: sieć do Atari ??????

i co wreście z tą siecią na Atari Piguła ??????

"wszystko się kiedyś kończy......."

18

Odp: sieć do Atari ??????

i co wreście z tą siecią na Atari Piguła ??????

no wlasnie, mialo to chyba byc pokazane na party. miejmy nadzieje ze laoo uchwycil te momenty i bedzie mozna to za niedlugo zobaczyc na divx'ie

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

19

Odp: sieć do Atari ??????

Niestety nie było pokazane...  :(  :(

20

Odp: sieć do Atari ??????

panowie jak wy czytacie relacje z party ?!!!
Przecież napisałem, w niej że Nietoperek nie przywiózł mi wtyczek SIO w związku z czym nie było sensu prezentować sieci na 4 komputery (a dokładnie na 3 bo jeden host to serwer)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

21

Odp: sieć do Atari ??????

panowie jak wy czytacie relacje z party ?!!!
Przecież napisałem, w niej że Nietoperek nie przywiózł mi wtyczek SIO w związku z czym nie było sensu prezentować sieci na 4 komputery (a dokładnie na 3 bo jeden host to serwer)

Sorry, musialem zapomniec o tym. W koncu relacja ukazala sie 2 tyg. temu, a ja nie pamietam co jadłem wczoraj na śniadanie ;)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

22

Odp: sieć do Atari ??????

Pigula, jak masz ta gierke pod siec to mi podeslij, bo nie przypominal sobie, aby cos takiego do mnie przychodzilo.
No i jeszcze jak Pecus podesle te, kotre dostal, no to bedzie juz trzy gierce.