51

Odp: [S] Graty Atari

Wczoraj przyszła moja sztuka.
Najpierw byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tej malowanej obudowy - pomyślałem, że najwyżej poleci w kosz :)
Natomiast muszę powiedzieć, że jest rewelka i profeska - zajebista robota drygol!
Lakier dobrze położony, faktura jak należy, odcień super. Obudowa zostaje u mnie :)
Do tego ekrany pomalowane/powleczone "czymś" fajnym ciemnym. Podoba mi się to bardzo.
Aż się boję zapytać o cenę, gdybym miał Ci na przykład wysłać ze trzy obudowy i ze trzy komplety ekranów :)

52

Odp: [S] Graty Atari

O, zaskoczyłeś mnie, fajnie usłyszeć coś miłego dla odmiany po tych ostatnich tekstach Iraty na sąsiednim forum.
Ekrany to ci mogę machnąć bez problemu. Problem jest natomiast z budami bo Dudie wykupił końcówke farb do bud które miałem.
Wszystko się zatem rozchodzi o zrobienie nowych farbek których robienie miałem sobie odpuścić bo do tej pory nie dość że wtopiłem finansowo (problem z wysyłką za granice) to nic miłego nie usłyszałem.
Gdybym miał zrobić kolejną partie farb to pewnie dopiero za jakiś czas, jak się cieplej zrobi bo w zimie staram się nie malować - za wysoka wilgotność.

53

Odp: [S] Graty Atari

Spoko, nic pilnego - mam kilka obudów w domu i są w takim stanie, że albo malowanie albo złom. Natomiast jeśli to ma kosztować miliony monet, to prędzej złom :)
Ty cały czas "na wygnaniu"? Bywasz w kraju? Bo rzeczywiście jak doliczymy wysyłki zagraniczne w dwie strony to słaby deal.
Na na razie nie bywam w UK i chyba nie zamierzam, ale kto wie :)

W każdym razie nic pilnego, to są na razie jedynie moje rozważania i ich efekt zależy w sumie od ceny - mam tego złomu sporo i dokładanie przez wiele lat też mnie już powoli przestaje bawić :)

54

Odp: [S] Graty Atari

Nie nie, ja juz od lat w PL. Rozchodzi się o problem z wysyłką pojemników pod ciśnieniem. Trzeba mieć szkolenie za miliardy i przesylki są o wiele droższe. Mój błąd że nie sprawdziłem tego wcześniej przez co wtopiłem bo zamówień z zagranicy było sporo i w sumie do tej pory pytają ale niestety nie mam jak tego wysłać.

55

Odp: [S] Graty Atari

Też dostałem swoje, jeszcze ich nie testowałem. Muszę przyznać, że przy pakowaniu folii nie żałujesz, tak jak 90% wysyłających. Dzięki!

56

Odp: [S] Graty Atari

@lopez, dopiero przeczytałem :D

Mam do pogonienia dwa 65XE z ECI + nowy joy i kabel. Mam to ogłoszone na allegro ale tutaj też wkleje.
Jak ktoś chętny to poproszę o info.
Dla forumowiczów cena niższa o 50 pln niz na allegro.
https://allegrolokalnie.pl/oferta/atari … l-a-v-nr-4
https://allegrolokalnie.pl/oferta/atari … l-a-v-nr-2