1

Temat: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Otrzymałem informację, w której nasz dobrze znany kolega Bezrobotny jakoby się zmienił i prosi o odbanowanie.

W związku z tym, że ja mam mieszane uczucia, to poddaję kwestię pod głosowanie ludu. Ankieta będzie aktywna trzy dni.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Ja tam sie nie znam, ale:

"MM [dely]: Notoryczne obrażanie użytkowników. Recydywa. Użytkownik zbanowany na zawsze."

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

O, właśnie. Dotrzymuj słowa, proszę :)

Co fajniejsze wpisy TYLKO z ostatniego dnia pobytu naszego kolegi na tym forum.

Dla przypomnienia, abyście głosowali świadomie.

bezrobotny napisał/a:

czy Ktoś spoza koalicji donalda tuska, może mi napisać, czemu te cioty się do mnie przywalają?

bezrobotny napisał/a:

chodzi o to, że mnie ciągle próbują przecfelić,

bezrobotny napisał/a:

to może porozmawiamy na taki ciekawy temat: "czy willy to złodziej nieswoich pomysłów"?
a vasko to scenowa obcią.... ?

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2021-01-21 11:59:31)

4

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

a dlaczego nie chcesz wziac odpowiedzialnosci tylko ja rozmyc w glosowaniu?

badzmy powazni, decyzja jesli byla sluszna to za namowa kolesia ktory przed chwila wstal z lozka po przepiciu i nie wie co sie dzieje ja zmienisz? a jesli byla niesluszna to ja po prostu zmien.


co to wogole za metoda, to moze zrob mechanizm na forum w ktorym glosowaniem bedzie mozna wykluczac i przywracac userow? dyskusja szybko sie skonczy :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

5

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Ja bym dodał jeszcze jedną opcję: Tak, warunek:
i warunek taki że musi się pojawić na najbliższym party np SV ale może być inne :)

6

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

xxl napisał/a:

a dlaczego nie chcesz wziac odpowiedzialnosci tylko ja rozmyc w glosowaniu?

Dlatego, że dostałem kilka (więcej niż od dwóch osób) pytań czy zmieniłbym swoją decyzję. Jeśli chodzi o moje zdanie - żeby była jasność - to jestem przeciwko zdjęciu blokady i tak też zagłosowałem.

Głosowanie jest po to, żeby dowiedzieć się czy chcecie przebywać na forum z tym osobnikiem.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Mieszane odczucia to chyba dobre określenie.
Nie wykonywałbym gwałtownych ruchów bez pełnego przekonania, najwyżej wyjdzie "na zawsze" jak w obietnicy ;)

EDIT:
Po przeczytaniu cytatów, które przytoczył Vasco, odczucia już nie są mieszane, tylko jednoznacznie negatywne ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2021-01-21 12:11:52)

8

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Skoro dostał Bana, to znaczy że były ku temu powody.
Przeszedł swoim zachowaniem na czarna stronę, to musi przełknąć ta gorzką pigułkę. Sam tak wybrał.
Jeżeli chce przejść z powrotem na stronę jasną, to niech ubierze się w inny strój i przystąpi do reszty pod innym nickiem.
Może ten poprzedni nick, go tak doprowadzał do złości.

9

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

niech wróci

.

10

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Z Bezrobotnym nie będzie nudno zrobi jakiś nowy projekt, albo będzie "regenerował" zasilacz do stacji.
Niech wraca.

11

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

AS... napisał/a:

Z Bezrobotnym nie będzie nudno zrobi jakiś nowy projekt, albo będzie "regenerował" zasilacz do stacji.
Niech wraca.

Tylko pozostanie odwieczne pytanie: Czy Atari tak chciało...

Ja ponawiam prośbę aby warunkiem było pojawienie się na SV albo czymś podobnym. Ufunduje mu wejściówkę wtedy.

12

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Nie znam człowieka i zbyt krótki też staż posiadam aby się o nim wypowiadać ale moje zdanie jest takie, że jak ktoś zasłużył na dożywotniego bana na jakimkolwiek forum to chyba nie bez (błahego) powodu więc ja bym bana nie zdejmował bo jakby chciał to i tak zalożyłby sobie inne konto i się udzielał.
Dodam, że w ankiecie nie głosowałem.

Ostatnio edytowany przez TMK (2021-01-21 16:51:43)

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

13

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Ale jakby chciał wrócić, to zarejestrowałby się pod inną ksywą. Jeżeli rzeczywiście się zmienił, to "żodyn" by się nie zorientował, że on to on.

grzybson/SSG^NG

14

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Zasadniczo tu nie zagłosuję, ale...
1. Mamy przykład Iraty - jako jedyny w historii został wyrzucony z party (osobiście tego dokonałem). Zmiana trwała dwa lata, ale... Zmienił się. Co prawda tam była inna (jak sądzę) przyczyna, ale nie wnikajmy. Nie jest krystalicznie czysty, ale zachowuje się ok
2. Dajmy na to - z Bezrobotnym jest podobnie. Mi też zalazł za skórę
Myślę, że po tak długim czasie warto dać szansę - jak piszę SZANSĘ - ale nie bezkrytycznie. Osobiście odwiesiłbym go na próbę pod pewnymi warunkami:
- po pierwsze - w pierwszym poście przeprosi ludzi, których obraził
- po drugie - będzie wiedział, że status może się w każdej chwili zmienić
- po trzecie - pierwsze przewinienie nieodwracalny ban
Dlaczego tak pisze? Ano właśnie dlatego, że chce wrócić pod swoim nickiem, a nie ukrywa się. Ale decyzja nie należy do mnie.

Sikor umarł...

15

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Uważam, każdy ma prawo do szansy, do zrehabilitowania się. Ale tylko jednej szansy. Jak spieprzy sprawę choćby raz - ban na 999 lat. Czas próby mógłby być np. 12 miesięcy.

16

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Ja człowieka nie znam. Znaczy znam jego wpisy w wątkach forum i z grubsza czuję za co dostał tego bana dożywotniego. Natomiast jak kilku poprzedników uważam, że to nie jest temat na głosowanie. Nie głosuję.

Dodam, że bardzo cenię sposób w jaki dely utrzymuje porządek na tym oto forum i bardzo bym nie chciał, żeby się to zmieniło. Dzięki temu, że jest tu tak jak jest, to na forum jest fajnie i poziom pomimo drobnych incydentów jest trzymany bardzo właściwy.

Reasumując, myślę, że takie rzeczy to decyzja odpowiedzialnego admina, a nie głosowanie ludu.

17

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Tak tylko w trybie sprostowania.

1. To ja już wolę aby było nudno. Oh, wait... i bez niego nie jest.
2. Irata nie tylko nie jest jedynym, który wyleciał ze zlotu ale nawet nie jest pierwszym.
3. Oczywiście, że człowiekowi należy się druga szansa. Tylko nie głosujecie tutaj nad drugą szansą, tylko trzecią, jeśli nie czwartą. Kolega Wasz już miał bany, które nie zadziałały pedagogicznie.
4. "Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił". Wiec spoko, nie głosujcie, zagłosują inni, sumienie pozostanie czyste.

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Proponowałbym jakiś okres próbny.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

19

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Vasco/Tristesse napisał/a:

4. "Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił". Wiec spoko, nie głosujcie, zagłosują inni, sumienie pozostanie czyste.

To tak nie działa, Vasko, choćbyś nie wiem jak zakrzywiał czasoprzestrzeń. Co do mojego głosowania - nie czuję się na tyle kompetentny, aby decydować na tym forum o czyimś losie. Swoje zdanie na ten temat wypowiedziałem wcześniej.

Sikor umarł...

20

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Vasco/Tristesse napisał/a:

Wiec spoko, nie głosujcie, zagłosują inni, sumienie pozostanie czyste.


Sojuz nieruszymyj riespublik swobodnych ....

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

21

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Vasco/Tristesse napisał/a:

Wiec spoko, nie głosujcie, zagłosują inni, sumienie pozostanie czyste.

Tu nie chodzi o to, że ja nie chcę głosować, tylko że ja nie chcę, żeby właśnie te inne osoby głosowały.
Po prostu uważam, że to nie jest temat do głosowania, tylko do podjęcia decyzji przez kompetentną osobę z kompletem wiedzy na ten temat. Niech to będzie osoba, która ustala reguły na forum i je później egzekwuje.

22

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Reguły może i ustala "zarządca" forum ale to że też on wyleciał to była wola ludu.

23

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

:-) wola ludu :-)

Poncjusz Pilat umyl rece przed tlumem: "nie jestem winny krwi tego sprawiedliwego, to wasza rzecz"

:D

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

24

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Aha. W takim razie ile głosów "ludu" potrzeba, żeby wyrzucić kogoś z forum? :)

25

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

nie wiem, nie znam się to się wypowiem.
skoro Kierownik ma mieszane uczucia i nie jest za powrotem człowieka, to znając zdrowy rozsądek wyżej wspomnianego, zalecam utrzymanie bana... może nie dożywotnio, ale na przykład na czas nieokreslony. jak delikwent przemysli temat, to zawsze to rozmowy można wrócić. akurat kto jak kto, ale Kierownik dobrze czai bazę jeśli chodzi o administrowanie forum.