Temat: Marcys i Atari

Jak sadzicie czy Marcys wybierze Atari czy swoja Pania?

Pozdrawiam wszystkich zaobraczkowanych ;)

-----------------
sorka za bledy
mam nadzieje
ze nie dostane
bana za te
chore pomysly
-----------------

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: Marcys i Atari

chyba ci się w domciu nuuuuuuuuuuudzi :lol:  :lol:  :lol:

3

Odp: Marcys i Atari

kiedys w jakims wywiadzie przedstawiciel polskiej sceny rockowej powiedzial ze gdyby nie zony, historia rocka w polsce potoczylaby sie zupelnie inaczej, przez zony wszyscy zlagodnieli, nie maja juz tyle czasu co przedtem

i mysle ze to tyczy sie kazdej grupy,  te cholerne zony oglupiaja

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: Marcys i Atari

Ja dałem, że przyjedzie, choć osobiście mało w to wierzę...

Aczkolwiek dobrze by było go wreszcie zobaczyć!

A do jego Pani apeluję o wyrozumiałość, bo taki zamordyzm prawie nigdy się dobrze nie kończy -> właśnie wczoraj/dzisiaj wróciłem z imprezy, gdzie był gostek, który po kłótni z zazdrosną "narzeczonom" trafił pod jej bryczkę i teraz w gorsecie łazi.... 8O

TeBe: Więcej seriali dla żon  :rolleyes:

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: Marcys i Atari

w takim razie powstaje pytanie: po co sie zenic ?

6

Odp: Marcys i Atari

chyba ci się w domciu nuuuuuuuuuuudzi :lol:  :lol:  :lol:

Asik mi sie nie nudzi w domci, to powazna sprawa ...

Ja dałem, że przyjedzie, choć osobiście mało w to wierzę..

Wiara to podstawa ;) moze go zobaczymy kto wie....

.... przez zony wszyscy zlagodnieli, nie maja juz tyle czasu co przedtem

100% racji .... coraz mniej czasu, i ciagle te gadanie ;) "zrob zakupy, posprzataj, zabierz ten komp, czemu nie masz dla mnie czsu , koledzy wazniejsi, co bedziesz jechal na jakis glupi zlot!!" itp

w takim razie powstaje pytanie: po co sie zenic ?

Bo Polak tak ma, jak ma dobrze to narzeka, a jak ma gorzej to narzeka ze kiedys bylo lepiej :) Bez zony zle, a z nia jeszcze gorzej :)

Zajczyk ->dostajesz jeszcze obiady :)?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

Odp: Marcys i Atari

"zrob zakupy, posprzataj, zabierz ten komp, czemu nie masz dla mnie czsu , koledzy wazniejsi, co bedziesz jechal na jakis glupi zlot!!"

o, z tego znam "posprzataj" :)

8

Odp: Marcys i Atari

A "zabierz ten komp"? Na stole został Ci tylko pecet...

9

Odp: Marcys i Atari

Buhaha niesamowici jesteście :)
Buhahahha nie mogę :D Nie wiem od czego zacząć :D Bo tyle tu do powiedzenia mam :D
Myslałam ze takie teksty co do małżenstwa ma tylko jeden z moich znajomych ale widzę większa grupa was tu jest hihihihi.
Może i dzięki kobietonm faceci łagodnieją choć nie koniecznie :D Ale napewno faceci baz kobiet gorzknieją i stają się marudni i bazurzyteczni w każdej dziedzinie zycia :P
Miker moze tej narzeczonej się pedały pomyliły u kobiet się to zdarza :P Ja np dziś pomyliłam pasy ruchu hihihi
Po co się żenić?? Po to żeby mieć osobę która Cie kocha która może każe a raczej poprosi o posprzątanie, zakupy itp ale cóż to za radość wiedzieć że ktoś czeka na Ciebie w domu ze jest osoba na której można bezgranicznie polegać Zapoytajcie szczęśliwych żonkosiów jakie to uczucie wziąć w ręcę swojego synka który ma pare godzin a poznacie sen życia i małżeństwa, a jak już mówilam żona napewno nie zabroni wyjazdu na zlot czy spędzania czasu przy ukochanej Atarynce o ile nie bedziecie tego robić 24 h na dobę. No ok kończę bo się rozpisałam :P Ale jeszcze coś dodam jeśli ktoś spróbuje mi się przeciwstawić :D
cmokaski

10

Odp: Marcys i Atari

Jurgi: dlatego czeka mnie wyprowadzka tam, gdzie bede mial wiekszt stół :)

11

Odp: Marcys i Atari

Jestem. Niby gdzie mam wracac? Przeciez ja nigdzie nie poszedlem. Caly czas sledze wszystko tylko z ukrycia i z racji wiekszych obowiazkow jestem malo dynamiczny ;)
Swoja Pania juz wybralem ;)
Jak tylko mi syn podrosnie, posadze go przed Atarakiem :)
Odpale QA i kaze zrobic tecze :P

Pozdrawiam,

--
  MaReK vel. Marcys

--
  MaReK

12

Odp: Marcys i Atari

Marcyś jak Ty mi nie przyjedziesz na Quasta to ja Tobie zrobie tęcze...kolorów pod okiem...;)

gep/lamers^dial

13

Odp: Marcys i Atari

Ja Wam mowie, ze i Zientara kiedys tu sie pojawi.

Marcys: łelkom bak... :)

14

Odp: Marcys i Atari

<ciach>Zapoytajcie szczęśliwych żonkosiów jakie to uczucie wziąć w ręcę swojego synka który ma pare godzin a poznacie sen życia i małżeństwa,(...)<ciach>

Święte słowa....
Nie da sie opisac uczucia ktore mnie ogarnelo, kiedy wzialem pierwszy raz na rece mojego synka - urodzil sie jakies 10 minut wczesniej...

A jak komus zbliza sie 'termin' - bardzo polecam porod rodzinny.


thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

15

Odp: Marcys i Atari

.. hehe;- też najwyraźniej należe do tej bardziej hard-core'owej grupy :: przy porodzie byłem  :twisted: - wrażenia niesamowite... a dziś - siedzi 4-latek;- od czasu - do czasu grywając w Klosa, Stealth, czy inne klasyki... :lol: - cóż - nowe pokolenie należy kształcić jak należy  :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: Marcys i Atari

Sens życia znalazłem, ale zgubiłem.
A nie sie tam jakoś do dzieciaków nie spieszy.

Lubię dzieci, ale cudze.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

17

Odp: Marcys i Atari

e tam - nie znacie się! :lol:

Ostatnio puszczałem mojej pannie demcia z Atarci, szczególnie z ostatniego chwasta - była zachwycona! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

18

Odp: Marcys i Atari

...  :D  :D - Miker; a później:

"zrob zakupy, posprzataj, zabierz ten komp, czemu nie masz dla mnie czsu , koledzy wazniejsi, co bedziesz jechal na jakis glupi zlot!!"

:twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

19

Odp: Marcys i Atari

Pinek - za pozwoleniem - to nie był Vasco... :lol:

Nie - zaraz umyję naczynia - se oleżały - może coś wyrosło - będzie na obiadek. :P :D

I Ty zostaniesz big endianem...

20

Odp: Marcys i Atari

"zrob zakupy, posprzataj, zabierz ten komp, czemu nie masz dla mnie czsu , koledzy wazniejsi, co bedziesz jechal na jakis glupi zlot!!"

Ile razy ja to już słyszałem...

Kobiety to egoistki jeśli chodzi o związek. Żadna nie była w stanie zaakceptować mojego atarowskiego zboczenia. Niektóre nawet twierdziły, że zdradzam je z Atarką (zwracam uwagę na rodzaj żeński).

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

21

Odp: Marcys i Atari

Pinek - za pozwoleniem - to nie był Vasco... :lol:

wiem, lecz interesujace mnie zdanie właśnie tam było - a było najbliżej  :lol:

Lizard - to to ja też niekiedy słysze ..  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

22

Odp: Marcys i Atari

Jurgi: dlatego czeka mnie wyprowadzka tam, gdzie bede mial wiekszt stół :)

...i całe piętro do sprzątania zamiast jednego pokoju.