26

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

A czy ktoś kojarzy czy delikwent występuje na innym forum? Jak tam się zachowuje?

Pamiętam że tutaj trzeba było mu wszystko podawać na tacy, nie umiał lub udawał (i celowo trolował?) że nie umie użyć wyszukiwarki aby znaleźć proste rzeczy. Może nie wie że są inne fora i warto mu to uświadomić? ;-) Może akurat gdzieś lepiej się wpasuje? Po co ma się tu znów męczyć z "koalicją Tuska", "złodziejami" itd, itp?

A tak w sumie, to przecież czytać tutaj może bez zalogowania. Czy w "liście motywacyjnym" podał o czym chciałby pisać? Przy ew. zagłosowaniu, warto sobie zadać pytać czy chce się to czytać...

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

27

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

cedyn napisał/a:

to znając zdrowy rozsądek wyżej wspomnianego, zalecam utrzymanie bana... może nie dożywotnio,

Sugerujesz, że tak ciężki stan umysłu jest odwracalny, czy "naprawialny"? Farmacja nie zna aż tak ciężkich przypadków i nie ma na to raczej panaceum.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

28

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

słowo klucz "nieokreślony". to daje wystarczająco duże pole do manewru

29

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

uicr0Bee napisał/a:

Pamiętam że tutaj trzeba było mu wszystko podawać na tacy, nie umiał lub udawał (i celowo trolował?) że nie umie użyć wyszukiwarki aby znaleźć proste rzeczy. Może nie wie że są inne fora i warto mu to uświadomić? ;-) Może akurat gdzieś lepiej się wpasuje? Po co ma się tu znów męczyć z "koalicją Tuska", "złodziejami" itd, itp?

Czyli znów chcesz mu coś podawać na tacy i jeszcze zrobić krecią robotę innym forom? ;) Nadgorliwość gorsza... Sam wiesz ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2021-01-23 11:53:43)

30

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Tak jak mówię: jestem za tym, żeby polegać na Kierowniku. Jest jedną z baaaardzo nielicznych osób, u których nie widziałem na forach nigdy emocjonalnego bełkotu kłótliwej retoryki, nie widziałem nigdy beznadziejnie bezpodstawnego upierania się przy wyssanym z palca zdaniu, nie widziałem nigdy, by pisał jakieś bzdury i głupoty, albo czegoś kompletnie z czapki. Wreszcie nie widziałem, żeby kiedykolwiek ocenił i rozstrzygnął jakąś sytuację błędnie, jak również nie widziałem, żeby się jakiś burdel na forum zrobił, a on by tego nie ogarnął, lub co gorsza w takowym burdelu brał czynny udział (co niestety obserwuję nie raz na innych forach). Na koniec, trzeba przyznać, że na tutejszym forum mamy Kierownika, który ma autorytet u większości, więc nie rozumiem po co dyskusje w ogóle, niech Kierownik całą swoją mocą postępuje roztropnie jak zawsze, a na pewno będzie wszystko dobrze. Zdecydowanie lepiej niż jak się tu zacząć by miały kolejne głosowania w sprawach politycznych.

31

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Mq napisał/a:

Na koniec, trzeba przyznać, że na tutejszym forum mamy Kierownika, który ma autorytet u większości, więc nie rozumiem po co dyskusje w ogóle, niech Kierownik całą swoją mocą postępuje roztropnie jak zawsze, a na pewno będzie wszystko dobrze.

Dyskusja jest dlatego, ponieważ sam Dely założył wątek z ankietą? ;) Ma autorytet, ale forum to żywy organizm, więc zapytał o opinię współforumowiczów, widocznie uznał to za właściwe, więc nie ma co podważać :)

32

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

I dlatego dokładnie odpisałem jaka jest moja opinia na ten temat :)

33

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Hm. Wszyscy wydaje się mają rację...

Ja ze swej strony mam mieszane uczucia:
- bym przywróciłbym
- ale jednak jak dożywotnio to dożywotnio.

Z drugiej strony zadał bym sobie pytanie, dlaczego mu zależy pod starym nikiem? Może by od jego odpowiedzi na takie pytanie więcej osób by się określiło bardziej, niż w centrum?

Pozdrawiam noworocznie wszystkich, bo jeszcze tego nie zrobiłem :)

34

Odp: Czy zdjąć bana Bezrobotnemu?

Większość osób zdecydowała, że nie chce przebywać w towarzystwie Bezrobotnego, więc sprawa jest jasna i zamknięta.

Dziękuję za udział i oddane głosy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.