26

Odp: Nowego Tytusa Romka i A'Tomka już nie będzie ;(

O, dzięki!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

27

Odp: Nowego Tytusa Romka i A'Tomka już nie będzie ;(

Teksty o tym czy się szczepił czy nie i co było przyczyną śmierci uważam za kompletnie nie na miejscu i uważam, że owszem, można mieć własne poglądy, lubić jedną partię, innej nienawidzić ale do cholery, to nie miejsce na tego typu dyskusje a jak ktoś nie może wytrzymać to niech idzie na onet czy inny portal tego typu i tam głosi swoje tezy.
A co do Papcia, jak ktoś miał 97 lat to mógł umrzeć choćby ze starości, po prostu. Przyczyny śmierci nie podano ale czy to takie ważne? Tego i tak się nie odwróci. Polecam ten film o którym wspomniano, oglądałem nie od początku bo przypadkiem trafiłem przełączając kanały w tv ale widać, że Papcio liczył się z tym, że niedługo odejdzie z tego świata i nawet ogłosił konkurs na mowę pożegnalną, widać miał duży dystans do siebie i do życia i nigdy nie brakowało mu humoru ;)

Ostatnio edytowany przez TMK (2021-01-25 15:05:46)

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

28

Odp: Nowego Tytusa Romka i A'Tomka już nie będzie ;(

^^^^ no dokładnie.


znowu TVPis, "zagryzo cie chopie", :D

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2021-01-26 14:38:05)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

29

Odp: Nowego Tytusa Romka i A'Tomka już nie będzie ;(

Nie ma co prowokować, bo się znów jakaś g... burza wywiąże ;)
Rozsądni odróżniają materiały popularno-naukowe i kulturalne od publicystyki ;)

30

Odp: Nowego Tytusa Romka i A'Tomka już nie będzie ;(

I o to chodzi by się nie zacietrzewiać na betonowo jak to często bywa. A odnośnie Tytusa to ciekawe czy Papcio nie wyszedł finansowo najlepiej na sam koniec życia na reklamach z Tytusem tego sklepu RTV+AGD "... dla idiotów"

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2021-01-27 13:15:24)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

31

Odp: Nowego Tytusa Romka i A'Tomka już nie będzie ;(

Po mozolnym wyszukiwaniu udało i się znaleźć link do transmisji uroczystości pogrzebowych na żywo, które trwają od 13:00:
https://www.facebook.com/Proszynski/vid … 157289866/

Ostatnio edytowany przez QTZ (2021-02-10 14:54:47)

32

Odp: Nowego Tytusa Romka i A'Tomka już nie będzie ;(

Widziałem, nie wiem czy można powiedzieć o pogrzebie czy tm pożegnaniu "fajne" ale chodzi mi te wszelkie honory wojskowe. Należało się. RIP

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!