1

Temat: SYZYGY numer 1 i 2

Dawno temu, na sąsiednim portalu atarowskim, próbowałem udostępnić skany pierwszych dwóch papierowych wydań zinu SYZYGY, ale z niewiadomych powodów nie spotkało się to z zainteresowaniem tamtejszej administracji. Teraz, po latach, pojawiły się tamże niespodziewanie, ale wykonane przez kogoś innego. Ponieważ wydaje mi się, że te moje są znacznie lepszej jakości, udostępniam dla zainteresowanych linki do tych właśnie moich:

SYZYGY nr 1
SYZYGY nr 2

Ostatnio edytowany przez Bluki (2021-02-22 19:24:21)

2

Odp: SYZYGY numer 1 i 2

Twój dzienny bandwidth został wykorzystany. Takie perełki to od razu na Pigwę :)

grzybson/SSG^NG

3

Odp: SYZYGY numer 1 i 2

@grzybson, nie przypuszczałem, że będzie aż takie zainteresowanie. Dodałem drugie źródło na tydzień. Powinno wystarczyć :)

4

Odp: SYZYGY numer 1 i 2

Perełki pierwsza klasa. Podziękował.

Sikor umarł...

5

Odp: SYZYGY numer 1 i 2

@Bluki. nie spotkało się to zainteresowaniem bo tamtejsza administracja jest tylko zapatrzona w siebie. taka dziewica na wydaniu

.

6

Odp: SYZYGY numer 1 i 2

O! pablozp czyli domyślam się pabloz1976 ;) Czyli dzień dobry skoro mam okazję :]

@Bluki dzięki bo 3 m-ce temu tego szukałem ;)

7

Odp: SYZYGY numer 1 i 2

:-)

.

8

Odp: SYZYGY numer 1 i 2

Fajnie bylo przeczytac znowu po latach. Ciekaw jestem czy TOMS cos zaplacil za reklame na ostatniej stronie drugiego numeru? :)

Odp: SYZYGY numer 1 i 2

Nie sądzę. Pewnie Jurgi chciał im jakoś podziękować za współpracę, bo mu się te microprinty spaliły czy coś i mu wymienili za friko albo jakoś po kosztach.