Temat: SIO2SD słabo świeci

Mam od kilku lat ,niestety w miarę ich upływu wyświetla co raz gorzej. Czy jest na to jakaś rada .Proszę o podpowiedż za co z góry dziękuję.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: SIO2SD słabo świeci

Wyczyść styki we wtyczce, szczególnie piny zasilania i masy. I wyczyść piny w gnieździe SIO w komputerze.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: SIO2SD słabo świeci

Sprawdź zasilacz w kompie, czy ogólnie zasilanie które jest w sio2sd.

Ostatnio edytowany przez Pin (2021-02-23 12:56:46)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: SIO2SD słabo świeci

SIO2SD ma też potencjometr od regulacji jasności, ponieważ różne wyświetlacze, różnie świecą.. rusz nim lekko w prawo lub lewo.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

Odp: SIO2SD słabo świeci

Konkretnie w którym miejscu ?

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: SIO2SD słabo świeci

Znalazłem, podkręciłem , jest lepiej.Dziękuję

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.