Temat: [K] Breadbin C64

Chęrtnie kupię C64 (breadbin/breadbox). Może nie działać ale musi być w dobrym sanie wizualnym i nie modyfikowany (żadnych przełączników, resetów itp). W rozsądnej cenie ;)

2

Odp: [K] Breadbin C64

Zależy ci na starej wersji, czy może być C64G?

3

Odp: [K] Breadbin C64

I takich kolekcjonerów, to ja szanuję. Sami biorą sobie idealne obudowy, a działające wnętrzności zostawiają ludziom, którzy chcą na sprzęcie coś robić ;)

4

Odp: [K] Breadbin C64

@laoo/ng: Wniosłeś coś konkretnego do tematu..? Nie wiesz po co mi ta obudowa a zabierasz głos. A nawet jeśli wiesz - nic Ci do tego co ja czy ew. sprzedający chce i co ja robię. Chcesz wyrazić swoją opinię na temat kolekcjonerów - załóż topic i się żal.

Pozdrawiam,

Ostatnio edytowany przez damanloox (2021-03-01 15:40:54)

5

Odp: [K] Breadbin C64

@hsimpson: "stara" wersja...

6

Odp: [K] Breadbin C64

Tak. Wydało mi się dowcipne, że interesuje Cię egzemplarz, który może nie działać, więc dowcipnie pochwaliłem tę chwalebną inicjatywę. Ale widzę już, żeby w te okolice się jednak nie zapuszczać, bo przebywające tu stworzenia kąsają.

7

Odp: [K] Breadbin C64

Przepraszam, faktycznie "poniosło mnie". Źle zrozumiałem post, od roku pracuję z domu, za placami mam wymagające 4-letnie dziecko które przerywa mi co 5 minut, lekarz właśnie zakazał mi picia kawy i generalnie chodzę w..iony cały czas (o czym niedawno poinformowała mnie żona) - nic więcej w zasadzie na usprawiedliwienie nie mam... Postaram się liczyć do 10-ciu zanim wejdę na forum ;)

8

Odp: [K] Breadbin C64

Witam w klubie. Ostatni czas nikogo nie oszczędza i moją reakcją obronną są np takie nieśmieszne dowcipy jak ten; i przyznam, że mi też przydałby się mechanizm poczekalni przed postowaniem na forach :)

9

Odp: [K] Breadbin C64

@damanloox, w takim razie nie dysponuję taką maszyną na zbyciu.