576

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

xxl napisał/a:

takie produkcje maja dwie "wady":

1. napisanie wymaga wiedzy
2. nie dziala u Pina

teraz juz wiemy dlaczego maja czarny piar

;)

50% na standardowe atari...

0. podstawy: kazda dobrze napisana produkcja dziala na kazdym A8 sprzecie.
1. kazda 64k produkcja dziala u Pina
2. kazda ex-ram produkcja dziala u Pina
3. sa "wyjatkowe" produkcje, ktorych celem jest nie-dzialanie na rozbudowanym Atari (na ktore tworcy sprzetu zostawili skalowana furtke). celowe sranie w kodzie, aby nie zadzialalo. imbecylizm.

i chyba tyle.

577

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

ale sie uwziales na Synfile+

oczywiste jest ze jak cos nie dziala u Pina to jest zle napisane.

elementarna zasada na patoscenie :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

578

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

0. podstawy: kazda dobrze napisana produkcja dziala na kazdym A8 sprzecie. (...) sa "wyjatkowe" produkcje, ktorych celem jest nie-dzialanie na rozbudowanym Atari (na ktore tworcy sprzetu zostawili skalowana furtke). celowe sranie w kodzie, aby nie zadzialalo. imbecylizm.

579

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

solo, zostaw... niech se nazywa to jak chce, ludzie już mu wystawili laurkę za takie działania

przechodze na tumiwisizm

580

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

jesli mowa o Gravity Worms ze nie dziala na tej modyfikacji na ktorej nie dziala soft korzystajacy z drugiej polowy strony D3 to sam jestem zdziwiony jaka laurke mi wystawionio, pierwsze miejsce... nie spodziewalem sie :-)

https://polskigamedev.pl/atari-homebrew … o-polakow/

pomimo czarnego piaru i wypuszczenia przez patoscene specjalnej wersji krtora sie zawiesza na prawdziwym atari ...

jak widac zdanie kilku placzliwych panienek glaskajacych sie po glowkach nie ma zadnego wplywu na rzeczywistosc :D

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

581

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

Kaczyński został "człowiekiem roku" pisemka "Gazeta Polska" ale jakoś nie odbieram tej "laurki" za pozytywną. Historia zna pierdylion takich nietrafionych laurek przyznawanych przez różne grona - zwykle niedoinformowane albo mające w dupie przeciwwskazania.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

582

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

Mam nadzieję, że powołując się na "klauzulę sumienia" Dely zrobi ostatecznie kiedyś porządek na tym forum i dożywotnio zbanuje osoby celowo doprowadzające do notorycznych konfliktów.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

583

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

A ja mam nadzieję, że Dely nie będzie aż tak ingerował w folklor... Nie mamy już Ślimaku, jak zabraknie xxl-a to się zanudzimy :-)

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

584

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

perinoid napisał/a:

Historia zna pierdylion takich nietrafionych laurek przyznawanych przez różne grona - zwykle niedoinformowane albo mające w dupie przeciwwskazania.

wyborow dokonywali urzytkownicy atari :-) przeciez nie musisz sie z nimi identfikowac.

informacja o tym ze u1mb nie dziala z ta gra byla chyba wszedzie, nawet jeden kret z kapituly probowal gre zablokowac z tego powodu :D tak, ze arument o niedoinformowaniu... nisko sobie cenisz atarowcow ...

Ostatnio edytowany przez xxl (2021-03-09 12:45:00)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

585

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

Pin napisał/a:

Mam nadzieję, że powołując się na "klauzulę sumienia" Dely zrobi ostatecznie kiedyś porządek na tym forum i dożywotnio zbanuje osoby celowo doprowadzające do notorycznych konfliktów.

patrz kto ozywil martwy watek z gownoburza w tytule :D

hehehe

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

586

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

Panowie, z wątku zostały usunięte wpisy, które nie miały nic wspólnego z software i Atari, a były przepychanką na tematy polityczne. W bałaganie jest odpowiedni wątek na tego typu dyskusje. Kolejne wpisy nie na temat będą nagradzane zgodnie z regulaminem.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

587

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

xxl napisał/a:

i wypuszczenia przez patoscene specjalnej wersji krtora sie zawiesza na prawdziwym atari .

Kto wypuścił i gdzie można zobaczyć tę wersję, która się wiesza na prawdziwym Atari?

Ciekawe czy by była laurka, gdyby głosujący wiedzieli, że autor nie wie gdzie leży PortB...

588

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

wszyscy wiedzieli podczas konkursu ze na u1mb nie dziala, trzeba bylo wczesniej czytac gdzie ten temat byl walkowany. pewnie mialo to jakis wplyw na glosy.

zarowno autor jak i atari dobrze wiedza gdzie jest portB - inaczej by nie dzialalo na atari :-)

uszkodzona wersja (chyba tylko jedna plansza dziala) byla umieszczona w paczce gier konkursowych KazKompo - gdzie mimo to zajela wysoka pozycje na chyba 20 albo 30 gier byla w pierwszej 5 co tez jest absolutnym sukcesem :D

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

589

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

@Vasco/Trs - zaryzykuję stwierdzenie, że część (większość?) głosujących nawet nie wiedziała / nie wie co to PortB.

grzybson/SSG^NG

590

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

ja myślę że nawet jeden mega to może być mało... skąd taki wniosek ? - ano stąd że próbuję zrobić dość oryginalną grę przygodową z pięknymi :D animowanymi tłami,z samplami itp,itd no i okazuje się że jednak trza było zrobić pewne cięcia...
Generalnie nie wiem o co ta cała wojna,mamy fajny komputer który ma nieco mniej duszków niż "konkurencja"(Atari jest bezkonkurencyjne),zakodowanie dodatkowych wymaga dodatkowego miejsca,sample wymagają miejsca ... kiedyś każdy się cieszył że może(o ile mógł tzn miał 130XE) odpalić Artefakt Przodków z muzyką czy Megablast z zdigitalizowanym audio ... a teraz wszyscy psioczą ha,ha,ha . Co ciekawe jak sięgnę wstecz pamięcią i przypomnę sobie lata dziewięćdziesiąte oraz Amigę 500 to użytkownik mający jedynie stockową pamięć był passe,a teraz,teraz to zaszczyt ??? he,he,he

https://zapodaj.net/images/6501c01685a36.gif

591

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

nie grzeb w łajnie, bo znów będzie śmierdziało przez kilka tygodni ... :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

592

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

o cześć Irata . wreszcie u normalnych się pojawiłeś

.

593

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

nie przesadzał bym zanadto :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

594

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

:-d

.

595

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

@pablozp  siemka :D.
@Pin przecież ty masz kilka bądź kilkanaście Atarynek,teoretycznie odpalisz wszystko a że na stocku nie chodzi kilka gier,parę nowości i większość extra dem to już sprawa indywidualna danej jednostki i tego czego kto oczekuje od A8,nie rozumiem do końca spiny starych wyjadaczy,ram to nie VBXE ;) ,rozumiem niedzielnych użytkowników że dopałki są im zbędne gdyż chcą na chwilkę przypomnieć sobie młodzieńcze lata i pograć w River Raid,tacy nowości pewno i tak nie odpalą,ale dla stałych użytkowników ....    sam mam teraz stocka o czym wiesz he,he i w sumie nie mam co odpalać,koduje bzdury w Basicu i bije rekordy w grach -fotki dostałeś bo miałem telefon czy aby z "tyłka"wyników nie wstawiłem .....

596

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

IRATA4 napisał/a:

@Pin przecież ty masz kilka bądź kilkanaście Atarynek,teoretycznie odpalisz wszystko

Teraz jak zmierzyłem, to biurko mam na 16.5 metra szerokości. Prawie wszystko się mieści :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

597

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

NIe każdy ma taką możliwość...

Sikor umarł...

598

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

Albo raczej: mało kto taką ma :D

599

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

widzę, że nikt niczego nie zrozumiał :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

600

Odp: 64Kb/320Kb/1088Kb czyli gównoburza w natarciu

Ja tam Ciebie rozumiem - każdy ma prawo się pomylić i postawić przecinek nie w tym miejscu co trzeba ;)
Właśnie chyba zaczyna...

Ostatnio edytowany przez andy (2021-03-30 06:52:14)