Temat: [K] Kupię UBE adapter color - mono

Kupię używany/nowy UBE Switch/lub coś podobnego co mi pozwoli podpiąć jeden monitor NEC multisync do mojego Mega STE.

2

Odp: [K] Kupię UBE adapter color - mono

Kontak Artik-wroc, robił cos takiego kiedys i ja uzywam (bardzo sobie chwalę) takiego adaptera VGA (ST-Low/ST-High) do monitora BENQ np w STE, cos takiego co widać na stronie exxosa.

Ostatnio edytowany przez Kroll (2021-03-14 15:23:42)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

3

Odp: [K] Kupię UBE adapter color - mono

Dzięki Kroll-u własnie o to mi chodzi:)

4

Odp: [K] Kupię UBE adapter color - mono

Właśnie odpaliłem maxYMiser-a i mam zamiar się nim pobawić, a na oryginalnym SC1435 jakoś ciężko mi się przyzwyczaić do jego odświeżania :)

5

Odp: [K] Kupię UBE adapter color - mono

yamahalodz napisał/a:

na oryginalnym SC1435 jakoś ciężko mi się przyzwyczaić do jego odświeżania

przecież to najprzyjemniejsze doznanie ;)

Choć lepsze były "wypieki" na twarzy po 3 godzinach promieniowania z monitora zielonego Neptun :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: [K] Kupię UBE adapter color - mono

maxYMiser działa już na mono.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

7

Odp: [K] Kupię UBE adapter color - mono

Ale podobno słabo:) Właśnie może ktoś podpowie:) Bo dopiero raczkuje w temacie!

8

Odp: [K] Kupię UBE adapter color - mono

yamahalodz napisał/a:

... UBE Switch/lub ....

Ostatnia sztuka się ostała.

Było miło :) Do widzenia.

9

Odp: [K] Kupię UBE adapter color - mono

@artik, gdybyś miał ochotę popełnić nową serię, to czy można by przeprojektować lekko płytkę, aby wyjście audio (jack 3,5mm) było w górę, nie w bok?
Ew. czy to jest otwarty projekt i ktoś inny może przymierza się do produkcji?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.