1

Temat: Sterowniki do HP omnibook 500

Poszukuję usilnie do karty ethernet: "3com 10/100 mini pci ethernet adapter" sterów pod win98 i ew. xp.
Może ktoś ma w swoich zbiorach?
Pyty, pyty...

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

2

Odp: Sterowniki do HP omnibook 500

Poszukam wydaje mi się że jakiś czas temu rzuciła mi się w oczy płyta z XP.  Jak będę juto w firmie sprawdzę.

3

Odp: Sterowniki do HP omnibook 500

jer napisał/a:

Poszukuję usilnie do karty ethernet: "3com 10/100 mini pci ethernet adapter" sterów pod win98 i ew. xp.
Może ktoś ma w swoich zbiorach?
Pyty, pyty...

Znalazłem płytkę z Windows XP Home Edition wersja 2002.
Nada się ??

4

Odp: Sterowniki do HP omnibook 500

coś mogę mieć. ale zamiast nazwy karty podaj na jakim ona jest układzie. 509? 905?
--
ed.: dla układów 90x
ed2: odnajduję tu wpis "3Com 10/100 Mini PCI Ethernet Adapter"

https://filebin.net/dsskapwiff32nkfn/3c … t=wsok2lt1

Ostatnio edytowany przez takron27 (2021-03-19 09:52:01)

5

Odp: Sterowniki do HP omnibook 500

Ściągnąłem z tego linku, ale nie działa ta karta LAN w notku. Albo jest wyłączona, jak ją włącze to pojawi się, ale nie ma łączności. Po resecie znowu wyłączona. Mam drivery oryginalne, po pierwszej instalacji sieć ruszyła, ale potem skonfliktowała się z USB. Już parę razy formatowałem C: i stawiałem Win98se i nadal kłopoty.
Może postawię XP  na tym.
Dzięki wszystkim.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

6

Odp: Sterowniki do HP omnibook 500

@jer, mam "Driver Recovery CD" do XP ale dla nowszej serii hp nc6000 (ok roku 2001-2003). Jeżeli może się nadać, to mogę wystawić .iso na jakimś dysku zachmurzonym.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

7

Odp: Sterowniki do HP omnibook 500

jer napisał/a:

Poszukuję usilnie do karty ethernet: "3com 10/100 mini pci ethernet adapter" sterów pod win98 i ew. xp.
Może ktoś ma w swoich zbiorach?
Pyty, pyty...

Hejka, pyknij mi na PW Twój email. Mam paczuchę ze sterownikami - całość koło 20mb. Może coś tam znajdziesz :)