1

Temat: Zamienię (sprzedam) gry z Atari 5200 na XL/XE

Zamienię kartridże z Atari 5200 na gry dla XL/XE. Najbardziej zależy mi na tych poniżej, ale rozważę też inne propozycje.

Wszystkie moje są w pudełkach w stanie dst/db (niektóre pudełka bardziej podniszczone). Szczegółowe zdjęcia przesyłam zainteresowanemu na email.

z gier na 5200 posiadam: River Raid (pudełko, cart), Galaxian (pudełko, cart, instrukcja), Defender (pudełko, cart, instrukcja), Missle Command (pudełko, instrukcja-zalana, cart)

Niestety nie posiadam obecnie 5200. Kiedyś miałem i gry działały. Teraz nie jestem tego w stanie na 100% potwierdzić. Jeśli nie pójdzie u zainteresowanego, po prostu unieważnimy wymianę a ja zwrócę za ew. wysyłkę. Myślę że uczciwiej być nie może :)

Gry które mnie interesują (cart):

pac man
hero
miner 2049r
tennis
qix
pitfall 1/2
super cobra
choplifter
decathlon

Ostatnio edytowany przez stRing (2021-04-12 14:32:41)

Post's attachments

5200.jpg 287.01 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: Zamienię (sprzedam) gry z Atari 5200 na XL/XE

Rozumiem, że tylko oryginały. Jak nie trafisz kogoś na wymianę - pomyśl o sprzedaży, w razie czego się zapisuję. W carty spojrzę, ale ewentualnie mam bez instrukcji (Quixa z instrukcją nie oddam,  mam jednego). Nikła szansa, że znajdę PacMana lub Tennis, ale nie jestem pewien. No i wchodzę w to wtedy, gdy okaże się że mam duble.

Sikor umarł...

3

Odp: Zamienię (sprzedam) gry z Atari 5200 na XL/XE

Ok, super. Mogą być same carty.
Jak pisałem rozważę też inne propozycje, ale to pewnie jak nikt się nie znajdzie na te tytuły które wymieniłem.
Sprzedaż w ostateczności, ale też nie odrzucam.

Edytowałem pierwszy post, Lode runner jednak mam. Dodałem też parę tytułów.

Ostatnio edytowany przez stRing (2021-03-21 21:18:28)

4

Odp: Zamienię (sprzedam) gry z Atari 5200 na XL/XE

Zainteresowanie wymianą jest zerowe.
Zdecydowałem się więc na sprzedaż.
Moja cena to 300zł z darmową wysyłką paczkomatem, za 4 gry jak w tytule. Wolałbym tego nie rozbijać.
Jeśli nie będzie zainteresowania to pewnie trafią na aukcję internetową kiedyś.
To ten, kto pierwszy ten lepszy :) wrzucam też info na AOL

Warunkiem wysyłki jest wpłata na moje konto i podanie danych do paczkomatu, zainteresowanych proszę o kontakt bezpośrednio przez email.

5

Odp: Zamienię (sprzedam) gry z Atari 5200 na XL/XE

No, ja niestety nie znalazłem cartów na wymianę.
Jak do piątku nie znajdzie się chętny - biorę.

Sikor umarł...

6

Odp: Zamienię (sprzedam) gry z Atari 5200 na XL/XE

Już nieaktualne.