26

Odp: Barbarian

A my mamy 2011 i nadal brak normalnego Barbariana na ATARI, bo tego z LK Avalon nie można nazwać Barbarianem... Gdyby tak xxl zrobił podejście do wersji z Komody... ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2011-07-03 22:05:30)

27

Odp: Barbarian

Sikor napisał/a:

Jak mi załatwisz działający magnetofon pod KSO Turbo 2000 (drugi port joya) - pogadamy. Bo bez tego mogę się najwyżej zesrać, a i tak nie znajdę.

Sikor, ale każdy obsuwając jakiś dany termin robi to właśnie z jakiegoś powodu, nie tylko Ty.

Ostatnio edytowany przez jury (2011-07-03 22:14:53)

28

Odp: Barbarian

Ja się nie tłumaczę. Zawaliłem termin. A teraz nie mam po prostu na czym sprawdzić. Tyle.

Sikor umarł...

29

Odp: Barbarian

Zrób WAVa, my już sobie poradzimy.

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

30

Odp: Barbarian

Po pierwsze - nie wiem, czy mam tą konkretną wersję.
Po drugie - podaj mi sposób tworzenia wav-a bez posiadania magnetofonu do muzyki? Bo to raczej dość trudne może być?

Sikor umarł...

31

Odp: Barbarian

Sikor napisał/a:

Jak mi załatwisz działający magnetofon pod KSO Turbo 2000 (drugi port joya) - pogadamy. Bo bez tego mogę się najwyżej zesrać, a i tak nie znajdę.
======================================================================================
Poza tym - gratuluję, deko się natrudziłeś ze znalezieniem wątku z 2006 roku :P

Nie trudzilem sie. Po prostu zawsze o tym pamietalem :P
Magnetofon moze i by sie znalazl ale w domu u rodzicow, gdzies zakamufolowny w piwni. O ile ojciec nie wyrzucil. Jak pojade to sprobuje odnalezc.

32

Odp: Barbarian

Nie wniosę nic nowego do rozmowy, ani tym bardziej nie pomogę Ci Mazi, ale też TO miałem. Chorowałem na Barbariana od czasu jak zobaczyłem go na C64 i... pamiętam jak na giełdzie dostrzegłem go na liście. Zanabyłem gnoja i tak jak pisali przedmówcy wczytywał się chyba tyle co Silent Service. Spokojnie koło 300 jednostek. Potem rzeczywiście wyskakiwał bardzo efektowny screen (naprawdę wtedy robił wrażenie), a potem hasło i....wielkie ku.....a!!!! Co za ściema, zabić twórców to mało.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

33

Odp: Barbarian

Nosnik juz nie do odnalezienia?

34

Odp: Barbarian

Niestety. To było jakieś 20 - 25 lat temu. Nie w głowie mi było zachowywanie pamiątek. Teraz żałuję.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

35

Odp: Barbarian

Sikor napisał/a:

podaj mi sposób tworzenia wav-a bez posiadania magnetofonu do muzyki? Bo to raczej dość trudne może być?

Żaden problem, jak masz ochotę to jeszcze jutro wyślę sprawne* ustrojstwo o nazwie "universum**. CASSETTENDECK C155".


*minus część obudowy, ta była mi potrzebna do budowy małego wzmacniaczyka, ale ten konkretny model magneofonu świetnie się bez niej obywa - co wielokrotnie sprawdzałem przegrywając kasety ;)
**czy jak kto woli Quelle

Ostatnio edytowany przez Lt_Bri (2011-07-11 22:48:52)

wszystkie trzy strony świata

36

Odp: Barbarian

Sikor, czy mógłbyś wznowić poszukiwania?

Jednocześnie przyznaję sobie złotą łopatę.

https://i.imgur.com/Hzh0niW.png

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

37

Odp: Barbarian

Gratuluję złotej łopaty. Przed świętami na pewno nie dam rady, jak otworzą przedszkola - kto wie. A magnetofon sobie od paru lat u Zenona leży - jest ktoś z Chropaczowa lub okolic, aby mógł odebrać? (duża paka), potem jakiś serwis i się może uda ;)

Sikor umarł...

38

Odp: Barbarian

A nie wolałbyś wrzucić kasetki w pakę i przekazać mi do zgrania? Albo może komuś z Warszawy, może by było szybciej niż za następne 10 lat ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

39

Odp: Barbarian

Moge podjechac, odebrac, zgrac, wystawic i odwiezc, jakby co.

--
= krap.pl =

40

Odp: Barbarian

Cale 150-200, zeby nie bylo. Czas mam, sprzet mam.

--
= krap.pl =

41

Odp: Barbarian

Najpierw muszę odnaleźć, a wolałbym pewnych rzeczy nie przekazywać - trochę prywaty tam mam

Sikor umarł...

42

Odp: Barbarian

@ Sikor mogę podwięźć do ciebie działacą XC12 jeśli to pomoże sprawie. A zgrasz kiedy będziesz miał czas.

43

Odp: Barbarian

@jj23: zgadamy się po świętach. Przypominam - potrzebuję magnet d turbo przez drugi port joya! (choć w sumie 2000F z cartem też powinien to czytać bez problemu, tylko kopiery muszę znaleźć do tej wersji, ale są na sieci).

Sikor umarł...

44

Odp: Barbarian

Jakby co to u mnie taki leży, mogę pożyczyć.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

45

Odp: Barbarian

@perinoid: ok, przy okazji tą klawiaturę od 800XL dla Ciebie załatwimy (drygolowa). Ale po świętach najwcześniej, a właściwie, jak przedszkola otworzą.

Sikor umarł...

46

Odp: Barbarian

Dawaj znać.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

47

Odp: Barbarian

Sikor napisał/a:

@jj23: zgadamy się po świętach. Przypominam - potrzebuję magnet d turbo przez drugi port joya!.

Niestety mój kaseciak to standard , ale jeśli się przyda chętnie udostępnie.

48

Odp: Barbarian

Panowie, na pewno nie chodzi też o wersję "Barbarian Demo" v.2 ze strony obok? Póki co przeglądam kasety po spisie (te, co mam w miarę na wierzchu) i nie trafiłem

Sikor umarł...

49

Odp: Barbarian

Jeżeli z AOL-a, to są "Barbariany" produkcji New Age Software (Chile), Wrathchild'a (UK) oraz chyba Tezz'a (też UK - ten najbardziej "wyględny"), także poszukuj dalej. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

50

Odp: Barbarian

tak mi się wydawało, ale wolałem się upewnić. Nic, jak się dogrzebię do reszty kaset dam znać.

Sikor umarł...