5,026

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Panowie, moment!!
- ale ja nie chorowałem!!!!

Nie miałem nawet najmiejszych objawów.

!Zero jakichkolwiek objawów zero!
ZERO CHOROBY, nic mi nie było, NIC.
Nic nie zauważyłem nic mi się nie działo.

Profilaktyka to maseczka fp3 na zaworku itd.

p.s.
Andy takie z zaworkiem, on tylko wydmuchuje powietrze, łatwiej się oddycha.
natomiast powietrze które wciągałem w płuca było filtrowane fp3 n95 itd.

p.s.2.
Interpretacja lekarza że "przeszedłem to bez objawowo" i wg. niego wiele osób dziwi się po takich badaniach że już to mieli (nie znam statystyk itd.). Firma w której pracuje ufundowała takie badania (i nie tylko takie) wszystkim którzy chcieli.
Profilaktycznie zrobię sobie jeszcze usg płuc i wiele innych, ale już mnie osłuchali itd. I nic mi nie jest.
Organizm pod obciążeniem na kacu również działa bardzo dobrze.

Ostatnio edytowany przez AS... (2021-04-12 21:09:49)

5,027

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

AS... napisał/a:

Panowie, moment!!
- ale ja nie chorowałem!!!!
[...]
p.s.
Andy takie z zaworkiem, on tylko wydmuchuje powietrze, łatwiej się oddycha.
natomiast powietrze które wciągałem w płuca było filtrowane fp3 n95 itd.

No przecież tak zinterpretowałem twój wynik na podstawie tego co pisze ALAB
A z zaworkiem to taki żart był i dlatego wstawiłem ";)"

ps. interpretacja chyba "lekarza" a nie lekarza jeżeli tylko po IgM tak wywnioskował

Ostatnio edytowany przez andy (2021-04-12 21:13:03)

5,028

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Interpretował to lekarz nie ja...
wg. niego przeszedłem bez objawowo jak bardzo wielu, nie jestem pierwszym i ostatnim co się zdziwił..
Oczywiście pogrzebałem w necie i jak mam tych antyciał norma jest 50 a ja mam ich o wiele wiele razy więcej, to musiałem to już mieć.

A z maseczką ok,, :)

*norma wg. testów alab laboratorium

Ostatnio edytowany przez AS... (2021-04-12 21:18:40)

5,029

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@AS... a kto twierdził tutaj, że chorowałeś? Myślałem, że rozróżniamy zakażenie od chorowania, sądziłem, że testy Grzybsona, Pina i Twoje miały pokazać czy była infekcja a nie czy była choroba.

https://zdrowie.radiozet.pl/Choroby/Cho … -zachoruje

5,030

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@As - może chodziło o IgG - to wtedy albo rzeczywiście jesteś "ozdrowieńcem" po bezobjawowej chorobie, albo się zaszczepiłeś.
Jeżeli lekarz na podstawie IgM stwierdził to to był zwykły konował nie lekarz. Nadal opieram to na informacjach ze strony ALAB

5,031

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Andy;
IgG,
P/c przeciw wirusowi SARS CoV-2 w klasie IgG *** AU/ml (tu zakropkowałem)
P/c przeciw wirusowi SARS CoV-2 w klasie IgG dodatnie

I wg. tego lekarz stwierdził, że jestem już po, bez objawowo.
Teraz czas na paszport (Polsatu) aby znowu polatać po świecie.
Bo w grudniu znowu do chin :(

5,032

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

https://www.youtube.com/watch?v=zKMqylKg1uk

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

5,033

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

I podważam że noszenie super chiper maseczek fp3 na zaworku, na mnie nie zadziałało :(

Zadziało na to ile wydałem niecałe 1.5tyś pł na te maseczki (głównie 3m aura fp3).
Qrwa, to by było 1.5 Toms-a u Zaxon-a.

5,034

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

AS... napisał/a:

I podważam że noszenie super chiper maseczek fp3 na zaworku, na mnie nie zadziałało :(.

To jakie teraz nosisz?

5,035

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Taką bardziej męska,  w niej można pić piwo bezpiecznie i nie tylko piwo, bo ma fabryczny system pojenia żołnierza.
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/157b2bcd88f5.jpg

Świetnie sprawdza się do jaskiń i opuszczonych budynków itd.

5,036

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A tak poważnie?

5,037

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

No poważnie został mi tylko jeden zapasowy filtro pochłaniacz, używam tylko najlepszego filtro pochłaniacz fp3 , certyfikowane dla wojska UE itd.

Chłopaki na "mecie" jak zawsze nie mają i ciężko go trafić:
https://art-fox.pl/filtropochlaniacz-po … -1278.html

p.s.
I bardzo mi się podoba że po roku ktoś w Polskim (nie)rządzie odkrył że szmata na twarzy nie działa, komin nie działa, przyłbica również itd.
Od siebie już napisałem że sama maseczka nawet klasy fp3 m3 aura, widać na mnie nie zadziałała.

5,038

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ciekawa dyskusja :) Jeśli ktoś zna prawa fizyki i statystykę, to nie da się nabrać na to "śmiertelne zagrożenie". Ja żyję normalnie jak zawsze, co wielu przerażonych miało mi wręcz za złe. A przecież sprawa jest prosta - boisz się zarazków, to nie wychodź z domu. Natomiast ta nadmierna dezynfekcja wszystkiego czy bezsensowne maseczki powodują u mnie tylko śmiech i politowanie.

5,039

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@AS... No to mam nadzieję, że @xxl rozpozna Cię w knajpie do której go zapraszasz :] jego będzie łatwo rozpoznać bo on chodzi bez maski.

Ja sam noszę to co rząd nakazał i jak nakazał aby osoby, które obawiają się, że zabiję je oddechem miały trochę lżej w życiu jednak poczucie, że ktoś ze mnie kpi mnie nie opuszcza.

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-04-12 23:41:54)

5,040

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Znam się.... lata z XXL-em ... Spokojnie się rozpoznamy w maskach czy bez.
To co rząd nakazał nosić, komin, szmata oraz przyłbica już się z tego wycofał .. :)
Więc ja tam proponuję myśleć samodzielnie!

P.s.
Dużo zdrowia.
p.s.2.
Naprawdę nie kpię z Ciebie, ale z tej całej sytuacji.
Bo to jest paranoja.

Ostatnio edytowany przez AS... (2021-04-12 23:49:34)

5,041

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Moja samodzielna myśl jest taka, że rekomendowane maseczki są o kant d... ale noszę je by babcia będąca przede mną w kolejce nie dostała zawału. Sam nie obawiam się zakażenia ani choroby od czerwca ubiegłego roku, z resztą biorąc tak szerokie spektrum objawów jakie można było znaleźć w mediach pod uwagę miałem już COVID-19 2x jednak nie zainteresowało mnie to na tyle bym szukał potwierdzenia tego w testach.

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-04-13 00:25:08)

5,042

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To jeszcze raz w takim razie na Zdrowie!
Bo myślałem że patrzysz w to co "rząd" wymyśla. Tak to zabrzmiało.. Ale na szczęście jest inaczej.

Kominy, szmaty na ryju czy jakieś przyłbicie i tylko rok to im zajęło że to nie działa.

Ja dla spokoju jak wchodzę od paru dni do sklepu, bądź jak są ludzie dalej chodzę z 3m aurą fp3, ale mam też zajawki że chodzę i w tej męskiej, a wtedy to przepuszczają mnie w kolejkach i policja w żabce trzyma mi drzwi.
Piszę całkiem poważnie.

p.s.
A chodziłem w fp3 wszędzie gdzie się dało, zanim to było wymagane,  teraz to sik prosty na to.

Ostatnio edytowany przez AS... (2021-04-13 00:03:16)

5,043

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Czytając te wasze wypociny, czasem nawet pseudo-naukowe elaboraty to stwierdzić należy, że na głupotę niestety lekarstwa jak do tej pory nie ma i raczej nie będzie. A szkoda :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5,044

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Pin też żałuje, że na głupotę nic nie wynaleźli na strach przynajmniej jest heroina :P

To w ogóle ciekawe... Ty uważasz, że przez głupców ta pandemia się tak ciągnie a ja, że przez "mądrych".

5,045

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pin napisał/a:

Czytając te wasze wypociny, czasem nawet pseudo-naukowe elaboraty to stwierdzić należy, że na głupotę niestety lekarstwa jak do tej pory nie ma i raczej nie będzie. A szkoda :)

Dżem dobry Drewniaku,
A napisz coś na faktach :)

Jak ja, nawet nie wiem kiedy miałem to/te gówno, dziś mam wynik 2giego teścia (testu) niestety jest taki sam.
I nic mi nie dało chodzenia w maseczkach fp3 (co prawda 1.5 toms-a u Zaxon-a jestem w plecy).

Ale człowiek uczy się całe życie.


A koledzy mnie ostrzegali, nie pisać w tym wątku :P

p.s.
Pokłuli mi tylko ręce, ten zrobiłem sam prywatnie za poprzedni zapłaciła firma.
p.s.2.
sparta dos x, można używać, ostatnio go odkażaliśmy :)

5,046

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Do niedawna byłem wiernym czytelnikiem portalów atarowskich, ale odkąd zdecydowałem co chcę robić na 6502 jestem mniej wiernym czytelnikiem :D jednak w mojej osobistej ocenienie jedynym kulturalnym i merytorycznym przedstawicielem obozu roztropnych był Ilmenit na AOL (co prawda robił wyjątek dla xxl ale akurat ja nie mam prawa go za to ganić ;).

Np. sfalsyfikował rewelacje pana Grzegorza Brauna i kółeczka wzajemnie powtarzających po sobie informację na temat czasu zmiany definicji pandemii.

Takich oponentów w dyskusji bym sobie życzył :]

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-04-13 02:02:15)

5,047

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

zbyti napisał/a:

To w ogóle ciekawe... Ty uważasz, że przez głupców ta pandemia się tak ciągnie a ja, że przez "mądrych".

Dokładnie tak!
Gdyby głupcy ściągnęli te szmaty i wyśmiali nieudolne działania rządów to dawno szopka by rozpadła się i nie musielibyśmy w tym brać udziału a ludzie wróciliby do swoich zajęć.
Niestety, pralnia mózgu zrobiła swoje. Niektórym maski przyrosły do twarzy.

Ostatnio edytowany przez Magda (2021-04-13 09:27:37)

"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Słucham radia z muzyką komputerową http://radio.cvgm.net/demovibes/queue/   http://radio.cvgm.net/static/media/platform/symbol/platform_computer_atarist.gif

5,048

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ty Creonix, to jesteś akurat wybitnym intelektualistą :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2021-04-13 09:53:47)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5,049

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Japończycy nosili maski jeszcze przed Covidem.
Żeby nie zarażać innych, będąc przeziębionym.
Też uważasz ich za głupców??

Artykuł z 2014, pierwszy z brzegu: https://podroze.onet.pl/ciekawe/dlaczeg … ch/1xnkks0

grzybson/SSG^NG

5,050

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To dwie różne sytuacje.

Ostatnio edytowany przez Magda (2023-10-04 10:26:59)

"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Słucham radia z muzyką komputerową http://radio.cvgm.net/demovibes/queue/   http://radio.cvgm.net/static/media/platform/symbol/platform_computer_atarist.gif