1

Temat: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

A sprawiłem sobie złoconą PCB w czarnym macie. Ledwo co dostałem a już szydełkuję. Jak koś chętny na swap'owanie to mam parę sztuk których nie zużyję.

Post's attachments

IMG_3005-min.JPG 780.49 kb, liczba pobrań: 2 (od 2021-04-15) 

IMG_3007-min.JPG 1.02 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_E2996-min.JPG 1.11 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_E3002-min.JPG 735.76 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

Zamówiłeś w JLCPCB czy PCBWAY?

3

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

wow. Wygląda bojowo. Kupił bym coś takiego, ale w wersji XE / z ECI i ram 4-bit. Coś jak to z AtariAge, ale raczej bez tych modów co tam dali.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

Bardzo fajnie wygląda taka płyta :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

A ile sobie ArtiFX życzysz za ten bajerek?

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

6

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

Dokładnie, jak mawiają zza Buga: skolka wiela?

Sikor umarł...

7

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

Mi wyszło przy 5 sztukach niecałe $20 za jedna. W Polsce to pewnie trzeba doliczyć cło i podatek.

8

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

Za 10 płyt z opłatami wyszło mi ponad 8 stów. Nie robiłem na handel więc oddam za 8 dych plus przesyłka.

9

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

Zarezerwuj jedną dla mnie, po weekendzie się odezwę. Policz ile z paczkomatem i daj namiar na wpłatę.

Sikor umarł...

10

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

i dla mnie tez :-)

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

11

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

Witam.
Jaka jest różnica między 65XE bez ECI i na pamięciach 1 bitowych, a 800XL?
Chodzi mi, czy jakbym chciał wykorzystać do budowy starą płytę z 65XE to muszę dużo dokupić/załatwić do XL?
Pozdr

12

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

XE ma Fredka, XL ma pętlę opóźniającą plus trochę dodatkowych kości. To najgrubsze różnice.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

13

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

Ale są też XL-ki z Fredkiem... a ta XE bez ECI to trudna płyta jest... okrojona... jakaś Mq może Ci więcej powiedzieć - walczył z nią długo :-)

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

14

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

@piwkoo zapytał w oczywistym kontekście - ma 65XE, może je poświęcić na zbudowanie 800XL na takiej czarnej płycie. Co jeszcze oprócz kości, które ma z 65XE, będzie potrzebował.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

15

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

zbrodnia :(

16

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

lopez napisał/a:

zbrodnia :(

umarł król, niech żyje król :)

17

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

@Perinoid, oczywiście.. nie zauważyłem, że to Piwkooo.... ma się rozumieć, że wie co to ECI/bezECI :-)

@ArtiFX, ja jestem zainteresowany, bo płyta wygląda czadersko.. wyślij namiary na maila proszę.

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

18

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

3 sztuki zarezerwowane i mam mieszanie uczucia czy nie zostawić sobie jednej na zapas w razie "Niemca". W tym przypadku miał bym jeszcze 5 wolnych.

19

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

To ja poproszę też jedną.

20

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

Cześć. Według mnie szkoda czasu na taką płytę, której nie będzie widać na zewnątrz. Chyba, że ktoś opracuje i wyprodukuje obudowę z przezroczystego plexi.
Produkcja płyty 800XL miała by sens, jak by się ktoś pokusił o chociażby o dodanie rozszerzenia pamięci do 256kB spotykane w 800LX (wymiana kości pamięci 4164 na 41256 plus kilka dodatkowych scalaków). Dodatkowo wyrzucenie modulatora i dodanie w to miejsce gniazda s-video.

Ostatnio edytowany przez darpajdp (2021-04-17 12:47:13)

1088XEL i inne XL, XE, ST.

21

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

+2

22

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

darpajdp napisał/a:

Cześć. Według mnie szkoda czasu na taką płytę, której nie będzie widać na zewnątrz. Chyba, że ktoś opracuje i wyprodukuje obudowę z przezroczystego plexi.
Produkcja płyty 800XL miała by sens, jak by się ktoś pokusił o chociażby o dodanie rozszerzenia pamięci do 256kB spotykane w 800LX (wymiana kości pamięci 4164 na 41256 plus kilka dodatkowych scalaków). Dodatkowo wyrzucenie modulatora i dodanie w to miejsce gniazda s-video.

https://www.plexilaser.de/navi.php?a=7305

Mówisz i masz

23

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

Zostały mi 2 sztuki jeżeli wszystkie rezerwacje pójdą.

24

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

@ArtiFX wezmę jedną sztukę.
Napisz ile i jak zapłacić

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2021-04-17 16:25:03)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

25

Odp: Nowa płyta 800XL "czarny szatan" :)

No to wezmę ostatnią i z głowy.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.