1

Temat: The Last Squadron

https://youtu.be/DRFyrIX5Q_A
No dobra, przygotowania do wydania fizycznego ruszyły. Będę tu zamieszczał informacje dotyczące postępów w pracach ;)

Sikor umarł...

2

Odp: The Last Squadron

Będę kupować i grać!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: The Last Squadron

Ja też chętnie zakupię egzemplarz.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

4

Odp: The Last Squadron

Na to trzeba jeszcze chwilę poczekać... Premiera najprawdopodobniej w lato - dam znać w wątku...

Sikor umarł...

5

Odp: The Last Squadron

noooo, ładne cacko :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

6

Odp: The Last Squadron

Tylko muszę zmienić edytor video, ale... Od czegoś trzeba było zacząć ;)

Sikor umarł...

7

Odp: The Last Squadron

Wchodzę w to. Proszę dla mnie zarezerwować jeden egzemplarz. :)
Będzie na kartridżu?

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

8

Odp: The Last Squadron

Nie mogę się już doczekać finalnej, fizycznej wersji!

Atari & Amiga User!

9

Odp: The Last Squadron

Garść informacji w takim razie:
1. Nie ma rezerwacji
2. Planuję w trzech opcjach cenowych, wszystko na cartridge-u
3. Jedna z opcji (w planach) jest mocno limitowana, jedna na pewno będzie mogła być dorabiana. Ze "środkową" - okaże się, czyli de facto - nie powinno zabraknąć wersji podstawowej dla każdego
Czy wszystko się uda - wyjdzie w praniu. Podczas pandemii wiele rzeczy niestety załatwia się innym tempem, wielu nie można dopilnować...

Sikor umarł...

10

Odp: The Last Squadron

No to jak robisz wersję limitowaną to zapisy by się mimo wszystko przydały :-)

1. perinoid

(MSPANC ;) )

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

11

Odp: The Last Squadron

Rozumiem, że wydanie na Carcie?! Jestem na tak!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

12

Odp: The Last Squadron

Brałbym :)

grzybson/SSG^NG

13

Odp: The Last Squadron

@perinoid: właśnie zapisy chyba nie, bo nie dam szans tym, co są poza forum. Ale przemyślę to bliżej wydania, ewentualnie załóżcie oddzielny wątek "nieoficjalne zapisy na wersję limitowaną". Tylko lojalnie ostrzegam, że ta wersja do tanich nie będzie należeć (jeśli powstanie), zo to będzie to tylko określona ilość.
Dobra, wątek może powstać jak chcecie, zobaczymy, ilu jest chętnych (na razie bez deklaracji 100% zakupu, dam znać przed premierą, jaki będzie koszt wersji limitowanej, wtedy ewentualnie potwierdzicie - jak ilość osób będzie poniżej zakładanego nakładu).
Dwie pozostałe wersje - jak pisałem - najprawdopodobniej będą możliwe do dorabiania (najtańsza na pewno) w miarę potrzeb, w krótkich seriach, czyli nie powinno zabraknąć dla nikogo.

Sikor umarł...

14

Odp: The Last Squadron

Ja też poproszę, co prawda nie wiem czy na limitowaną mnie będzie stać :)

ps. w sumie kartonik jak by odpowiadał wielością tym od retronics to też było by gites malina ;)

15

Odp: The Last Squadron

poproszę ewentualne "prezapisy na wersję limitowaną" w osobnym wątku założyć. Ten ma być bardziej "techniczny" :)

Sikor umarł...

16

Odp: The Last Squadron

Zrobione. Można się dopisywać.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

17

Odp: The Last Squadron

Ja napiszę tak:
jestem zainteresowany grą, ale muszę poznać szczegóły. Co będą zawierały poszczególne wersje i jaka będzie ich cena.
Jeśli Sikor przedstawi szczegóły to wtedy podejmę decyzję. Na razie się nie zapisuję. :)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

18

Odp: The Last Squadron

@Rastan, nie mogę jeszcze zdradzić, bo nie wiem, czy wszystko mi się uda załatwić. Lista póki co jest niezobowiązująca, obowiązuje tylko w przypadku mniejszej ilości osób niż kopii limitowanych - tych będzie około 60-ciu, może 70 max i nigdy nie planuję dodatkowych dorabiać. Połowa (lub mniej) przeznaczona będzie na rynek Polski, połowa na inny.
Deklaracja na liście @perinoida oznacza tylko i wyłącznie wstępne zainteresowanie.
Z ciekawostek - najprawdopodobniej będzie dodatkowych pięć/sześć kopii edycji limitowanej na nagrody, ale... Będzie się ona nieznacznie różnić od "wersji sprzedażowej". Szczegóły wkrótce...

Sikor umarł...

19

Odp: The Last Squadron

Czy w przypadku zakupu wersji fizycznej na kartridzu, bedzie mozliwosc otrzymania dodatkowej wersji cyfrowej (do grania np. na avg cart'cie)?

20

Odp: The Last Squadron

A nie będzie przypadkiem wersji dyskietkowej za free, jak to było z ADAM is me? Zamierzam kupić oryginał, ale wolałbym taką wersję docelowo do "użytku".

Ostatnio edytowany przez Jacques (2021-04-28 11:25:35)

21

Odp: The Last Squadron

@Jacques: nie przewiduję, ale czas pokaże. Za free to raczej nie, bo wiążą mnie umowy z autorem
@Xerxes: dopóki nie sprzeda się pewna ilość w wersji fizycznej na pewno nie, ale potem przewiduję taką możliwość. Ponieważ będę w sumie miał w danych, kto kupił wersję fizyczną, pewnie wersję cyfrową dostanie za minimalną kwotę manipulacyjną (tantiemy, podatek, itp), ale być może będzie możliwość zakupu także tylko wersji cyfrowej. Do ustalenia z autorem, ale to nie wcześniej, niż się sprzeda odpowiednia ilość wersji fizycznej (ale nie piszę tu o wersji limitowanej, a o dwu pozostałych).

Sikor umarł...

22

Odp: The Last Squadron

@Sikor: OK. Rozumiem. Deklaruje zatem wstępne zainteresowanie. ;)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

23

Odp: The Last Squadron

Informacyjnie - chodzą mi po głowie koszulki z gry, ale jako dodatkowy zakup (poza grą - nie jestem w stanie wyczarować "odpowiedniej rozmiarówki" w pudełku), tak się tylko pytam...

Sikor umarł...

24

Odp: The Last Squadron

Naklejki się przygotowały (ale jeszcze nie wydrukowały), obudowy się szykują, praca powoli posuwa się do przodu...

Sikor umarł...

25

Odp: The Last Squadron

@Sikor
Wiem że pisałeś że gotowe będzie raczej w wakacje ale moja córka widziała demo i pyta czy może dostać tą gre na dzień dziecka.
Takie dostałem zapytanie :D