26

Odp: Uwaga na sprzedawcę z Allegro - RetroKrypta

ooo, trzeba Duddiemu dać znać ;)

Sikor umarł...

27

Odp: Uwaga na sprzedawcę z Allegro - RetroKrypta

doczekałem się piratów własnej gry, nie mogę ukryć wzruszenia :)
edit:
Sikorek, gra była freeware

Ostatnio edytowany przez gorgh (2021-04-26 20:34:39)

28

Odp: Uwaga na sprzedawcę z Allegro - RetroKrypta

Aha, to spox ;)

Sikor umarł...

29

Odp: Uwaga na sprzedawcę z Allegro - RetroKrypta

uicr0Bee napisał/a:

Dziś koleżka RetroKrypta piratuje m.in. Kowalski's Fury Gorgha... i nadal jako "KOLEKCJONERSKA KLASYCZNA GIEŁDOWA PRODUKCJA"

Nie ma innego wyjścia - zgłaszać każdą aukcję tego kolesia, aż do skutku (a potem sprawdzać, co jakiś czas, czy nie pojawiło się nowe konto z podobnymi... "okazjami". :(

-U

Co to jest? Co to jest?.... To przecież... Atari! :)

30

Odp: Uwaga na sprzedawcę z Allegro - RetroKrypta

Zgłaszałem przez kilka dni rzędem. Czasem usunęli, czasem nie. Po pewnym okresie po prostu mi się odechciało.

A sprzedaje coraz bardziej ordynarne podróbki.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

31

Odp: Uwaga na sprzedawcę z Allegro - RetroKrypta

No witam witam i pozdrawiam :) tutaj RetroKrypta ze znanego portalu dla handlarzy dorobkiewiczów :)
po pierwsze: wy konfitury i zgłaszacze allegrowi... przecież nie robiłem tego dla hajsu (i to tłuuustego - ustawiony już byłem prawie do końca życia...ale przez was popaliło mi plany :(
po drugie: wiadomo że ATARI PANY !!! a Amiga_SUKS!!!
po trzecie: ludzie kochają kasety (najlepiej w normalu :) klasyka klasyki a nie jakieś tam karty SD na 2IO czy inne usb IFy ...
po czwarte: nie byłoby klienterii to nie było by sprzedaży... a jak widać ATARI 8bit LIVEEEEE !!! long live Atari :)
po piąte: zaraz wyciągam z szafy Decka Marantza i zaczynamy kopiren tejps games paki (jestem nowym RAZOREM1911 w XXI wieku !!!) nawet Retronics zamawia u mnie kasety z nowościami, demami, toolsami, loaderami :D:D:D i LORHATEK też !!!!!!!!!!!
a pisałem także do BORKA i robi mi na biegu PUSZKĘ PANDORY !!! mam już DEMO w normalu 296 obrotów !!! a Roland Pantoła robi Oficjalnego SOUNDtraka z Mikiem Gordonem od Dóma !!!! zatkało ??? jutro wystawiam z 200 aukcji (nagrywam właśnie nowe składanki, aha no i nowa kolorowa drukarka laserowa tyż jest więc okładeczki jak ze sklepu także :D
po ...następne: tak naprawdę swego czasu coś nagrałem na moim prywatnym ATARIfestPARTY ze znajomkami no i warto to puścić w świat - wszystko panie po kosztach !!! zarobku Zero subzero!!! bo ATARI PANY ~!!! a najlepsze jest 600XL !!!
a na kuniec kto chce niech wbija na bloga pod tytułem: RetroKrypta.blogspot.com - aha tylko dla odważnych bo zaraz zaczniecie znowu płakać zamiast się cieszyć że ktoś puszcza w świat kilka milionów kaset z grami na małe atari...
(nakłady mam większe niż EA, Sony czy Blizzard.... - spytajcie RAZORA...) aha a Cracki zawsze gratis !!! poooozdro mordy

RetroKrypta (syn Razora1911) ATARI PANY !!! Amiga_SUKS!!!

32

Odp: Uwaga na sprzedawcę z Allegro - RetroKrypta

to ten łepek/myszcz byznesu?

https://allegro.pl/uzytkownik/RetroKryp … amp;page=1

"kasety produkowane na biezaco, podrobki nowozytne i to w dodatku tak obrzydliwe, ze gorzej moznaby to tylko robic korzystajac z gwozdzi i kleju na goraco. w dodatku kasety te sa podrobione tak zle, ze nigdy nie dzialaly i nigdy nie beda dzialac na prawdziwym atari. typowy skok na kase korzystajac z mody na retro. zalecam omijac szerokim lukiem."

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2021-11-24 13:31:10)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

33

Odp: Uwaga na sprzedawcę z Allegro - RetroKrypta

Wlazłem na bloga /sam nie wiem po co/ tego się nie da odzobaczyć :(
Mam tylko nadzieję, że geny nie przekazane zostały...

34

Odp: Uwaga na sprzedawcę z Allegro - RetroKrypta

...ohohohohooooo!!!! To się bogaty miszczu Krypta natłumaczyłeś... Akurat mnie to ani grzeje ani ziębi co i komu i od kogo sprzedajesz, jak ci których  to dotyczy na to pozwalają to co mnie do tego. Jedno tylko: sypiesz tekstem jak przedwyborczą kiełbachą i zastanawiam się czy to od gimbusów tego tekstu się uczyłeś czy tak masz już w gratisie. A mordy to se możesz pisać do swoich wafli a nie do ludzi, których kompletnie nie znasz, synu Razora. aj.

Ostatnio edytowany przez leonlas (2021-11-25 00:39:02)

35

Odp: Uwaga na sprzedawcę z Allegro - RetroKrypta

Przestaje się dziwić, że niektórzy swoje projekty zachowują tylko dla siebie.