26

Odp: The Last Squadron

Nie da rady. Jeszcze są ostatnie szlify robione.

Sikor umarł...

27

Odp: The Last Squadron

Zawsze pozostaje jeszcze gwiazka :)

28

Odp: The Last Squadron

A jak ktoś jest ciekawy, jak się rozpoczyna wszystkie osiem poziomów - zapraszam od dziś od 20-tej: https://youtu.be/2rpE8ACOZj4 (z wersji normal - tryb Arcade i Hardcore pozostawiam jako tajemnica do premiery wydania)

Sikor umarł...

29

Odp: The Last Squadron

Mozna sie tu jeszcze zapisac na wersje kolekcjonerska? Jezeli tak to ja chcialbym :)

ok juz znalazlem liste :D

Ostatnio edytowany przez ravenollo (2021-05-11 19:18:09)

30

Odp: The Last Squadron

Czy gra będzie opublikowana w formie dyskietkowej? Albo obrazu ADF? Komercyjnie lub nie?

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

31

Odp: The Last Squadron

Na pierwszy rzut nie  - tylko wersja cartridge. Potem, być może będzie dostępna (już istniejąca) wersja cyfrowa na rozszerzoną pamięć, ale to nie wcześniej, niż sprzeda się pewna określona ilość wersji cartridge-owej.

Sikor umarł...

32

Odp: The Last Squadron

To OK. Ale jeśli - czy można poprosić o takie poprawienie gry, żeby ładowała się poprawnie również z Karinki? Bo wersja konkursowa niestety, po załadowaniu miała popsutą grafikę.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

33

Odp: The Last Squadron

to zwykły xex jest, więc nie powinno być problemu.

Sikor umarł...

34

Odp: The Last Squadron

Pierwsza wersja konkursowa nie była XEX-em tylko ATR-em. I jeśli taka forma edycji pozostanie to wymaga naprawy. Z XEX-em oczywiście problemu nie było.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

35

Odp: The Last Squadron

Dawajcie to na kompo na Losta ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

36

Odp: The Last Squadron

@Pin: no way. Za dużo już wyłożone w przygotowania. Gra już wgrała dwa konkursy w wersji bez rozszerzeń ;)

Sikor umarł...

37

Odp: The Last Squadron

@Sikor - jeśli chciałeś być uszczypliwy to nie wyszło.

Ok, jeśli brała udział w innych konkursach to obowiązujące zasady wykluczają możliwość udziału w kompo, ok.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

38

Odp: The Last Squadron

Nie Pin, po prostu spójrz na status gry z compo - freeware. Wyklucza to zarobek zarówno mój, jak i - przede wszystkim - autorów.

Sikor umarł...

39

Odp: The Last Squadron

Sikor napisał/a:

Tylko lojalnie ostrzegam, że ta wersja do tanich nie będzie należeć (jeśli powstanie)

Czy jesteś w stanie powiedzieć, co masz na myśli poprzez "do tanich nie będzie należeć"? Jakiś rząd wielkości.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

40

Odp: The Last Squadron

Wszystko będzie wiadomo wkrótce. Ale spokojnie, wersja budgetowa też będzie.

Sikor umarł...

41

Odp: The Last Squadron

Czy Ty mnie właśnie obrażasz?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

42

Odp: The Last Squadron

Nie zamierzam, ale skoro pytasz o cenę - to informuję przy okazji wszystkich. Będą trzy wersje cenowe, na pewno każdy coś sobie wybierze.
Prawda jest taka, że cały czas coś staram się załatwić - czas leci, a z uwagi na pandemię różnie z tym bywa. Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie w 100% określić, co na pewno uda mi się załatwić, a czego nie. Dlatego nie podaję ceny ani zawartości, gdyż wszystko może się zmienić (no może poza podstawową wersją, gdzie będzie cartridge w pudełku i instrukcja, tylko tyle i aż tyle).

Sikor umarł...

43

Odp: The Last Squadron

Zapytałem o rząd wielkości ceny, bo jestem ciekaw, co wg Ciebie oznacza "tania nie będzie". Czy mam sprzedać kolekcjęwin, nerkę, czy brać kredyt spłacany przez trzy następne pokolenia? ;-)

Informacją o wersji budżetowej poczułem się urażony. Co!? Mnie nie stać na wersję pół-mega-giga!? ;)

Ostatnio edytowany przez Lizard (2021-05-19 11:26:49)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

44

Odp: The Last Squadron

Miałem na myśli średnie ceny cartów.

Sikor umarł...

45

Odp: The Last Squadron

Tak, to jest to, co myślicie...
http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=7795
http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=7796
Pierwszy rzut. Czas na wybiórcze testy i składanie. Potem jeszcze poligrafia i takie tak popierdółki...

Post's attachments

SAM_2739.JPG 829.21 kb, liczba pobrań: 2 (od 2021-05-20) 

SAM_2740.JPG 821.4 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

46

Odp: The Last Squadron

Sikor napisał/a:

Tak, to jest to, co myślicie

Czyli to najtańsza wersja. Jak rozumiem wersja 'middle' będzie miała obudowę?

47

Odp: The Last Squadron

ccwrc napisał/a:

Czyli to najtańsza wersja. Jak rozumiem wersja 'middle' będzie miała obudowę?

No nie wiem,zastanowię się (obudowa to nie jest tania rzecz), ale w sumie podsunąłeś mi pomysł, ale to już nie na tę grę... :P

Sikor umarł...

48

Odp: The Last Squadron

Tak, a wersja de lux kolekcjonerska premium będzie z Ikei - do samodzielnego montażu zamiast modelu samolotu.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

49

Odp: The Last Squadron

Klonują się :)

50

Odp: The Last Squadron

Tak informacyjnie - dziś dogrywałem koszulki, będą czarne, drukowane w kolorze na sitodruku. Koszulki będą poza zestawem, jeszcze negocjuję cenę (ta pewnie będzie zależna od ilości), końcowa cena wyjdzie między 35 a 50zł, dostępne powinny być z początkiem czerwca jakoś (wcześniej od gry).
A dlaczego nie dodaję koszulek do zestawów? To proste - na przykład Sylwia od Mikera może mieć rozmiar S, a byłoby głupio, gdyby dostała koszulkę w rozmiarze XXL jak dla Lewisa?
Rozmiarówka będzie od S-ki do XXL, przy czym rozmiary są normalne, więc XXL jest już dużą koszulką. Gramatura - 190 gram. Więcej szczegółów podam jak odbiorę z drukarni, choć miło by było wiedzieć, jakie jest zainteresowanie...

Sikor umarł...