101

Odp: FREDDIE - zamiennik

Chyba, żeby nie.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

102

Odp: FREDDIE - zamiennik

@Simius Wydaje mi się logicznym wniosek, że masz z tego kasę skoro Galtron sprzedaje ten układ po wyższej cenie niż oryginał (który nadal jest dostępny). Skądś ta różnica musi się brać.

Nie musisz tego potwierdzać (jakby nie patrzeć to nie moja sprawa i właściwie nie powinno mnie to interesować), ale jestem zwykle po ludzku ciekaw, szczególnie, że na ebay sprzedaje ten układ jeszcze drożej.

103

Odp: FREDDIE - zamiennik

@ccwrc: toż odpisał powyżej przecież... Na sąsiednim forum dpiero po hovnoburzy widziałem pojawi się wpis o Simiusie. Ale się nie wtrącam, nie moje podwórko...

Sikor umarł...

104

Odp: FREDDIE - zamiennik

@Sikor

Nie. Napisał "Chyba, żeby nie." co nie jest ani jednoznacznym potwierdzeniem, ani zaprzeczeniem. Nie wynika z tego nic konkretnego, nie można także jednoznacznie wywnioskować, czy Galtron w ogóle kontaktował się w tej sprawie z użytkownikiem Simus.

Być może jako użytkownik forum z długim stażem jesteś w stanie wywnioskować co autor ma na myśli (bo go znasz), ja nie jestem w stanie tego zrobić (nigdy na oczy Simusa nie widziałem), stąd być może naiwne pytanie z mojej strony, ale opieram się tylko na tych informacjach, które posiadam.

105

Odp: FREDDIE - zamiennik

Nikt się w tej sprawie nie kontaktował. @Sikor, gdzie była ta hoovnoburza, bo musiałem przeoczyć?

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

106

Odp: FREDDIE - zamiennik

ccwrc napisał/a:

Napisał "Chyba, żeby nie." co nie jest ani jednoznacznym potwierdzeniem, ani zaprzeczeniem.

Jest regionalizmem, ale jest całkiem jednoznaczne ;)

Moja kolekcja: Atari 1040STe (4MB), Atari 1040STfm (4MB, BLiTTER, AT-ONCE+), Atari 800XE (SIMM EXP 1MB), Atari 800XL (RAMBO XL 256kB), Atari 600XL (64kB), Sinclair ZX SPECTRUM+ (48kB), TIMEX Computer 2048 (48kB), Commodore A600 (2MB+4MB, HDD CF 4GB), Commodore C64C.

107

Odp: FREDDIE - zamiennik

Jeśli jakaś burza była, to nie takie były moje plany.... przynajmniej nie w momencie jak dawałem link, dopiero potem moja podświadomość doszła do głosu, że jednak coś tu nie fair jest.
Nie wiem jak u innych, ale dla mnie sprawa jest w tym momencie jasna i na tym zakończę.