1

Temat: [S] Falcon 030 14MB, koprocesor itd.

Falcon nie przypadł mi do gustu, więc puszczam dalej, bo nie lubię kisić nieużywanych komputerów. Sprzęt bardzo fajny w sensie możliwości muzycznych, ale okazuje się, że reszta (dla mnie) trochę leży i chyba jednak nie mogę się przemóc do innych Atari spoza linii ośmiu bitów :)

Pokrótce: sprzedaję zestaw Atari Falcon 030, klawiatura DE, rozszerzony do 14MB (rozszerzenie od Lotharka). Dodaję oryginalny moduł 4MB firmy Atari wyciągnięty z kompa (sprawny). W środku adapter IDE->SD plus karta z softem 32GB, drivery od P. Putnika.
Zainstalowany koprocesor 68882.
Bez myszy, z pokrywą. W zestawie także kabel VGA z przełącznikiem, kabel zasilający, kabel RF.
Komputer sprawny, przetestowany. Stacja sprawna.
Wady - brak diody power (taki już kupiłem - z tego, co wiem, pasuje zwykły LED 3mm), brak śrubek (mogę dać jakieś zastępcze). Z lewej strony obudowa była pęknięta i została sklejona (nie przeze mnie, patrz na zdjęcia).
TOS 4.04.

Nie wystawiam na Allegro itp. ze względu na wysoką prowizję. Możliwy odbiór osobisty.

Zdjęcia tutaj: https://photos.app.goo.gl/xV4WU2QXAdKXcK257

Cena - 5350 PLN. Płatność - Revolut (najlepiej), PayPal lub gotówka.

Pytania? Zapraszam...

Edyta: Zarezerwowane.

Edyta 2: Można zamknąć / usunąć post.

Ostatnio edytowany przez Drakon (2021-05-16 21:05:19)

fb.com/MagiaOsmiuBitow | fb.com/RetroKlinikaSerwis | fb.com/RetroKlinika | soundkiller.bandcamp.com