51

Odp: Lost Party 2021

Większość z tego forum zna mnie face to face od 25lat jak nie lepiej ...
p.s.
Hadesy 060, Falcony 060 to jest to :P
Toms-a można sobie kupić u Zaxon-a.

Ostatnio edytowany przez AS... (2021-04-20 02:43:42)

52

Odp: Lost Party 2021

https://www.lostparty.pl/2021/gfx/varia/zasada.jpg

Na Lost Party 2021 odbędą się tradycyjne konkursy demoscenowe. W tym roku będziemy mieli dodatkową nagrodę w pewnej specjalnej kategorii. Będzie nią najbardziej motoryzacyjna praca w całym compo.

Nagrodą jest książka "Moje rajdy" najbardziej znanego polskiego kierowcy, 11-krotnego mistrza Polski i 3-krotnego mistrza Europy pana Sobiesława Zasady. Oczywiście z dedykacją i autografem Autora.

Zwycięską pracę wybierzecie spośród zaprezentowanych prac we wszystkich kategoriach. Im ciekawszy i bardziej pomysłowy motyw motoryzacyjny tym większa szansa na zwycięstwo.

Nagrodę dla Was zdobył Yoshitaka, dzięki!

53

Odp: Lost Party 2021

Rewelacja :)

54

Odp: Lost Party 2021

Wow, teraz się dowiedziałem. Nie ma to jak dobry obieg informacji w grupie :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

55

Odp: Lost Party 2021

Bo pomyślałem, że może zechcesz o nią zawalczyć (muzak z samplami ze szlifowania boszem?) a nie chciałem nikomu dawać "forów" ;)

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2021-04-29 15:29:26)

56

Odp: Lost Party 2021

Wychodzi na to, że na 90% odbędzie się konkurs w kategorii gry.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

57

Odp: Lost Party 2021

Pierwszą muzyczną niespodzianką będzie koncert AceMana!

http://www.lostparty.pl/2021/gfx/varia/aceman.gif

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2021-05-13 09:54:59)

58

Odp: Lost Party 2021

Super się zapowiada :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

59

Odp: Lost Party 2021

https://www.lostparty.pl/2021/gfx/varia/noclegi.jpg

Trochę to trwało ale mam już cennik noclegów.

Turysta:
- pokój 2-osobowy: czw-nd: 340 zł
- pokój 3-osobowy: czw-nd: 430 zł
- pokój 4-osobowy: pt-nd: 308 zł
- osoba w pokoju 4-osobowym: czw-nd: 114 zł
- osoba w pokoju 5-osobowym: czw-nd: 114 zł

W Turyście nie mam już więcej wolnych miejsc.

Willa Krystyna (ul. Wesoła):
- pokój 2-osobowy: czw-nd: 270 zł
- pokój 2-osobowy: pt-nd: 180 zł
- pokój 3-osobowy: czw-nd: 360 zł
- pokój 3-osobowy: pt-nd: 240 zł
- pokój 4-osobowy: czw-nd: 420 zł
- pokój 4-osobowy: pt-nd: 280 zł

Liczba wolnych pokoi w Krystynie zbliża się do 0. Jeśli ktoś chce pokój, to proszę o jak najszybszą informację (od kiedy, ile osób). Skontaktuję się  z obiektem i odpowiem.

Oba obiekty realizują Bony Turystyczne oczywiście pod warunkiem, że nocuje też dziecko, na które jest wystawiony Bon. W Turyście należy wtedy wykupić śniadania + obiadokolacje (oczywiście bonem).

Jeśli ktoś zarezerwował pokój/miejsce i CHCIAŁBY ZREZYGNOWAĆ to oczywiście może to zrobić - proszę o kontakt. Najlepiej jak najszybciej :)

Ze względu na sytuację pandemiczną także w tym roku NIE BĘDZIE WSPÓLNYCH NOCLEGÓW na sali gimnastycznej :(

60

Odp: Lost Party 2021

bralbym Krystyne od piatku do niedzieli. ja żona i dziecko czyli 3 os z bonem

.

61

Odp: Lost Party 2021

Absolutnie hipotetycznie: czy masz jakiś pomysł, wyjście awaryjne dla niespodziankowiczów? Usilnie pracuję nad tym, żeby pojawić się w piątek wieczorem i zostać do soboty, ale jak znam życie, to pewność wyjazdu będę miał dobę wcześniej...

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

62

Odp: Lost Party 2021

pabloz: rezerwuję dla uczestników a zdaje się nie masz jeszcze biletu. Napraw to niedopatrzenie i Ci zarezerwuję ;)

Mateoos: mam, ale nieśmieszny :( Awaryjnie jest hotel **** na drugim końcu wsi, ew. hotele w mieście. Tam raczej nie zabraknie miejsca.

Przyszedł mi jeszcze jeden pomysł. Jeśli przyjeżdżacie sami i chcecie wziąć większy pokój na spółkę, to wpiszcie się tutaj. Zbiorą się 3-4 osoby i można zarezerwować kolejny pokój. Taniej będzie niż dwójka do samodzielnego zamieszkania.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2021-05-16 14:33:54)

63

Odp: Lost Party 2021

Zostały ostatnie dwa tygodnie aby zakupić bilet w przedsprzedaży. Jest to o tyle istotne, że przygotowujemy specjalne gadżety dla uczestników. Z tego powodu musimy znać liczbę potrzebnych pakietów aby z jednej strony starczyło dla wszystkich a z drugiej nie zostać po zlocie z "towarem". Nie chcielibyśmy, aby ktoś później na miejscu poczuł się pominięty!

Co najmniej jeden gadżet będzie NAPRAWDĘ WYJĄTKOWY. To będzie pamiątka, której nie przywieźliście z żadnej innej imprezy!

Tak więc, zachęcamy do przedsprzedaży. Jeżeli nie jesteś pewny przyjazdu, to sugeruję bilet online, która tak samo zapewni gadżety. A kwestię dostarczenia przesyłki jakoś ogarniemy po zlocie.

64

Odp: Lost Party 2021

Vasco/Tristesse napisał/a:

pabloz: rezerwuję dla uczestników a zdaje się nie masz jeszcze biletu. Napraw to niedopatrzenie i Ci zarezerwuję ;)

kupiłem bilecik

.

65

Odp: Lost Party 2021

Świetnie. Już wysłałem wiadomość do obiektu. Gdy potwierdzą to dam znać. Dotyczy też pozostałych osób, które do mnie pisały w weekend :)

66

Odp: Lost Party 2021

@Vasco, ja mam załatwiony transport razem kolega, ktory funduje ksiązkę "Moje Rajdy" :), zatem prosba zebys zarezerwowal mi jakies 1 miejsce w pokoju 3-4 os. od czwartku do niedzieli, bilecik zaraz kupię :)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

67

Odp: Lost Party 2021

Tak, widzę, dziękuję!

Dobra, to rezerwuję pokój 4 osobowy i czekamy na zgłoszenia kolejnych 3 osób :)

68

Odp: Lost Party 2021

Vasco, jak wygląda dostępność i cennik pokoi jednoosobowych w przybytkach najbliższych party palce (literówka zamierzona ;) )?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

69

Odp: Lost Party 2021

Lizard? LOOOLL. WINO?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

70

Odp: Lost Party 2021

No i namówił.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

71

Odp: Lost Party 2021

Poszukam na miejscu jakiegoś lokalsa i dowiem się, które jest najlepsze :) Ja stawiam :)

Miałem nie pić, ale takiej okazji nie odpuszczę ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

72

Odp: Lost Party 2021

Lizard: niestety, pokoje jednoosobowe w L to dobro bardzo rzadkie. Musiałbyś w hotelu poszukać chociaż pewnie dwójka w pensjonatach wyjdzie tyle samo.

73

Odp: Lost Party 2021

https://www.lostparty.pl/2021/gfx/varia/covid.jpg

Na dziś stan prawny jest taki, że od 28 maja możliwe są imprezy okolicznościowe z limitem 50 osób niezaszczepionych (lub bez pełnego cyklu szczepień). W przypadku imprez kulturalnych 50% obłożenia.

Zakładam, że w lipcu restrykcje będą jeszcze luźniejsze ale pewności nie ma.

Pilnie potrzebuję od Was informacji czy w czasie zlotu będziecie już całkowicie zaszczepieni czy też nie. Nie będę oceniał ;) Chodzi mi wyłącznie o upewnienie się, że spełnimy limit i aby nie trzeba było nikogo odsyłać sprzed drzwi!

Proszę Was o email, SMS, PW, wiadomość przez Messengera - jak komu wygodnie. Napiszcie czy 8 LIPCA będziecie w pełni zaszczepieni.

Oczywiście te informacje nie będą publikowane. Co najwyżej pojawi się informacja, że mamy jeszcze x miejsc dla niezaszczepionych.

Proszę o poważne potraktowanie tej wiadomości :)

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2021-05-17 23:25:45)

74

Odp: Lost Party 2021

W tym "stanie prawnym", to dzieci <18 nie wliczają się do limitu?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

75

Odp: Lost Party 2021

Jeszcze zapomniał ozdrowieńcach :P