1

Temat: SONDA - Kurek / Kamiński

heh - pewnie wielu z was to pamięta. No właśnie;- powstał pomysł - z racji na to, że jest już 8 odcinków w DivX;- ..... AZBEST ;- HALO;- jest tam kto??

..jeśli Azbest zgodzi się na to, by wrzucić to do Azbestowni - to każdy bedzie miał możliwość zaopatrzyć się w ten nie lada rarytas na własną rękę.  :D

Jak na razie 1.5GB.  (półgigamega)  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

... to pozycja absolutnie kultowa!  :D
Pin, paczka dzis doszla w stanie nienaruszonym! Rulez!!!   8)

No to zaczynam to rozprowadzac na Pomorzu - juz mam 3 chetnych... :)

3

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

spoko Pin jak DRC mi je da tzn. przegra to je wzuce w weekend :) na Azbestownie z szybkiego łącza ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

Jest dokladnie 10 odcinkow, ktore wyciekly niezbyt legalnie z TVP (sam robilem ten wybor kiedys do projektu Telewizja Interaktywna i staralem sie te niajciekawsze wybrac). Ktos te tasmy wzial i "zarchiwizowal"... ale dobrze zrobil :) - brakujace dwa moge osobiscie podeslac ;)

A wszystkich odcinkow jest w archiwum okolo 160 - ale nie jestem w stanie tego wszystkiego wydobyc niestety....

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

5

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

Jakie tytiuły masz ??

ja mam:

Wolumin w stacji dysk˘w D: SEA#2     
Numer seryjny woluminu: 383C-16F3
Katalog D:VideoSONDA

.              <DIR>        03.10.30  11:02 .
..             <DIR>        03.10.30  11:02 ..
SONDA-~2 AVI   208 230 400  03.10.09   3:25 Sonda - Olej.avi
SONDA-~3 AVI   265 138 176  03.10.08  11:17 Sonda - Nocne ognie.avi
SONDAR~1 AVI   202 522 624  03.10.02   2:54 SONDARAFINADADIVXLED.AVI
SONDA-~4 AVI   229 058 560  03.10.09   7:16 Sonda - Plaster Rzeczywistosci.avi
SONDA-~5 AVI    75 261 952  03.10.31  19:30 Sonda - Instytut Sportu.cz2.avi
SONDA-~6 AVI   101 238 784  03.10.31  23:13 Sonda - Instytut Sportu.cz1.avi
SONDA-~1 AVI   210 792 448  03.10.02  12:33 Sonda - CAD.avi
SONDAP~1 AVI   178 851 840  03.10.02   8:17 Sonda.Promien.Nadziei.DiVX.LeD.avi
         9 plik(˘w)     1 471 094 784 bajt˘w
         2 katalog(˘w)       1 442,86 MB wolnych

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

Instytut sportu (obie czesci) sa z innego zrodla. Tych nie bylo w naszym wyborze. Z tego wynika ze w sumie jest 12 :)

Poza tymi, ktore wymieniles ja mam:

Sonda.Co.w.trawie.piszczy.LeD.avi
Sonda.Oko.Demona.LeD.avi
Sonda.Ruchome.Obrazki.LeD.avi
Sonda.Symulacje.LeD.avi

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

7

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

o **********  ******** 88 8******** ... tego to się niespodziewałem. :D. Megawypas. AZBEST - HALLO ?? - panie MAGISTRZE???!! :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

o kurde - RÓLÓ po prostu! - na tym się wychowywałem... :)

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

dobra to tak ja wzucam w weekend sondy te od DCR'a ;] a Pecus dzis zazuca juz na ftp'a te ktorych nie ma ;)
....a pozniej je udostepnie tez na torrencie jakby co ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

Ej, ale zapytajcie najpierw Azbesta, bo wydaje mi sie na samym poczatku mowil, zeby nic lewego tam nie lezalo, bo to uczelniane i zeby nieprzyjemnosci nie mial itd.!

PS. Ja oczywiscie chetny jestem. A Pecus na ul. W. to prawdziwy skarb :)

11

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

ej wasko nie przesadzaj. Wyciek z tv moze i byl nielegalny ale zarchiwizowanie tego raczej nie powinno stanowic problemu jako ze telewizja publiczna nie moze roscic sobie praw majatkowych do swoich programow nagranych przez widzow. Rozumiem gdyby byla to jakas kompilacja z cyklu 100-lat telewizji czy cos takiego :) (sprzedawana w tv shopie)

IANAL, poprawcie mnie jesli sie myle.

12

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

Nie zebym sie zgadzal z tym co napisales, ale nie o to chodzi :)

Chodzi mi tylko o to, aby _najpierw zapytac_ Azbesta, nic ponad to!

13

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

Jest dokladnie 10 odcinkow, ktore wyciekly niezbyt legalnie z TVP (...). Ktos te tasmy wzial i "zarchiwizowal"... ale dobrze zrobil :) - brakujace dwa moge osobiscie podeslac ;)

to ja poprosze o udostepnienie odcinka "SONDY", w ktory panowie omawiali pierwszy popularny komputer domowy w Polsce - czyli ZX SPECTRUM !!!

14

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

No tego jednego moge poszukac ;)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

15

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

.. kurna - to ile by tego łącznie było?? - bo już się pogubiłem.. ??  ;) bo - z czego widze; to łącznie z tym, co bodajże ma DRC to jakieś jak narazie 12 odcinków. .. no jakby się ten ze specem znalazł .. MEGAROLO;- ehh. to było coś.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

Lacznie jest (krazy po sieci) 12 odcinkow (tak by przynajmniej wynikalo z prostej arytmetyki), a jak napisalem o poszukaniu, to by oznaczalo wziecie tasmy z magazynu i zgranie poprostu ;)
Poszukac to trzeba w bazie danych raczej, bo nie wiem jaki tytul mogl nosic ten odcinek, trzeba bedzie po opisach szukac... ech... zobacze  jutro (kurka .. dzis!! ).
A te cztery leca powoli (26kbytes/s) na Strykerowego FTPa ;) - za jakies 8 godzin powinny byc w komplecie.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

17

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

Nie mam nic przeciwko pod warunkiem, ze bedzie toto dostepne na jakies specjalne "to konto na haslo" dla zainteresowanych a nie dla ogolu.
Poza tym mam tez kilka 'sond' (8?) ale nie potrafie teraz powiedziec ktore odcinki - z cala pewnoscia cos o swiatlowodach tam jest :)
Kto chce wrzucac niech uderzy do mnie - zaloze odpowiednie konto coby sprawic prace milsza i ciekawsza :)

UPDATE: Znalazlem te 'moje' sondy - ftp://sonda:achtungszczawie@ftp.atari.art.pl - tam tez prosze 'dorzucac' ew. nieistniejace odcinki. Dzieki! :)

18

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

Sonda RÓLÓ!  :D A pamiętacie może takie cóś, co się "Spektrum" nazywało i leciało bodajże na Dwójce? ^_^ Pamiętam odcinek, kiedy gostek prowadzący recenzował "Preliminary Monty"  :D  :D  :D , hehe...

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

19

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

A wszystkich odcinkow jest w archiwum okolo 160

Pecus a kto tu mowi odrazu ze wszystkie ;) po trochu ...zacznij moze od tych lepszych ? :rolleyes:

"wszystko się kiedyś kończy......."

20

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

Pecus a kto tu mowi odrazu ze wszystkie

Ja mowie ze wszystkie :) Poprosze tak jak Pajtony - na DVD. Moze byc powoli np. 1 plyta miesiecznie ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

zaczelem wzucac Sondy na BT jakby kto preferowal taka forme sciagania to tu ma linka

adres

"wszystko się kiedyś kończy......."

22

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

Przeanalizuje spis tych 160 odcinków - może uda się namierzyć ten ze Specem (i chyba Atarką) ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

23

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

wow...pamietam Sonde z dawnych lat.....

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

24

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

Azbest usun lub wzuc dobra wersje Sonda.Co.w.Trawie.Piszczy.LeD.avi bo jest trefna :/
I dodajcie te odcinki na ftp'a :
Sonda - Olej.avi
Sonda - Plaster Rzeczywistosci.avi
z gory thx

"wszystko się kiedyś kończy......."

25

Odp: SONDA - Kurek / Kamiński

http://www.bibliotekacen.pl/zbiory_video.htm

... - helo, helo - jest tam kto w Koszalinie ??

DOPISANE:

W zbiorach w/w biblioteki znajduje się najprawdopodobniej to:

SONDA
scen. Andrrzej Kurek i in., prowadzenie Zdziaław Kamiński, Andrzej Kurek. - Wwa : Naczelna Redakcja Programów Edukacyjnych TVP, 1991
Programy popularnego serialu popularno-naukowego wyprodukowane w latach 1977-1989.
Kas. 5, Czynnik Si, ok. 110 min., sygn. V-641
Kas. 7, Przemiany ;;Jak w uchu ; Cyborg ; Ultrawizja, ok. 118 min., sygn. V-642
Kas. 12, Bateria ; Ruda zaraza ; Test. cz.1 ; Obieg wtórny, ok. 120 min., sygn. V-643
Kas. 16, Wielka woda ; Zamki na piasku ; Zimny prysznic ; Dach nad głową, ok. 110 min., sygn. V-644
Kas. 18, Żarówka ; Wielkie światło ; Promienie informacji ; Dzień słońca, ok. 120 min, sygn. V-645
Kas. 19, Solar ; Błysk ; Plaster rzeczywistości ; Kontakt, ok. 110 min., sygn. V-646
Kas. 20, Kodeks kosmosu ; Kamienny kosmos ; Silentium Universi ; Bąki, ok. 110 min., sygn. V-647
Kas. 23, Promień nadziei ; Sokoli wzrok ; Ruchome obrazki ; Echo, ok. 120 min., sygn. V-648
Kas. 24, Na krańcach widma ; Oko demona ; Światłe pomysły ; Nie do ukrycia, ok. 110 min., sygn. V-649
Kas. 25, Science photo ; Video 83 ; Machina czasu. Cz. 2 ; Foromorgana, 110 min., sygn. V-650
Kas. 26, Cierpienia wynalazcy ; Bąbelki ; Światło w tunelu ; Igła w stogu siana, ok. 120 min., sygn. V-651
Kas. 30, Wielkie oko ; Struktura kryształu ; Krystaliczny świat ; A'la carte, ok. 120 min., sygn. V-652
Kas. 31, 3 D ; I człowiek stworzył ; CAD ; Wszystko już było, ok. 110 min., sygn. V-653
Kas. 32, Sekrety królowej ; Liczyć aby żyć ; Jak się robi rozum ; Na szkle malowane, ok. 110 min., sygn. V-654

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info