1

Temat: The Last Squadron - rodzaje wydań.

Z uwagi na wątek: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=17537 - pragnę poinformować, co następuje:
Gra zostanie wydana w trzech wersjach (każda oczywiście na cartridge-u), różniących się zawartością opakowania. Oprócz najtańszej wersji - szczegóły zostaną wskazane po światowej premierze online (przynajmniej tak to jest na dzień dzisiejszy przewidziane), i tak:
1. Wersja budżetowa, typowa dla graczy - zawierać będzie jedynie pudełko, instrukcję i cartridge, bez żadnych dodatków. Będzie ona najtańsza i planuję ją dorabiać w miarę potrzeb
2. Wersja normal, to co w wersji budget plus pewne dodatki (szczegóły po premierze), dorabiana w razie potrzeby pod zamówienia (jak zejdzie pierwsza partia - to będzie preorder na minimum 40 sztuk i mogę dorabiać kolejną partię w miarę potrzeb, batch to 50 sztuk, więc tu się zabezpieczam w razie małych zamówień)
3. Limitowana wersja kolekcjonerska, określona liczba sztuk (czy wyjdzie tyle ile chcę, okaże się, jak odbiorę gadgety - powiem tylko, że główną niespodziankę powinienem mieć za około 3-4 tygodnie max, jest w robocie), zawiera to co wersja normal plus niespodziankę, ale od razu piszę, że nie są to słodycze.
W wątku wskazanym na początku zapisujecie się na wersję 3, ale - jak było wspomniane - nie będzie ona tania i będzie chwila czasu (przewiduję 7 dni od premiery, którą wskażę wcześniej) na potwierdzenie deklaracji lub rezygnację z zakupu taj wersji. Tamta lista jest li tylko deklaracją chęci zakupu, nie zobowiązaniem, tym niemniej postanowiłem ją w jakimś stopniu respektować - ewentualny limit na Polskę (teoretycznie już przekroczony) będzie brany od początku listy do... Limitu. Jeśli zostaną jakieś kopie z wersji przeznaczonej dla atariage - w pierwszej kolejności będzie uzupełniana Polska lista (jeśli nie zostanie nasycona wcześniej) i będzie informacja o możliwości zakupu. Dopiero potem ewentualne kopie wersji limitowanej pójdą na znany portal aukcyjny na A lub E. I przypominam: wersja 1 powinna być stale dostępna, wersja 2 na zamówienia przy odpowiedniej ilości minimalnej.
Szczegóły premiery będę umieszczał w wątku głównym dotyczącym The Last Squadron.
Uff... Zmuszacie mnie do długich tekstów, a zawartość i tak ma pozostać tajemnicą do dnia premiery (częściowo nie z mojej winy - pandemia źle wpływa na załatwianie pewnych spraw). Musi pozostać jakiś dreszczyk emocji, niedomówień. Tak byście nie mieli fun-u z oczekiwania na gotowy produkt ;)

Sikor umarł...

2

Odp: The Last Squadron - rodzaje wydań.

Dobra, przyznaj się. Będzie model samolotu do sklejenia? :D

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: The Last Squadron - rodzaje wydań.

Był taki plan, ale legł w gruzach - nie udało mi się załatwić odpowiedniego podczas pandemii ;) Także nie trafiłeś póki co... Choć byłeś blisko (taki plan był na koniec stycznia - początek lutego). A modele potrafią być drogie, fakt. Ale to nie to tym razem... :D Chyba... :D

Sikor umarł...

4

Odp: The Last Squadron - rodzaje wydań.

Wiesz, na przykład model Spitfire to raptem 36zł i mają tego całkiem sporo jeszcze ;-)
https://allegro.pl/oferta/a5409-model-s … 0530195072
A Mustang nawet taniej: https://allegro.pl/oferta/a5880-model-s … 8460513624
Inne pewnie też by się znalazły.

Ostatnio edytowany przez perinoid (2021-05-19 22:11:39)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Odp: The Last Squadron - rodzaje wydań.

Nie to malowanie :P

Sikor umarł...

6

Odp: The Last Squadron - rodzaje wydań.

To już nie ty byś się martwił ;)

A popatrz na to: https://allegro.pl/oferta/plastikowy-mo … 0253753230

Ostatnio edytowany przez perinoid (2021-05-19 22:24:39)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

7

Odp: The Last Squadron - rodzaje wydań.

Na poważnie - był taki pomysł, ale po złożeniu zapytań nieco się rozmył. Ale będzie Pan zadowolony (mam nadzieję).

Sikor umarł...

8

Odp: The Last Squadron - rodzaje wydań.

Sikor napisał/a:

Ale będzie Pan zadowolony (mam nadzieję).

Ha! Rozgryzłem Cię. Tą główną niespodzianką będzie chińska zupka z Radomia.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

9

Odp: The Last Squadron - rodzaje wydań.

Sikor tylko podkręca atmosferę... No nic, czekamy :)

grzybson/SSG^NG

10

Odp: The Last Squadron - rodzaje wydań.

Dobrze, że Sikor wymyśli coś własnego, dołożenie pierwszego z brzegu "generycznego" modelu do sklejania to nic specjalnego, każdy może sobie dokupić Spitfire, Mustanga, Hellcata czy Corsaira na własną rękę ;)

11

Odp: The Last Squadron - rodzaje wydań.

Można z kartonu, ileż to się człek nakleił samolotów i okrętów z kartonu. Najtrudniej zdobyć było przezroczystą, sztywna folię na pokrywę kabiny takiego modelu.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

12

Odp: The Last Squadron - rodzaje wydań.

Jacques napisał/a:

Dobrze, że Sikor wymyśli coś własnego,

Czy dobrze, to ocenicie sami... :)

sun napisał/a:

Można z kartonu, ileż to się człek nakleił samolotów i okrętów z kartonu.

Wiele można, tylko trzeba właśnie znaleźć, sprawdzić organoleptycznie i się dogadać. Ileż to było kiczowatych rzeczy do składania z kartonu? Choć nie twierdzę, że moje wydanie nie będzie kiczowate - wszystko zależy od punktu widzenia.

Lizard napisał/a:

Tą główną niespodzianką będzie chińska zupka z Radomia.

A robią ją jeszcze? :D

Sikor umarł...

13

Odp: The Last Squadron - rodzaje wydań.

Sikor napisał/a:
Lizard napisał/a:

Tą główną niespodzianką będzie chińska zupka z Radomia.

A robią ją jeszcze? :D

The Last Vifon? :D

14

Odp: The Last Squadron - rodzaje wydań.

Sikor napisał/a:
Lizard napisał/a:

Tą główną niespodzianką będzie chińska zupka z Radomia.

A robią ją jeszcze? :D

No ba! Nawet zdobyli Laur Konsumenta w 2019 r. https://vifon.pl/pl/news/
Widać brać studencka aktywnie wspiera swojego żywiciela. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

15

Odp: The Last Squadron - rodzaje wydań.

Dla wydawcy najprosciej bedzie dodac to do gry

https://easybuiltmodels.com/balsa_wood.jpg

16

Odp: The Last Squadron - rodzaje wydań.

Lizard napisał/a:

Widać brać studencka aktywnie wspiera swojego żywiciela. :D

Powinni założyć jeszcze browar i mieliby całość rynku w kieszeni. Zestaw dobowy - zupka + piwo - dostępna w dobrych społemach i salonach żabki.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje