51

Odp: Wkręty do 1040STE

Aaaa ok :)

52

Odp: Wkręty do 1040STE

Aktualizacja mojego zamówienia (+ wysyłka).

1. dely 3 komplety + wysyłka
2. Lizard - 2 kpl.
3. maciekb - 4 kpl. (było wolne miejsce ;))
4. Kroll - 4 kpl.
5. Cyprian 5 kpl.
6. uicr0Bee - 4 kpl. + wysyłka.
7.Jesionen - 4 kpl + wysyłka
8. AdamK - 6 kpl. + wysyłka
9. dragmar - 3 kpl + wysyłka
10. as... dwa komplety plus wysyłka

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

53

Odp: Wkręty do 1040STE

Wkręty przyszły. Okazały się nieco mniejsze, niż to co wykręciłem ze swojego STka, ale wkręciłem i pasują. Podejrzewam, że te dane, jakie wyczytałem w sąsiednim wątku to są aproksymacje, które są po prostu "dostatecznie dobre".
Załączam zdjęcie z opisem co jest co, żeby nie było wątpliwości, bo będę pakował cały komplet do jednego woreczka.
Jak poporcjuję, to zacznę pisać PMki do ludzi deklarujący wysyłkę.

https://i.imgur.com/IhkI8zz.jpg

54

Odp: Wkręty do 1040STE

Super. Jestem Twoim idolem ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

55

Odp: Wkręty do 1040STE

Kilka sztuk już wysłałem. Z osobami z odbiorem osobistym wolałbym się rozliczać na zlocie lub w okolicach, żeby nic nie umknęło.
Jakby co, jeszcze kilka kompletów jest, jakby ktoś potrzebował.

56

Odp: Wkręty do 1040STE

Laoo, dzieki za wszystko, dopisz do mojego jeszcze jeden komplet, do zobaczenia na LP :)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

57

Odp: Wkręty do 1040STE

Wezmę ile będę miał, więc nie zabraknie. Obym tylko pamiętał.

58

Odp: Wkręty do 1040STE

Wkręty "przyszli". Dzięki laoo! Nie mierzyłem jeszcze, ale wierzę że będą dobra, skoro wyżej pisałeś że łapią.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

59

Odp: Wkręty do 1040STE

Czy osoby, które:

1) otrzymały wkręty ode mnie
2) posiadają Atari XE

mogą sprawdzić, czy B2.9x9.5 (czyli te większe) pasują do małego Atari?

Bo ja sprawdziłem na moim Atari 800XE, które od zawsze było bez wkrętów i 3 z 4 pasują (w czwartym mam chyba problem zerwanego gwintu).

Jeśli tak, to te komplety mogłyby być też interesujące dla małoatarowców :)

PS @dragmar miałem mały przestuj, ale dziś zajmę się wysyłką do Ciebie. Sorry.

60

Odp: Wkręty do 1040STE

XL "bierze" większe śruby. To tak jakby co.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

61

Odp: Wkręty do 1040STE

Niniejszym już się rozeszły. Zostało 17 sztuk do rozdania na Lost Party.

62

Odp: Wkręty do 1040STE

Maciekb, bedziesz na tym Loscie? Bo szukam i nie mogę znaleźć :)

63

Odp: Wkręty do 1040STE

Pisałem do Ciebie maila, ale chyba gdzieś do spamu trafił :) Nie będę, więc albo wysyłka, albo ktoś do Wawy zabierze i odbiorę.

Ostatnio edytowany przez maciekb (2021-07-11 20:25:58)

65xe, 520st, 1040stf

64

Odp: Wkręty do 1040STE

Teraz została tylko wysylka. Tym razem ja wysłałem maila z forum, więc sprawdź pocztę, jutro wyśle pw jak nie dojdzie.

65

Odp: Wkręty do 1040STE

laoo, bardzo dziękuję za wkręty.
Gdybyś mi ich nie dał, za cholerę bym nie pamiętam że zamówiłem i kupiłem :)