26

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

1. AdamK
2. Sikor
3. Jesionen
4. pin
5. perinoid
6. AtariGamer
7. Bachoo
8. Eagle
9. alexthissen
10. voy
11. Drupi77
12. dragmar
13. Jaybezeone
14. laoo/ng

Tylko nie mówcie żonie.

27

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

Witam.
Czy to cudo jest nadal możliwe do kupienia?

28

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

https://atariage.com/forums/topic/29063 … /#comments

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

29

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

Aktualizacja oprogramowania, do pobrania z załącznika.

Zmiany w wersji v4:
- poprawa obsługi nowszych kart SD
- dwukrotne zwiększenie szybkości wczytywania plików
- poprawa działania przycisków
- skrócenie czasu oczekiwania na programowanie po wybraniu gry

Zmiany w wersji v5:
- zwiększona ilość obsługiwanych plików do 299, wybranie pliku powyżej 199 gasi "1" i zapala górny segment na pozycji setek wyświetlacza. Po tej aktualizacji trzeba będzie na nowo zaprogramować "szybkie wybieranie" ponieważ zmieniają się adresy w pamięci.

Aby zaktualizować oprogramowanie należy nagrać plik agacart.bin na kartę SD (karta nie musi być pusta). Po włączeniu konsoli litera "P" mignie kilka razy i zgaśnie, należy wtedy wyłączyć konsolę i usunąć plik z karty SD.
Jeżeli będzie problem z aktualizacją i nie będzie litery "P", należy użyć innej (starszej) karty SD, lub spróbować innego sposobu - wyłączyć konsolę i natychmiast załączyć ją ponownie.

Post's attachments

AgaCart.zip 15.67 kb, liczba pobrań: 11 (od 2020-04-19) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

30

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

Zaktualizowałem do v5, poszło bezproblemowo. Przypisałem „szybkie wybieranie”, wszystko działa jak trzeba. Dzięki Rafale.

Ostatnio edytowany przez nowy80 (2020-04-19 17:37:33)

Atari 800XL - Atari 1010, Atari 1050, Rapidus, Ultimate 1MB, VBXE, Stereo l Atari 130XE - XC12, CA2001, XF551Clone l Atari 7800
Atari MegaSTE - SCSI v5.1 l Atari TT - VME ET4000, Thunder, Storm IDE, Lightning, Atari Falcon 030 l Atari Jaguar I Atari Lynx II - AgaCart l Video blog: https://www.youtube.com/channel/UComp3Lx-V_Y7SGfWep4FVgw

31

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

WOW. Ale teraz zapiernicza! Faktycznie z zegarniem w ręku dwa razy szybciej. Do developerki to ma niebagatelne znaczenie. Dzięki!

32

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

Cart, jest Fantastyczny!!!
Nic nie aktualizowałem.

Wspaniale działa z nowym Lynxe-m II :)

33

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

@AS... gdzie dorwałeś carta SD do Lynxa??

34

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

Kolega RJ1307 robi swoja wersje pod nazwa Agacart

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

35

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

Wydawało mi się że zaprzestał produkcji. Poszukam dokładniej

36

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

Tego nie wiem nie pytałem, mozna tez kupic u Retrohq:

https://www.retrohq.co.uk/products/atar … -cartridge

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

37

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

@Kroll Dzięki za podpowiedź. Już lukam.

38

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

Cenka konkret za to można kupić Lynuxa muszę chyba trochę poczekać. Na razie co innego ma priorytet.

39

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

To prawda w porownaniu do wersji RJ.

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

40

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

@jj23 Lynxowcy cykliczne robią jakieś konkursy na gierki. Wystarczy coś napisać (to nie jest trudne), wygrać konkurs i dostaniesz cartridge'a. Mamy tak już w NG dwa od RetroHQ ;)

jj23 napisał/a:

Cenka konkret za to można kupić Lynuxa muszę chyba trochę poczekać.

Gdzie? Chętnie kupię, bo przydałby mi się drugi do testowania produkcji pod ComLynxa. Coś wydaje mi się, że przespałeś ostatnie szaleństwa inflacyjne.

Ostatnio edytowany przez laoo/ng (2021-05-28 06:41:34)

41

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

@laoo Tak ewidentnie przespałem to szaleństwo inflacyjne i nie tylko. Od niedawna zainteresowałem się Lynxem dopiero go kupiłem czekam na przesyłkę , ale cena za cart prawie wartości Lynax mnie zaskoczyła.

42

Odp: "AgaCart" mój nowy cart SD do Lynx'a

Bo to Amerykanie - dla nich to kieszonkowe. Dodatkowo ten GameDrive to dość wyrafinowana maszyna, więc aż tak bardzo nie dziwi, że nie jest tani. Jest jeszcze trzeci gracz, podobno tańszy, poczytaj. Na pewno coś się w końcu trafi - w naszej retrodziałce wszystko dzieje się i tak powoli, więc nie ma co się za bardzo zapalać.