26

Odp: Optymalizacja forum

dely napisał/a:

Po prostu szukam odpowiedzi, co może powodować obniżenie wydajności.

Dziękuję za informację, myślałem, że po prostu cś się posypało. Nie szukam drugiego dna.

Sikor umarł...

27

Odp: Optymalizacja forum

Pomógł bym ale się nie znam :]

28

Odp: Optymalizacja forum

dely napisał/a:

Po prostu szukam odpowiedzi, co może powodować obniżenie wydajności.

zgaduję że użytkownicy

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

29

Odp: Optymalizacja forum

Bardziej poważna sprawa.
Dostaję na email powiadomienie o PW razem z treścią, a w skrzynce na forum pusto.

30

Odp: Optymalizacja forum

ZuluGula napisał/a:

Bardziej poważna sprawa.
Dostaję na email powiadomienie o PW razem z treścią, a w skrzynce na forum pusto.

A wysłałem dzisiaj do ciebie pytanie/proźbę. Napisz czy dotarło.

31

Odp: Optymalizacja forum

Od ciebie doszło i odpisałem, ale dziś dostałem pw od @pawel i ślad jest tylko w email, a na forum pustki.

32

Odp: Optymalizacja forum

@ZuluGula a nie masz zapchanej skrzynki PW?

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

33

Odp: Optymalizacja forum

Nie, i dostałem inna wiadomość tego samego dnia, pomimo ze nie czyscilem skrzynki. Odstęp czasu to jakies 2 godziny.

34

Odp: Optymalizacja forum

A może to jest e-mail wysłany za pośrednictwem forum?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

35

Odp: Optymalizacja forum

Ooo... chyba masz racje. Sorry za zamieszanie.

36

Odp: Optymalizacja forum

Czemu emotki się przestały emotkować i zostają w czystym tekście? ;) ;-)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2021-06-01 10:29:06)

37

Odp: Optymalizacja forum

Bo tak jest szybciej. :D

38

Odp: Optymalizacja forum

Nie bardzo ;)

39

Odp: Optymalizacja forum

Forumowa "szukaj'ka" została "wyłączona" ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

40

Odp: Optymalizacja forum

Mi tez nie szukała 3 dni temu.

41

Odp: Optymalizacja forum

Forum działa wybiórczo - raz szybko, raz wolno. Podejrzewam, że nie jest to kwestia dodatków, a samej bazy i jej silnika. Tę pierwszą należałoby przecziścić i pousuwać skasowane rekordy, a ten drugi dostroić do posiadanego sprzętu i wielkości bazy.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

42

Odp: Optymalizacja forum

Niniejszym uprasza się o przywrócenie listy zalogowanych...

Sikor umarł...

43

Odp: Optymalizacja forum

Jak również przydało by się przywrócić na listach wątków kolumnę z ilością wyświetleń obok ilości odpowiedzi. Informacja ta była bardzo istotna dla wątkotwórcy w celu feedbacku czy jest zainteresowanie danym wątkiem czy nie, bo nieraz jest zainteresowanie i warto temat kontynuować pomimo braku odpowiedzi, a czasem przeciwnie.

44

Odp: Optymalizacja forum

nie dziala wyszukiwarka. niech zamula ale niech dziala ;-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

45

Odp: Optymalizacja forum

Co wy mi działa. Tylko chyba wcześniej nie trza było zaznaczać w którym dziale ma szukać, a tera trzeba wybrać.

46

Odp: Optymalizacja forum

Coś w temacie? Teraz to trwa wieki, gorzej niż wcześniej :/ Myślałem, że to może net u mnie, ale w pracy przy dobrym łączu i braku uczniów to samo. Tragedia normalnie i to już przeszło tydzień tak się muli :/

Ostatnio edytowany przez Sikor (2021-07-01 09:25:53)

Sikor umarł...

47

Odp: Optymalizacja forum

Potwierdzam, u mnie też muli. Muli od razu na dzień dobry jak wpiszę w przeglądarkę adres strony atari.org.pl, to już na dzień dobry czekam czasem kilkadziesiąt sekund żeby się główna strona otworzyła. Później to samo przy każdym wejściu gdziekolwiek w podstrony, przy dodawaniu posta to już w ogóle wieczność trzeba czekać.
Ale ciekawe jest, że czasami na chwilę śmiga elegancko, czasem nawet zdarza się, że w ogóle wchodzę np. na 15 minut na forum i cały czas mam wszystko dobrze. Wykluczyłem własny net, bo na innych stronach się to nie dzieje u mnie.

48

Odp: Optymalizacja forum

To jest cicha kampania reklamowa, aby ruszyć się sprzed komputera na jakiś zlot. Proszę nie dekonspirować. Forum wróci do formy po wakacjach ;)

49

Odp: Optymalizacja forum

Vasco/Tristesse napisał/a:

Forum wróci do formy po wakacjach ;)

To nie jest optymistyczna wieść... Bo ta forma wcześniej to taka była... Sobie wręcz bym rzekł... Jednak wolałbym, aby to ruszyło jak należy.

Sikor umarł...

50

Odp: Optymalizacja forum

dodanie odpowiedzi trwa dluzej niz zrobienie herbaty.


chyba szybciej zaladuje sie river raid z magnetofonu - zaraz sprawdze.

---
ale jaja... gdyby nie loader z wykrzyknikiem to przeladowanie AArea trwa tyle co zaladowanie River Raid z magnetofonu

Ostatnio edytowany przez xxl (2021-07-01 17:41:13)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.