76

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Deklaruję zgodnie z informacją medyczną z załącznika.

Ostatnio edytowany przez mcmaster (2021-05-30 21:25:11)

Post's attachments

wacconf.jpg 88.03 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

77

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

senk-ju :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

78

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

https://legaartis.pl/blog/2021/05/24/pe … tytucyjne/

Na Youtube'ie wersja audio. Ustawiłem na najlepszy, wg mnie, fragment, ale warto posłuchać od początku.
https://youtu.be/jGutme5PRIw?t=222

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

79

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Nie przewidujemy wizyty prezydenta RP na party i w związku z tym uprasza się o nie dodawanie głupot.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

80

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Tylko tyle zrozumiałeś z tego tekstu? No to masz jeszcze na wypadek wizyty wyczekiwanej przez Ciebie psiarni i zbierania oświadczeń: https://legaartis.pl/blog/2021/05/28/ni … czepionki/

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

81

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Organizator zadecydował, wątek już dawno powinien być zamknięty.

Onizuka róla ! :)

82

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Po co mieszasz do tematu organizatora?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

83

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

tytuł wątku mnie zmylił

Onizuka róla ! :)

84

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Nie mam zamiaru czytać pie-rdół. Nie mam czasu.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

85

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Nie masz czasu na czytanie "pie-rdół", ale czas nie odpowiadanie na nie bez czytania masz. A jeżeli przepisy prawa, którego, jak widzę, "wzorowo" przestrzegasz, są dla Ciebie pierdołami, to patrz postu 73 niniejszego wątku. :)

Tiger/NG napisał/a:

tytuł wątku mnie zmylił

Fakt! Tytuł jest mylący. Napisałem do Dely'ego prośbę o zmianę i przeniesienie.

Tiger/NG napisał/a:

Organizator zadecydował, wątek już dawno powinien być zamknięty.

Nie zamierzam nikogo namawiać do postępowania wbrew sobie. Preferuję prezentować opinie ludzi znających się na swojej dziedzinie i opartych na dokumentach - w tym przypadku aktach prawnych. Może, przy tej okazji, niuanse prawne (niekonieczne związane z Covidem) zainteresują jeszcze kogoś, tak jak mnie jakieś 10 lat temu.

Ostatnio edytowany przez Lizard (2021-06-02 21:32:22)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

86

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Lizard napisał/a:

Nie masz czasu na czytanie "pie-rdół", ale czas nie odpowiadanie na nie bez czytania masz.

Chodzi o to, że przed samym zlotem zostanie sprawdzony formalnie stan faktyczny i do tego się dostosujemy. Nie będziemy się bawić w podchody / chowanego / kucanego z panami w niebieskich mundurkach bo nie taki jest cel tej imprezy. Dokładamy starań by było jak najlepiej i doceń to proszę a nie podsyłaj mi wspomnianych pierdów bo niczemu to w chwili obecnej nie służy i nikomu nie pomoże.

No chyba, że jesteś prawnikiem i możesz nas godnie reprezentować :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

87

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Pin napisał/a:
Lizard napisał/a:

Nie masz czasu na czytanie "pie-rdół", ale czas nie odpowiadanie na nie bez czytania masz.

Chodzi o to, że przed samym zlotem zostanie sprawdzony formalnie stan faktyczny i do tego się dostosujemy. Nie będziemy się bawić w podchody / chowanego / kucanego z panami w niebieskich mundurkach bo nie taki jest cel tej imprezy. Dokładamy starań by było jak najlepiej i doceń to proszę a nie podsyłaj mi wspomnianych pierdów bo niczemu to w chwili obecnej nie służy i nikomu nie pomoże.

Pin, nie Tobie podsyłam, tylko zwiększam świadomość prawną społeczeństwa tak ogólnie, pro publico bono, bo ignorantia iuris nocet. Nawet nie wiem, jak się cieszę, że Cię znowu zobaczę. W tym celu nawet poszedłem na kolaborację i spełniam wszystkie życzenia Vasca. ;-)

Nie wiem skąd Ci przyszło do głowy, że mam ochotę na jakiekolwiek zabawy z rządowymi siepaczami. Jak najdzie mnie ochota, pojadę na Żoliborz. Blisko mam. Mylisz mnie chyba z kimś innym.

Pin napisał/a:

No chyba, że jesteś prawnikiem i możesz nas godnie reprezentować :D

Reprezentować mogę, ale z tą godnością bym nie szarżował. ;-)

Poza tym, nie zmuszam Cię do czytania moich postów - to Twoja dobra wola, a przecież volenti non fit iniuria. :-p A tak w ogóle, to quidquid latine dictum sit, altum videtur. :-D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

88

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Zieffff.....

150,

89

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Lizard napisał/a:
Tiger/NG napisał/a:

Organizator zadecydował, wątek już dawno powinien być zamknięty.

Nie zamierzam nikogo namawiać do postępowania wbrew sobie. Preferuję prezentować opinie ludzi znających się na swojej dziedzinie i opartych na dokumentach - w tym przypadku aktach prawnych. Może, przy tej okazji, niuanse prawne (niekonieczne związane z Covidem) zainteresują jeszcze kogoś, tak jak mnie jakieś 10 lat temu.

Tiger skończył prawo.

90

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

I co, nie ma segregacji? Demoscena, k****.
https://xenium.rocks/pl/entrance

Czekamy na atarowskich naśladowców, Pin już przebiera nóżkami...

Ostatnio edytowany przez syscall (2021-06-16 10:31:17)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

91

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Włóż głowę pod kran i odkręć kurek. Aha, ten w niebieskim kolorze ;). Org xenium podjął taką decyzję, ok, my inną i w czym problem.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

92

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

W tym, że wszystkim nie dogodzisz :) Bo jak się uprzeć to zapis "zamknięta" już segreguje, tak samo jak wymóg konieczności posiadania stówki, a tym bardziej GOTÓWKĄ :).

93

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Na nowoczesnych party płacisz elektronicznie ;p

Był już spokój w wątku. Po co zaczynać?

Jeżeli chcecie pogadać o innych party to proszę robić to w odpowiednim wątku.

94

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Może jakiś szybki konkurs na  wild-crazy-covid-demo? :>

Ostatnio edytowany przez nosty (2021-06-16 16:24:56)

95

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Wreszcie konstruktywna uwaga :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

96

Odp: Lost Party 2021 - rozmowy covidowe

Wręcz przeciwnie. Jedni zrobią komiks o foliarzach a drudzy o włączaniu myślenia.