76

Odp: The Last Squadron

Lizard napisał/a:

Czy mógłbyś zaprezentować kolekcję na żywym modelu? Tzn. modelce. :)

Nie mam obecnie pod ręką modelki ;P

Lizard napisał/a:

Wezmę jedną XXL i odbiorę osobiście jutro lub pojutrze. Jak wygodniej.

W jakich godzinach? Bo mogę wziąć do pracy ;) Poszedł (za 3 minuty) PW z moim nr telefonu ;)

Sikor umarł...

77

Odp: The Last Squadron

Jako, że jestem pierwszym klientem, to oczekuję przesunięcia mnie na pierwszą pozycję w liście oczekujących na wersję limitowaną gry. ;->

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

78

Odp: The Last Squadron

Chciałbym, ale to nie jest możliwe :/ A jesteś daleko, oj daleko...

Sikor umarł...

79

Odp: The Last Squadron

Ну, погоди! Мои друзья из Украины едут поговорить с вами. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

80

Odp: The Last Squadron

Ooo, fajnie. Niech wezmą ukraińską hałwę ze sobą, jest zajebista. I konjak ;) Tak, przez "j" w środku :D

Sikor umarł...

81

Odp: The Last Squadron

Jedną xxl poproszę

/|\ 65XE (QMEG + 320k - by Hurek), 65XE (1M, Stereo, Covox, VBXE),
/|\ 1088XEL, SIO2SD, SIDE2, LDW2000, XF551 clone by Zaxon
/|\ 1040STFM, /|\ 520STFM, /|\ 1040STE

82

Odp: The Last Squadron

@DaruG: mail lub PW, od razu paczkomat (i telefon - tylko do paczkomatu potrzebny). PayPal lub konto, pisz, co wolisz. Gabaryt A, inpost - jakby ktoś pytał.

Sikor umarł...

83

Odp: The Last Squadron

Bardzo ładny efekt, jak dla mnie koszulka M.

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

84

Odp: The Last Squadron

@Alex_D: teraz czy jak gra wyjdzie? Jest szansa, że zamówione wezmę na LOSTa, ale póki co tylko 85% szans, że dojadę. Wyjdzie w praniu pod koniec miesiąca - jakby co puść maila.

Sikor umarł...

85

Odp: The Last Squadron

Wczoraj odebrałem koszulkę. Zdjęcia nie oddają prawdziwego wyglądu - jest lepiej. :)

XXL pasuje na długość i szerokość dla wysokiej osoby o normalnej budowie ciała. Dla osób z nadwagą i większych będzie ciasna. Dla takich przydałyby się większe rozmiary.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

86

Odp: The Last Squadron

Niestety większych nie mam :/

Sikor umarł...

87

Odp: The Last Squadron

Wow! :D
https://allegro.pl/oferta/koszulka-do-g … 0771638061

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

88

Odp: The Last Squadron

No co, trzeba grę promować. Na forum jest taniej ;)

Sikor umarł...

89

Odp: The Last Squadron

No to mogę powiedzieć, że DTP mam gotowe.

Sikor umarł...

90

Odp: The Last Squadron


podstawa, to dobra fotografia sprzedawanego przedmiotu :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

91

Odp: The Last Squadron

jest, jaka jest.

Sikor umarł...

92

Odp: The Last Squadron

Sikor napisał/a:

@Alex_D: teraz czy jak gra wyjdzie? Jest szansa, że zamówione wezmę na LOSTa, ale póki co tylko 85% szans, że dojadę. Wyjdzie w praniu pod koniec miesiąca - jakby co puść maila.

Może być, jak gra wyjdzie, nie spieszy się. Możesz też wziąć na Losta jak dotrzesz.

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

93

Odp: The Last Squadron

Najprawdopodobniej światowa premiera odbędzie się 19.06 w Gramy na Gazie u Larka i na portalu retronagazie.eu.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2021-06-08 17:26:00)

Sikor umarł...

94

Odp: The Last Squadron

Uwaga! Attention! Wnimanije!
Ustalone - światowa premiera gry odbędzie się przy współudziale portalu http://www.retronagazie.eu/ na kanale Larka "Gramy na Gazie" w sobotę, 19.06.2021, od godziny 12:00.
Link do wydarzenia: https://youtu.be/Ru9ZUOHvBog
W imieniu autorów gry, swoim oraz chłopaków serdecznie zapraszam.

Sikor umarł...

95

Odp: The Last Squadron

Fajnie. Elegancki odcinek się szykuje ;)

96

Odp: The Last Squadron

Dawno mnie tu nie było, starałem się doczytać ale nie znalazłem informacji: można gdzieś zobaczyć co zawierają poszczególne opcje wydania i zapisać się na nie?
A jeśli nie, to gdzie i o której godzinie będą dostępne w dniu premiery?

podziękował!

97

Odp: The Last Squadron

Jeszcze nie można. Nie jest to ustalone. Wszyscy czekamy.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

98

Odp: The Last Squadron

nosty napisał/a:

A jeśli nie, to gdzie i o której godzinie będą dostępne w dniu premiery?

Premiera zaczyna się o 12:00, o grze pewnie będzie od około 13-tej, ale grafik nie ja ustalam - wal do RetroBorsuka lub do Larka.

Sikor umarł...

99

Odp: The Last Squadron

Panowie, gwoli ścisłości - co do zawartości wszystko będzie jasne już za tydzień, zapraszam na premierę. Wtedy poznacie różnicę w zawartości, być może cenę. Czekaliście tyle, tydzień jeszcze wytrzymacie.
30 osób z listy kolekcjonerskiej na pewno się załapie, być może kilka więcej, ale obawiam się,  że aż takiej ilości nie będzie. 30 sztuk jest przeznaczonych na atariage, ale tam tylko Ci, którzy są z zagranicy. Wersje normal i budget powinny być dostępne bez problemu.

Sikor umarł...

100

Odp: The Last Squadron

Sikor napisał/a:

30 osób z listy kolekcjonerskiej na pewno się załapie, być może kilka więcej

Dzięki Sikor. Mam nadzieję, że "kilka więcej" się znajdzie i że kilka >= 2, bo jestem 32 na liście ;)