Temat: Fujinet 1.5

Witam wyczytałem ze przycisk po prawej to reset ale po wgraniu gry z internetu i naciśnięciu tego przycisku nic się nie dzieje fujinet net nie wraca do głównego menu co robię złe ?

2

Odp: Fujinet 1.5

To reset FN. Musisz zresetować komputer.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: Fujinet 1.5

A jaka jest procedura wystartowania rozszerzenia .cas?

4

Odp: Fujinet 1.5

Montujesz tak, jak każdy inny plik z selektora (SD lub TNFS), plik zgłosi się w ostatnim slocie. Naciskasz OPTION i dociskasz START i dalej jak z normalnego magnetofonu.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Fujinet 1.5

Tylko jeszcze po tym Start+Option I wciśnięciu spacji trzeba wcisnąć drugi przycisk na FN.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

6

Odp: Fujinet 1.5

Tylko jeśli masz ustawione tak w webconfigu. Jeśli ustawisz Activate by pulldown, to się samo robi.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Fujinet 1.5

O, to chyba u mnie pora na nowy firmware, bo jeszcze nie aż tak dawno tego chyba nie było i też naciskałem "play" środkowym przyciskiem (co w sumie dodaje realizmu) :)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2021-06-10 12:46:46)

8

Odp: Fujinet 1.5

To można sobie w configu po WWW ustawić. Możesz mieć tylko o tym nie wiesz.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

9

Odp: Fujinet 1.5

Wiem gdzie można, bo Dely napisał ;) Tylko nie kojarzę by w mojej wersji to już TAM było, sprawdzę z ciekawości, uaktualnić i tak warto jakby co.