151

Odp: Lost Party 2021

L.

Ciąg dalszy nastąpi.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

152

Odp: Lost Party 2021

Ponawiam pytanie o nocleg, czy ma ktoś wolne jedno miejsce?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

153

Odp: Lost Party 2021

@vasco czy do Krystyny mamy jeszcze dzwonić coś potwierdzać ? czy tylko przyjazd i na miejscu uregulować ?

.

154

Odp: Lost Party 2021

Vasco/Tristesse napisał/a:

Płatność bezpośrednio na rzecz pensjonatu będzie wymagana w czerwcu.

Vasco/Tristesse napisał/a:

W tym tygodniu zacznę do Was rozsyłać maile dot. płatności za noclegi.

Nigdzie nie dzwonicie - po to zamawiam zbiorczo.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2021-06-24 16:20:29)

155

Odp: Lost Party 2021

syscall napisał/a:

Ponawiam pytanie o nocleg, czy ma ktoś wolne jedno miejsce?

My mamy slota! (pokoj 4 osobowy, 3 osoby finalnie Solo, Laoo, Tiger).

Trzymam dla Ciebie, you in? :) NG powa.

156

Odp: Lost Party 2021

@Sikor - masz stanowisko do grania, niepewne są jeszcze Joye choć - gracze wożą takie rzeczy ze sobą :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

157

Odp: Lost Party 2021

z powodu, ze lewis nie dojedzie, mam miejsce w pokoju dwuosobowym. jakby ktos byl zainteresowany, to dawajcie znaki.

--
= krap.pl =

158

Odp: Lost Party 2021

@pin, jak pisałem - dawaj adres paczkomatu w takim razie. Wyślę w poniedziałek.

Sikor umarł...

159

Odp: Lost Party 2021

Solo: już mam, ale dzięki. Jakbyś dał znać wczoraj ... :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

160

Odp: Lost Party 2021

@syscall przecież dał znać wczoraj ;)

161

Odp: Lost Party 2021

Mam miejsce w dwójce, ktoś zainteresowany? @krap, może się scalimy i oddamy Vascu dwójkę do dyspozycji?

Atari 800XL, LWD2000, XC12, sio2sd, Neptun 156, QuckShot II, AtariTouchMe

162

Odp: Lost Party 2021

Dwójki uprasza się oddawać w WC.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

163

Odp: Lost Party 2021

kris3d napisał/a:

Mam miejsce w dwójce, ktoś zainteresowany? @krap, może się scalimy i oddamy Vascu dwójkę do dyspozycji?

u mnie juz nieaktualne.

--
= krap.pl =

164

Odp: Lost Party 2021

Ok, ok, wiec nadal mam wolne miejsce w dwójce.

Atari 800XL, LWD2000, XC12, sio2sd, Neptun 156, QuckShot II, AtariTouchMe

165

Odp: Lost Party 2021

Rozesłałem wiadomości z danymi do przelewów za noclegi w Turyście.

Bardzo proszę o wpłatę do 2 lipca z tytułem wpłaty takim, jakim otrzymaliście. Prześlijcie mi koniecznie potwierdzenie przelewu.

Dane do płatności do Krystyny roześlę prawdopodobnie w poniedziałek.

166

Odp: Lost Party 2021

Rozesłałem przed momentem wiadomości do wszystkich rezerwujących w Krystynie.

Jeśli ktoś nie otrzymał danych do przelewu (do Turysty albo Krystyny) to pilnie proszę o kontakt!

A, jeszcze jedna ważna rzecz. Jak co roku będą imienne identyfikatory. Dlatego sprawdźcie na liście https://www.lostparty.pl/2021/visitors czy jesteście prawidłowo zapisani (ksywa/grupa/platforma(y)). Z braku czasu nie będę potwierdzał otrzymania korekty. Jeśli w ciągu 24h na stronie nie będzie prawidłowych danych, to ścigajcie mnie ponownie :(

Jeśli przyjeżdżacie z rodziną, to dla nich także możemy przygotować imienne identy tylko muszę wiedzieć co ma być na nich napisane - przyślijcie mi te informacje!

167

Odp: Lost Party 2021

@vasco nic nie dostalem

.

168

Odp: Lost Party 2021

A, bo Ty korzystasz z BT - płacisz na miejscu, bo tak będzie prościej :)

169

Odp: Lost Party 2021

Miło nam poinformować, że trzecim wykonawcą, który zagra koncert na Lost Party 2021 będzie Katod!

https://www.lostparty.pl/2021/gfx/varia/katod.jpg

170

Odp: Lost Party 2021

wypas

.

171

Odp: Lost Party 2021

Gra do wygrania w game compo poszła do pina. Wersja NORMaL w dymionej obudowie.

Sikor umarł...

172

Odp: Lost Party 2021

tzn - rozumiejąc treść naszej rozmowy telefonicznej chciałbym sprostować, że jeden egz. idzie na konkurs Sikora na party, a drugi jako nagroda w kompo.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

173

Odp: Lost Party 2021

Game compo, czyli poszedł ten na mój konkurs. I jest tam do wygrania dokładnie ten egzemplarz, w obudowie czarnej, dymionej, z całą zawartością. Na tym egzemplarzu gracie imożecie go wygrać, Pin chciał przetestować stanowisko wcześniej.
Taki sam egzemplaz, ale zafoliowany, również z notką o nagrodzie na LOST będzie jako jedna z nagród na LOST, ale - jak ustaliłem z Pin-em - przywiozę go ze sobą dopiero. A w jakim konkursie - to już pytajcie organizatorów.

Sikor umarł...

174

Odp: Lost Party 2021

Świetnie! Dzięki bardzo.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

175

Odp: Lost Party 2021

Dzięki! :)

Na Loście staramy się, aby zwycięzcy sami wybierali sobie nagrody z puli, żeby zminimalizować przypadki, że ktoś dostanie coś co już ma (albo czego nie chce).

Na którymś party była sytuacja, że ktoś wygrał swoją grę ;) To było dość dawno, że już nawet nie pamiętam gdzie, ale to jedna z tych historii, które bawią dopiero po latach :(