1

Temat: Lost Party - podwózka z Konina w piątek przed południem?

Pociąg przywiezie mnie do Konina w piątek o 10:30. Niestety, pechowo najbliższy PKS mam dopiero o 13:07, czyli w musiałbym odczekać w tym uroczym mieście ponad dwie i pół godziny, które wolałbym spędzić z Wami :)
Poszedłbym piechotą albo wziął rower, ale wg prognoz może lać.

Wiem, że szanse są małe, ale może jakiś abstynent nie będzie pił z czwartku na piątek i mógłby podskoczyć po mnie do Konina na 10:30? :) To tylko 14 km.
A może ktoś akurat wtedy będzie pędził na zlot i mógłby mnie zwinąć z dworca?

Odwdzięczę się zwrotem za paliwo i czymś fajnym do Atari :)
Pięknie dziękuję!

2

Odp: Lost Party - podwózka z Konina w piątek przed południem?

nosty napisał/a:

i czymś fajnym do Atari

Trochę kusisz, nie wiem tylko czy nie będzie jakiś kłopocików z kompo setupem po czwartkowym rozkładaniu klamotów, bo proces ten być może zakończymy w okolicy północy z czwartku na piątek. A jest nas kilku do tego tym razem ... z_resztą - jak wszystko wypali to zrozumiecie dlaczego to tyle czasu zajmuje ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Lost Party - podwózka z Konina w piątek przed południem?

Nosty, wyobraź sobie, że będzie osoba, która w piątek przed południem będzie jeszcze lub już trzeźwa, więc wyjadę po Ciebie. :) Mam nadzieję, że w Koninie jest tylko jeden dworzec PKP.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

4

Odp: Lost Party - podwózka z Konina w piątek przed południem?

... na którym nie było jeszcze Tatquoo :)))

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Lost Party - podwózka z Konina w piątek przed południem?

Wielkie dzięki Lizard!
Nie wiem ile jest dworców PKP w Koninie, ale jak zobaczysz miejsce brzydkie jak nieszczęście, przed którym stoi człowiek w koszulce Atari, to będziesz wiedział, że trafiłeś ;)
Na wszelki wypadek wymieńmy się telefonami na prv.

6

Odp: Lost Party - podwózka z Konina w piątek przed południem?

nosty napisał/a:

Na wszelki wypadek wymieńmy się telefonami na prv.

Hmm, to jak w "Rosyjskiej Gorączce" z Szwarceconanem... Wymienili chyba Patka (czy Rolexa, już nie pamiętam) na tanią Ruchlę z DDR-u :D (tam chodziło o zegarek, ale analogia mi się nasunęła)

Sikor umarł...

7

Odp: Lost Party - podwózka z Konina w piątek przed południem?

nosty napisał/a:

Nie wiem ile jest dworców PKP w Koninie, ale jak zobaczysz miejsce brzydkie jak nieszczęście, przed którym stoi człowiek w koszulce Atari, to będziesz wiedział, że trafiłeś ;)

Dworzec znalazłem jeden. Na Kolejowej - kieruj się na południe - wzdłuż dworca są miejsca parkingowe i parking przy samym budynku dworca, więc nie przewiduję problemów z odbiorem.

nosty napisał/a:

Na wszelki wypadek wymieńmy się telefonami na prv.

Zrobione.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

8

Odp: Lost Party - podwózka z Konina w piątek przed południem?

Hmm, jeśli by się zdarzył jakiś cud i dostałbym wolny piątek, to będę się starał celować aby dotrzeć do Konina przed dziesiątą, to może i ja bym się jeszcze dołączył do podwózki :)

9

Odp: Lost Party - podwózka z Konina w piątek przed południem?

jury, pw.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.