Temat: Zakup telewizorka z OLX w Łodzi i transport na Losta?

Cześć,

mam na oku pewien mały telewizorek kineskopowy 14", oferta jest z Łodzi i sprzedawca nie chce wysłać z obawy przed uszkodzeniem w transporcie. Sprawa rozumiem że jest uciążliwa, ale może ktoś z Łodzi wybierający się na Losta mógłby zakupić dla mnie ów sprzęt i zabrać na party? Oczywiście z przedpłatą na zakup i z odpowiednim odwdzięczeniem z mojej strony w preferowanej formie płynnej :)

2

Odp: Zakup telewizorka z OLX w Łodzi i transport na Losta?

Zapytam, to jakiś specjalny tv?

Atari: 65 XE/130XE/800xl/ 1040STF+ megafile 20/ Commodore: VC20/ C16/ C+4/ C64/ C128/ A500/ CD32
Timex: 1000/ 2048,  Schneider: 464/ 6128, JS128, zx81/ zx48/ zx +/ zx +2/zx +3
MSX: Toshiba HX-10/ Philips Vg-8020/ Yashica yc-64/ Mitsubishi ML-F80/ Sakhr AX-170 i AX-230/ SONY HB-75F/ Canon V-20

3

Odp: Zakup telewizorka z OLX w Łodzi i transport na Losta?

Nie, niespecjalny, 14" CRT, oferta po prostu jest akurat z Łodzi i niestety bez wysyłki ;)

4

Odp: Zakup telewizorka z OLX w Łodzi i transport na Losta?

Łódź jest duża. Jeśli to gdzieś w okolicach Bałut, to będę tam w środę wieczorem (być może późnym) i w czwartek rano, mógłbym odebrać.

5

Odp: Zakup telewizorka z OLX w Łodzi i transport na Losta?

Mapka na OLX mówi Widzew, ale spróbowałem dopytać sprzedającego.

6

Odp: Zakup telewizorka z OLX w Łodzi i transport na Losta?

a co to za TV ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: Zakup telewizorka z OLX w Łodzi i transport na Losta?

Typowy CRT 14" typowej marki - nic nadzwyczajnego ;) Tyle, że chyba w fajnym stanie. Jak się uda lub definitywnie nie uda sprawę załatwić, mogę wrzucić linka. No i oczywiście na priv jeśli ktoś z Łodzi mógłby pomóc.

8

Odp: Zakup telewizorka z OLX w Łodzi i transport na Losta?

pytałem bo mam jakieś 14 cali beko na stanie więc jak chcesz mogę zrobić w domu zdjęcia i wysłać na priv

Atari: 65 XE/130XE/800xl/ 1040STF+ megafile 20/ Commodore: VC20/ C16/ C+4/ C64/ C128/ A500/ CD32
Timex: 1000/ 2048,  Schneider: 464/ 6128, JS128, zx81/ zx48/ zx +/ zx +2/zx +3
MSX: Toshiba HX-10/ Philips Vg-8020/ Yashica yc-64/ Mitsubishi ML-F80/ Sakhr AX-170 i AX-230/ SONY HB-75F/ Canon V-20

9

Odp: Zakup telewizorka z OLX w Łodzi i transport na Losta?

Nie, dzięki. Mam upatrzony model innego producenta.

10

Odp: Zakup telewizorka z OLX w Łodzi i transport na Losta?

Mam dwa TV Sony - uratowane od śmierci.
Ale przydałby im się przegląd :)
Jakbyś był zainteresowany mogę teoretycznie zabrać na Losta

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: Zakup telewizorka z OLX w Łodzi i transport na Losta?

@stryker
Dzięki Stryjku za propozycję, ale raczej szukam po prostu pewniaka, z małym dzieckiem w domu nie mam za bardzo czasu na przegląd czy testowanie.

@VLX
Sprzedający jeszcze nie odpisał na pytanie o dokładniejszą lokalizację.

12

Odp: Zakup telewizorka z OLX w Łodzi i transport na Losta?

@Jacques: PW