Temat: Serwis atari

Cześć czy jest jakiś serwis atari  w Krakowie?

2

Odp: Serwis atari

Możesz np spróbować tu:
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=14788

3

Odp: Serwis atari

Podłączam się do pytania ale tym razem Poznań i okolice.
Ewentualnie wysyłkowo, może ktoś z forum?
Temat wydaje się banalnie prosty - "zaginął" C016801, ewentualnie trzeba lekko poprawić luty gniazda zasilania.

4

Odp: Serwis atari

Jak nie znajdziesz nikogo na miejscu, to możesz podesłać. Ostatnio naprawiałem Atarkę dla kolegi Nitro i był to całkiem ciekawy przypadek. Pytanie, jak mocno Ci się spieszy, bo zostały tylko 3 tygodnie lipca, potem jadę na urlop. Z drugiej strony naprawa nie zapowiada się na skomplikowaną...

5

Odp: Serwis atari

Na spokojnie :) Atari mam od 1990, w szafie leżało jakoś od 1997, więc jak poczeka jeszcze z miesiąc czy dwa do września to nie będzie tragedii.
Jeśli nikt lokalnie się nie zgłosi to odezwę się na PW jakoś bliżej końca sierpnia.

6

Odp: Serwis atari

Atarki jeszcze dostałem i nie złożyłem u siebie, ale nie oczekuje psikusów, mogę ze swojej strony dać doskonałe referencje koledze x_angel, doskonały kontakt i finalnie rozwiązanie nietrywialnej sprawy.
Co do czasu to mi na nim zupełnie nie zależało, spokojnie czekałem na rezultat. I z takim podejściem proponuje wysyłać komukolwiek.

7

Odp: Serwis atari

@mr. fix it ja mieszkam w okolicy Poznania to możesz podjechać, co do czasu to umówimy się na pw

8

Odp: Serwis atari

@Piotrek575 ja prowadzę serwis wysyłkowo jak Ci to odpowiada napisz na pw co chcesz zrobić