176

Odp: Lost Party 2021

Z innej beczki: timeline już się krystalizuje i lada moment się pojawi. Generalnie będzie jak co roku:
- czw: dzień chilloutowy
- pt: wieczorem koncert Wacka i Acemana, później grill
- sb: w południe deadline, wieczorem koncert Katoda, wywiad z Gościem (dobra, Gośćmi...), kompoty, później TORT!!! i grill
- nd: ogłoszenie wyników (waham się, czy o 12 czy może jednak wcześniej, np. o 10?)

W sobotę zaczynamy produkcję identyfikatorów imiennych. Sprawdźcie proszę czy Wasza ksywa/grypa/platforma jest prawidłowo zapisana na stronie zlotu. Jeśli przyjedzie z Wami rodzina, to także wykonamy dla nich identyfikatory - tylko musimy o nich wiedzieć ;)

177

Odp: Lost Party 2021

Rodzina przyjedzie jak zwykle ze mną, więc będzie ;)

Sikor umarł...

178

Odp: Lost Party 2021

Chyba zwolniło mi się okienko czasowe, tylko patrzę dojazd środkami publicznymi i kapkę średnio to wygląda. Moja lokalizacja: Kielce lub Skarżysko-Kamienna. I co dalej? Konin? A z Konina bus, taxi, a może ktoś byłby tak dobry aby podjechać i zgarnąć? Może z innej lokacji koło Lichenia...

Ostatnio edytowany przez Nitro (2021-07-02 11:49:17)

179

Odp: Lost Party 2021

W czwartek po południu będę jechał z Łodzi przez Konin i mam jedno wolne miejsce. Jak jesteś chętny to wyślij mi maila przez forum albo PW.

180

Odp: Lost Party 2021

Nitro napisał/a:

Chyba zwolniło mi się okienko czasowe, tylko patrzę dojazd środkami publicznymi i kapkę średnio to wygląda. Moja lokalizacja: Kielce lub Skarżysko-Kamienna. I co dalej? Konin? A z Konina bus, taxi, a może ktoś byłby tak dobry aby podjechać i zgarnąć? Może z innej lokacji koło Lichenia...

W czwartek jedziemy z Radomia ze Zlewem, skontaktuj się z nim.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

181

Odp: Lost Party 2021

Hugs, już dwie oferty, tylko mój trip jest nadal niepewny więc jeśli ktoś ma 100% pewność to niech bierze slot.

182

Odp: Lost Party 2021

https://www.lostparty.pl/2021/gfx/varia/dejet-jad.jpg

Gośćmi Lost Party będą: Dariusz Żołna (na zdjęciu po prawej), znany także jako De Jet autor jednego z największych polskich hitów na Atari XL/XE czyli gry Hans Kloss (1992) oraz niezwykle popularnego Spy Mastera (1993) oraz Janusz Dąbrowski, czyli Jad, który jest m.in. autorem konwersji Hansa Klossa na Commodore 64/128.

W sobotni wieczór porozmawiamy o początkach, współpracy z Avalonem, Tajemnicami Atari a także o historii przenoszenia gry na Commodore. A także o tym, czy nasi Goście pozostali w branży gier.

Oczywiście, jeśli będziecie chcieć zadać inne pytania, to będzie taka możliwość. Możecie też swoje pytania wysyłać do mnie. Z pewnością je zadam.

Niestety, De Jet nie będzie mógł pojawić się osobiście na imprezie, połączymy się z nim przez Internet. Jad będzie obecny w fizycznej postaci :)

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2021-07-02 17:26:46)

183

Odp: Lost Party 2021

Party timeline:

czwartek, 8 lipca:
- 15:00 - otwieramy drzwi (jeśli ktoś zapuka wcześniej, to nie będziemy drobiazgowi...)
piątek, 9 lipca:
- 18:45 - oficjalne otwarcie
- 19:00 - koncert: AceMan
- 21:00 - koncert: Wacek/Arise
- 22:00? - grill
sobota, 10 lipca:
- 12:00 - deadline dla prac zgłaszanych do konkursów
- 18:00 - spotkanie z De Jetem i Jadem
- 19:30 - tort!
- 20:00 - koncert: Katod
- 22:00 - compos
- 23:30? - grill
- 00:30? - koniec głosowania (co najmniej godzina po zakończeniu konkursów!)
niedziela, 11 lipca:
- 10:15 - ogłoszenie wyników

Znak zapytania oznacza, że godzina orientacyjna, zależna od trwania wcześniejszego punktu programu.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2021-07-04 11:01:37)

184

Odp: Lost Party 2021

Vasco, może ktoś ma jakieś źródło światła przenośne, żebym nie grilował znów przy lampie z telefonu :D

-jak nie, to coś z Solem ogarniemy.

Ostatnio edytowany przez Tiger/NG (2021-07-03 18:46:54)

Onizuka róla ! :)

185

Odp: Lost Party 2021

Jeśli macie i możecie zabrać, to chętnie. Niestety, to jest plac i gdy nie ma oświetlenia na stałe, to trudno coś zaradzić.

186

Odp: Lost Party 2021

@Vasko, a akumulatora nie da się jakiegoś załatwić? Kupiło by się lampę samochodową przenośną i po sprawie?

Sikor umarł...

187

Odp: Lost Party 2021

postaramy się coś ogarnąć

Onizuka róla ! :)

188

Odp: Lost Party 2021

Panie i Panowie - jeśli ktoś się deklarował, że będzie szczepiony, to bardzo proszę o przywiezienie ze sobą certyfikatu. Można go wygenerować w Internetowym Koncie Pacjenta ale z tego co wiem ośrodki zdrowia (czy jak one się teraz oficjalnie nazywają) drukują. Te po szczepieniu są ważne rok, więc przyda się Wam i tak przy innych okazjach.

Jeśli nie będziecie mieli certyfikatu, to zabierzcie ze sobą te karteczki z wbitymi datami szczepień. Dla mnie lepszy taki dupochron niż żaden.

Limit 150 osób jest na tyle duży, że ryzyko, że ktoś przyjedzie niezapowiedziany i nie wejdzie jest, powiedzmy, znikome. Tak więc jeśli ktoś planuje jeszcze przyjazd, to powinien się zmieścić. Oczywiście można też do mnie napisać i się upewnić.

189

Odp: Lost Party 2021

Zlot zaczyna się już jutro.

Czekają na Was gotowe koszulki i kubki:
https://www.lostparty.pl/2021/gfx/varia/varia_koszulki.jpg
https://www.lostparty.pl/2021/gfx/varia/varia_kubki.jpg

Identy wydrukowane od A do Z:
https://www.lostparty.pl/2021/gfx/varia/varia_identy.jpg

Na zlocie zwycięzcy każdego konkursu otrzymają także płytę CD grupy Brothers in ATRS!
https://www.lostparty.pl/2021/gfx/varia/varia_bia_cd.jpg

Płyty będą także do zdobycie przez zwykłych uczestników. Szczegóły na zlocie. Warto przyjechać!

Na koniec kilka spraw. Głównie przypomnienia i kilka rzeczy, które zmieniły się w ostatnim czasie.

Parkowanie
Nie można parkować bezpośrednio pod party place. Na moment, aby się wypakować, to nikt od razu nie odholuje, ale zostawiajcie auta po drugiej stronie ulicy, na parkingu - dotyczy zwłaszcza nocujących w Turyście. W weekendy pojawia się tam punkt opłat (ostatnio było bodaj 10 zł jednorazowo). Jeśli zaparkujecie w czwartek, to nikt Was raczej nie będzie ścigał do niedzieli, więc tym bardziej radzę to zrobić od razu. Ew. zapytajcie, czy mieszkańcy Turysty też płacą. No i z drugiej strony pensjonatu także jest kilka miejsc.

Wyżywienie
Tradycją Losta (no, już 2-letnią! ;)) są grille. O wsad kiełbaskowy nie musicie się martwić. Ale, jeśli ktoś życzy sobie czegoś innego, to musi już sobie zorganizować. Mistrzem kuchni będzie ponownie Tiger/NG! :) Tacki będą, ale będę wdzięczny, jeśli zadbacie o sztućce. Policzyłem dziś ilość osób razy 2 dni grilla i wyszła liczba na tyle duża, że uznałem, że naprawdę szkoda kasy na zakup jednorazowych widelców czy noży. Bądźmy nieco eko. Oczywiście jeśli ktoś lubi kiełbasę w dwóch pajdach chleba, to tym lepiej. Bo chleb będzie, no chyba, że zabraknie ;) O musztardy, keczupy się nie martwcie. Chyba nawet chrzan będzie...

Kawa i herbata oczywiście bez ograniczeń samoobsługowo. Zabierzcie kubki (bo bez nich jesteście narażenie na domokrążce, który sprzedaje takowe...).

Wejście
Sala będzie otwarta od ok. 15 w czwartek do ok. 15 w niedzielę, całodobowo.

Noclegi
Przypominam, że nie ma noclegów na sali głównej, nie mamy też z racji covidu sali wspólnej. Mam nadzieję, że sleep wróci już za rok.

Compoty
Deadline jest (od roku) ustalony na sobotę, godz. 12. Bardzo prosimy o nieprzekraczanie go! Każda praca będzie nagrodzona. Paczka z nagrodami jest w drodze (dlatego nie ma tutaj jeszcze zdjęcia)!

Podsumowując. Zabieracie na zlot:
- kubek,
- sztućce,
- osoby, które się wcześniej zadeklarowały: certyfikat covidowy potwierdzający: szczepienie, przechorowanie, negatywny test,
- radość, którą się podzielicie :)

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2021-07-07 18:31:00)

190

Odp: Lost Party 2021

- szczoteczkę do zębów :D

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

191

Odp: Lost Party 2021

Jak coś, to ja niestety odpadam, że też nie wynaleźli jeszcze spowalniacza czasu oraz teleportu.
Pozostaje życzyć wybornego party.

192

Odp: Lost Party 2021

No ja niestety to samo :(
Nie pykło kolejny raz po mojej myśli :(
Udanej imprezy wam wszystkim życze!

193

Odp: Lost Party 2021

No szkoda ale bywa, co zrobić? :(

Drygol: zamienić na online na ten i kolejny rok (wtedy będą także bonusy tegoroczne), czy przenieść na przyszły rok cały bilet?

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2021-07-07 22:04:39)

194

Odp: Lost Party 2021

Jako niedoszły uczestnik życzę Wam jak najlepszej zabawy!

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

195

Odp: Lost Party 2021

Będzie stream?

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

196

Odp: Lost Party 2021

@Vasco, ja impreze i tak chce wspierać więc jak ci wygodniej :)
Bawcie się dobrze i - podkreślam - nie testujcie teleportacji ! :D

197

Odp: Lost Party 2021

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2021-07-09 09:16:51)

198

Odp: Lost Party 2021

Bardzo fajna impreza.:.

Wczesna pora a ludzie jeszcze Walczą

199

Odp: Lost Party 2021

Aktualizacja Timeline:

    czwartek, 8 lipca:
        15:00 - otwieramy drzwi (jeśli ktoś zapuka wcześniej, to nie będziemy drobiazgowi...)
    piątek, 9 lipca:
        18:00 - oficjalne otwarcie
        18:10 - premiera płyty Brothers in ATRs
        19:00 - koncert: AceMan
        21:00 - koncert: Wacek/Arise
        22:00? - grill
    sobota, 10 lipca:
        12:00 - deadline dla prac zgłaszanych do konkursów
        13:00 - spotkanie z Jakubem Kruszoną-Zawadzkim
        18:00 - spotkanie z De Jetem i Jadem
        19:30 - tort!
        20:00 - koncert: Katod
        22:00 - compos
        23:30? - grill
        00:30? - koniec głosowania (co najmniej godzina po zakończeniu konkursów!)
    niedziela, 11 lipca:
        - 10:15 - ogłoszenie wyników

Znak zapytania oznacza, że godzina orientacyjna, zależna od trwania wcześniejszego punktu programu.

200

Odp: Lost Party 2021

Co za dantejskie sceny tam musza sie tam odbywac skoro trzeba miec konto na G aby sie zalogowac by potwierdzic wiek?